Avgust 03, 2024, 12:05:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.266 poruka u 18.762 tema - 20.965 članova - Poslednji član: MichaelHon
X3MShop banner

Autor Tema: Workout program objasnjenja  (Pročitano 1942 puta)

Van mreže Markos19

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Workout program objasnjenja
« poslato: Maj 14, 2011, 10:12:33 posle podne »
Zdravo svima nov sam ovde ,odlucio sam da krenem u teretanu  i nabacim malo misica ali pre svega da postanem explozivniji i jaci ! Dobio sam preporuku da koristim ovaj program

http://madcow.hostzi.com/5x5_Program/Linear_5x5.htm

Imam 177cm ,68 kila radim sklekove u zadnja 3 meseca i primtio sam povecanja na bicepsima .
Kapiram da je teretana nesto cemu moram da se posvetim i necu da idem par meseci zbudzim se malo i to je to !Dacu sebi vremena da ucim i radim i da vidim gde ce me to odvesti !

Jel moze neko da mi objasni i prevede ovu prvu tabelu na linku koja objasnjava koje vezbe da radim i na kojim spravama .Ja moram da procitam ostatak texta da  bih razumem bolje !

Takodje sta jos treba da radim dok idem u teretanu ,saznao sam skoro da je jako bitno spavanje i naravno ishrana ,pa ako moze malo pomoci i oko ovoga .
Koliko spavati ,sta jesti i koje kolicine ?

Cilj : Izdefinisati telo dobiti na snazi i explozivnosti i nabaciti malo misica u procesu !

Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.323
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Workout program objasnjenja
« Odgovor #1 poslato: Maj 16, 2011, 05:03:55 posle podne »
pozdrav
odmah moram,ali BAS MORAM da te razocaram

Citat
Cilj : Izdefinisati telo dobiti na snazi i explozivnosti i nabaciti malo misica u procesu


OVO NIJE MOGUCE tj mozda i jeste u nekoj prici koju ti sigurno ne razumes niti bi trebalo da se zamaras sa tim sada vec bi paznju trebalo da obratis NA JEDNOSTAVNE SISTEME TRENINGA KOJI KORISTE POCETNICI i da se njih drzis a u isto vreme da se pokuasas edukovati pa ces videti da rpoces izgradnje misica i skidanja sala npr u ito vreme NIJE moguc

Van mreže Markos19

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Workout program objasnjenja
« Odgovor #2 poslato: Maj 18, 2011, 05:51:02 posle podne »
Hvala dobio sam savet na vise mesta da se manem ovog programa i da prvo naucim osnovne vezbe pa da posle sam vidim sta zelim i kako ...

Jel imas neku preporuku za teretanu gde mogu da dobijem dobrog trenera koji zeli da me nauci stvarno osnovama i kako se radi ?
Takodje ako neko ima vremena i hoce rado bi se iscimao sa njim do teretane da vidim sta se radi i kako ...

Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.323
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Workout program objasnjenja
« Odgovor #3 poslato: Maj 18, 2011, 06:20:40 posle podne »
u bg?

Van mreže Markos19

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Workout program objasnjenja
« Odgovor #4 poslato: Maj 19, 2011, 01:15:51 pre podne »
Da da u BG,konkretno Novi Beograd

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.323
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Workout program objasnjenja
« Odgovor #5 poslato: Maj 19, 2011, 11:23:40 pre podne »
Da da u BG,konkretno Novi Beograd

nemam pojma za NBG
ali defitivno treba da odes u EXTREME GYM