Septembar 20, 2024, 10:52:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Sta da radim?  (Pročitano 5209 puta)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #15 poslato: Jun 30, 2011, 11:21:25 posle podne »
A cemu preparat koji se bazira na kreatinu prilikom mrsavljenja?
Sto bi izbacivao jaja iz dorucka, odlicna su za prvi obrok ;)
I kako ne znas koliko treba UH da uneses, odredis kakve ces rotacije da radis (koliko UH po danima) imas tabele i vidis koliko koja namirnica ima UH, rasporedis ih posle treninga, za dorucak, pre treninga...u zavisnosti koliko koji dan unosis. Nekad u sva tri obroka nekad u samo jedan, a nekad ni u jedan :D

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #16 poslato: Jun 30, 2011, 11:26:49 posle podne »
A cemu preparat koji se bazira na kreatinu prilikom mrsavljenja?
Sto bi izbacivao jaja iz dorucka, odlicna su za prvi obrok ;)
I kako ne znas koliko treba UH da uneses, odredis kakve ces rotacije da radis (koliko UH po danima) imas tabele i vidis koliko koja namirnica ima UH, rasporedis ih posle treninga, za dorucak, pre treninga...u zavisnosti koliko koji dan unosis. Nekad u sva tri obroka nekad u samo jedan, a nekad ni u jedan :D


Zavrsavam sa shotgunom, ne znam ni sto sam ga pisao...
Napisao sam "jaja da izbacim" jer mi je neko dao savet, kaze da nisu dobra za taj obrok, iznad moje poruke je post...
Jel mozes samo da mi kazes gde mogu da pogledam te tabele sa rotacijama, ubi se, ne mogu da nadjem...
Hvala, pozz
« Poslednja izmena: Jun 30, 2011, 11:28:23 posle podne Niggaz »

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #17 poslato: Jun 30, 2011, 11:32:27 posle podne »
Ne postoje tabele sa rotacijama, to je individualno, prilagodjavas ih sebi.
Mozda nisam dobro napisao, ali tabele na koje sam ja mislio su nutritivne tabele.
Ima na forumu dosta primera rotacija, procitaj....pa na osnovu toga sastavi sebi. Nije isto ako neko ima da skida 5 kg i neko ko skida 20. Neko nece imati ni jedan dan sa 0UH, a neko ce imati 2 dana sa 0UH. Poenta je da rotiras UH (zato se i zovu rotacije :D) smenjujes dane sa visokim i niskim unosom UH.
Sve je individualno, kao sto sam vec rekao ;)

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #18 poslato: Jun 30, 2011, 11:45:18 posle podne »
Ne postoje tabele sa rotacijama, to je individualno, prilagodjavas ih sebi.
Mozda nisam dobro napisao, ali tabele na koje sam ja mislio su nutritivne tabele.
Ima na forumu dosta primera rotacija, procitaj....pa na osnovu toga sastavi sebi. Nije isto ako neko ima da skida 5 kg i neko ko skida 20. Neko nece imati ni jedan dan sa 0UH, a neko ce imati 2 dana sa 0UH. Poenta je da rotiras UH (zato se i zovu rotacije :D) smenjujes dane sa visokim i niskim unosom UH.
Sve je individualno, kao sto sam vec rekao ;)
Znam da smaram, ali sta bi mi ti predlozio za pocetak, pa da vidim kako ce da ide?
Visok sam 1.87 i imam 86 kg, imam malo donji stomak, to zelim da istopim. Znaci kako bi isle rotacije za aj da kazem skidanje donjeg stomaka, malo trebam da izgubim...
sad cu da stavim sliku, sad sam se slikao ali mi crkle baterije pa ne mogu da prebacim slike...
« Poslednja izmena: Jun 30, 2011, 11:47:49 posle podne Niggaz »

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #19 poslato: Jun 30, 2011, 11:53:32 posle podne »
Jos nisam naucio kako se skida donji stomak, znam samo rotacije za gornji :D

Kada treniras misicne partije koje ti zaostaju unosi vise UH
Kada ne treniras nemoj da unosis UH uopste
Ostalim danima imaj neku srednju kolicinu UH
Sada ti sastavi sam sebi kako bi to izgledalo. Neka ti donja granica bude 0 UH, a gornja npr 170-200UH..ne znam ni sam, to moras ti da procenis

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #20 poslato: Jun 30, 2011, 11:55:47 posle podne »
Jos nisam naucio kako se skida donji stomak, znam samo rotacije za gornji :D

Kada treniras misicne partije koje ti zaostaju unosi vise UH
Kada ne treniras nemoj da unosis UH uopste
Ostalim danima imaj neku srednju kolicinu UH
Sada ti sastavi sam sebi kako bi to izgledalo. Neka ti donja granica bude 0 UH, a gornja npr 170-200UH..ne znam ni sam, to moras ti da procenis
Hvala buraz, dovoljno si mi pomogao za pocetak, krenucu pa cu da vidim kako se ponasa"donji stomak: :D pa cu da smanjujem ili povecavam u zavisnosti od potrebe...

