Jul 06, 2024, 06:07:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc: Saveti za trening  (Pročitano 1518 puta)

Van mreže Phoby

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Pomoc: Saveti za trening
« poslato: Maj 21, 2011, 12:04:03 pre podne »
Pozz svima ja sam novajlija na forumu i vidim da je ovo pravo mesto da potrazim pomoc i savete koji ce mi pomoci da ostvarim svoje ciljeve.

Imam 22 god visok sam 182cm imam 84kg treniram 4 puta nedeljno, treniram nekih 8 meseci i dostigao sam masu koju sam zeleo bar za ovo leto. U pocetku sam koristio gainere od American Muscle da bih startovao dobroo sto se i pokazaloo . Problem koji sada imam je BF :(  bio sam na merenju BF i imam 17% Bf.Ovi likovi sto sam merio kod njih su mi rekli da moram da imam ispod 15 sa mojom tezinom ja mislim da treba sto manje ali da ne gnjavim sa tim hteo bih da skinem salo sa stomakaa sto je brze moguce. Procitao sam par stvari na forumu al eto mozda sa ovim podacima koje sam vam dao o sebi mozete preciznije da mi kazete sta mi je potrebno da brzee dodjem do SIX-Pack-a. Znaci kolko putaa da vezbam trbusnjake,kardio trening.dijetaa itdd.

Svaki savet je dobro dosaoo ;)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Pomoc: Saveti za trening
« Odgovor #1 poslato: Maj 21, 2011, 05:38:31 pre podne »
Znaci kolko putaa da vezbam trbusnjake,kardio trening.dijetaa itdd.

Za pocetak ovo okreni naopako znaci najvaznije: djeta, kardio, trbusnjaci!

Gainere izbaci od njih si i navukao visak BF
« Poslednja izmena: Maj 21, 2011, 05:40:52 pre podne vlado0550 »

Van mreže Phoby

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pomoc: Saveti za trening
« Odgovor #2 poslato: Maj 21, 2011, 02:07:06 posle podne »
Gainere sam izbacio ne pijem to vec 3 meseca, Potrebno mi je da znam koji je najefikasniji kardio trening jer me voznja biciklom smara zestoko a i ne vidim rezultate od toga a za sve ostale extremnee kardio treningeeme strah da izgubim na misicnoj masi

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Pomoc: Saveti za trening
« Odgovor #3 poslato: Maj 21, 2011, 03:44:58 posle podne »
Napisi ishranu.

Van mreže Gile

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: Pomoc: Saveti za trening
« Odgovor #4 poslato: Maj 22, 2011, 12:46:35 pre podne »
Gainere sam izbacio ne pijem to vec 3 meseca, Potrebno mi je da znam koji je najefikasniji kardio trening jer me voznja biciklom smara zestoko a i ne vidim rezultate od toga a za sve ostale extremnee kardio treningeeme strah da izgubim na misicnoj masi
[/quote
kardio na prazan stomak i tu je kraj price sto se tice kardia + bcaa ako hoces da se osiguras od katabolizma..to je to ^^