POZZZZZ

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #21 poslato: Jul 01, 2011, 01:11:19 posle podne »
vidi ja sam ti reko da izbacis ova jaja u trecem obroku sto mu dodje kao za "rucak" ako jedes belo po ceo dan sto bi onda jeo jaja za rucak......
kombinuj piletinu sa ribom (oslic)... pa onda jaja sa tunjevinom rotiraj i tako....nekako si ga samo udario po jajima i belom
a za te rotacije po ovoj slici ja i ne bi radio.....
 isao bi neki kardio+trbusnjaci i to bi moralo da nestane

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #22 poslato: Jul 01, 2011, 01:26:13 posle podne »
vidi ja sam ti reko da izbacis ova jaja u trecem obroku sto mu dodje kao za "rucak" ako jedes belo po ceo dan sto bi onda jeo jaja za rucak......
kombinuj piletinu sa ribom (oslic)... pa onda jaja sa tunjevinom rotiraj i tako....nekako si ga samo udario po jajima i belom
a za te rotacije po ovoj slici ja i ne bi radio.....
 isao bi neki kardio+trbusnjaci i to bi moralo da nestane

Zasto ne bi mogla jaja i u toku dana kao P+M obrok, ili samo belanca + UH posle treninga? U cemu je razlika piletina+oslic, tunjevina+jaja, ili jaja+piletina? Neka jede sta ima i sta mu odgovara, bitno je da ima proteina.
Po slici se ni ja ne bih opterecivao dijetom, skroz ok izgled...ali ako vec hoce neka se muci malo :)
Od trbusnjaka ce sigurno da nestane... ::)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #23 poslato: Jul 01, 2011, 01:53:25 posle podne »
Takodje se ne bi opterecivao dijetom da sam na tvom mestu posto izgledas dobro. Sto se tice proteina gledaj da ih uzimas iz sto vise izvora. Sto znaci Riba-Piletina-Curetina i ponekad nemasna govedina. Ja sam radio dijetu do skoro nekih 8-9 nedelja do duse pravio sam greske ali tek kad sam poceo masu da radim mi je nestao taj doljnji stomak. Cudna rabota :)
Probaj da vodis dnevnik sta jedes i koliko i rezlutate koje vidis na vagi i na ogledalu. To ce ti kasnije pomoci u nekim buducim dijetama ako ih budes radio znaces koliko cega je dovoljno za tvoj organizam da pocn da topi mast ili kasnije kad radis masu da raste.

Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #24 poslato: Jul 01, 2011, 02:30:13 posle podne »
ne mozes buraz skidati donji stomak, a recimo da ruka, prsa i ostalo ostanu isti. tijelo ce najvise sagorijevati masti tamo gdje ih najvise i ima, ali i ostalo ce trpiti :D
bolje ti je da odradis kvalitetnu masu, da povecas unos proteina na 3-4g , pa onda kad dostignes neku pristojnu misicnu masu, da se oderes i da to lici na nesto .
to ti je moj (dobronamjerni) savjet, ali ti skontaj sta zelis :)
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #25 poslato: Jul 01, 2011, 02:42:04 posle podne »
vidi ja sam ti reko da izbacis ova jaja u trecem obroku sto mu dodje kao za "rucak" ako jedes belo po ceo dan sto bi onda jeo jaja za rucak......
kombinuj piletinu sa ribom (oslic)... pa onda jaja sa tunjevinom rotiraj i tako....nekako si ga samo udario po jajima i belom
a za te rotacije po ovoj slici ja i ne bi radio.....
 isao bi neki kardio+trbusnjaci i to bi moralo da nestane


Istina napisao sam samo belo(moja greska), pod belo spada: crveno meso, riba, junetina, piletina...
pa nista onda necu da radim rotacije, probao sam nedelju dana na neki svoj nacin i zlo, bas je tesko da se naviknes na takav rezim ishrane...

Nista, jaja samo pre treninga(extra i onako ih ne volim :))

Van mreže Niggaz

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #26 poslato: Jul 01, 2011, 02:45:08 posle podne »
ne mozes buraz skidati donji stomak, a recimo da ruka, prsa i ostalo ostanu isti. tijelo ce najvise sagorijevati masti tamo gdje ih najvise i ima, ali i ostalo ce trpiti :D
bolje ti je da odradis kvalitetnu masu, da povecas unos proteina na 3-4g , pa onda kad dostignes neku pristojnu misicnu masu, da se oderes i da to lici na nesto .
to ti je moj (dobronamjerni) savjet, ali ti skontaj sta zelis :)
Ma da, kapiram i ja da ce sve da se smanji ako krenem da skidam ovo malo na stomaku, hm, onda bolje da ostavim ovako, jer leto je doslo. Sta sam uradio, uradio :D
Pa cu novu sezonu da krenem sa masom i da se posle rezem, sad mi ne vredi, smanjicu se... :D

Hvala momci na savetima pozzz

Spartak

  • Gost
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #27 poslato: Jul 01, 2011, 03:29:41 posle podne »
ne treba da povecava proteine na 4 gr odjednom,to je previse
nek krene sa 2gr pa nek povecava postepeno ako mu je malo

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #28 poslato: Jul 01, 2011, 04:39:45 posle podne »

Pa cu novu sezonu da krenem sa masom i da se posle rezem, sad mi ne vredi, smanjicu se... :D

Hvala momci na savetima pozzz
[/quote]

Ne zaboravi da je masu najbolje krenuti posle neke dijete na kojoj si navikao telo na smanjeni unos UH. Ondakad pocnes masu i krenes da krkas UH tvoje telo je naucilo kako da ih pravilno rasporedi tj koristi i rastes kao iz vode!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti