Oktobar 05, 2024, 10:05:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.334 poruka u 18.767 tema - 20.974 članova - Poslednji član: Alokin97
X3MShop banner

Autor Tema: Odvale  (Pročitano 7851 puta)

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Odvale
« Odgovor #15 poslato: April 09, 2006, 04:57:16 posle podne »
Necu da se svadjam bez razloga.
Mozda cudno, ali istinito, ovaj sistem je definitivno najbolji i naucno potkovan.
Ne znam kakav sistem ti propagiras, HIT mozda?

Ovakvo objasnjenje sam procitao u par naucnih knjiga i profesor Exercise physiology-ja mi je isto rekao, a to je njegova struka.
Kaze da su svi ostali sistemi samo sarena laza.

Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Odvale
« Odgovor #16 poslato: April 09, 2006, 05:46:14 posle podne »
Citat: Buki
Necu da se svadjam bez razloga.
Mozda cudno, ali istinito, ovaj sistem je definitivno najbolji i naucno potkovan.
Ne znam kakav sistem ti propagiras, HIT mozda?

Ovakvo objasnjenje sam procitao u par naucnih knjiga i profesor Exercise physiology-ja mi je isto rekao, a to je njegova struka.
Kaze da su svi ostali sistemi samo sarena laza.

Pozdrav
..hahhahahha..svadja??...buki??....pa pobigu...no way pedro!!!..hahhahahhah

gle buki..ja sam u ovom sportu dovljno dugo..sto sada nije ni bitno...nego je bitno jedno..a to je da sam probao sve i svasta pa tako naravno i taj sistem koji zagovra taj tvoj dr feelgod..cak sto vise...2 godine tj oko 7-8 priprema za takmicenje sam umirao radeci taj sitem...i to 2  puta dnevno....

medjutim..u raz\govru sa nekim ljuidma koji znaju malo vise od tog dr feelgoda i koji su svoje znanje stekli iskljucuvo na osnvu cinjenica dokazanih u praksi ja sam poceo da primenjeujem neke od variajtni HIT-A...ne klasca hit trening jer to meni niej ni potrebno nego modifikovane stvari...

svi ljudi sa kojima radim su promenili i svoj pristup samom treninu..i rezualtit su im fantasiticni..a i sam ti mogu potvridit sto mozes i videti na slikma da sistem radi tj da deluje..

i sto je stvar..ovo ce ti reci svi koje pitas a koji su probali da rade te siteme...

dakle...rad sa misevima i pacivma je edno i teoretisanje na fakultetima a drugo je sprovodjenje necedga u delo...

ti si potpuno tacno interpretirao kako stvari deluju......tu se poptuno salzem sa tobom.....ali veruj mi na rec da sistem nije ni blziu toga da bude najbolji..a to je taj sistem..lagani akrdio trening u trajanju od 60 i duze minuta..

buki...pametn si momak i probaj samo malo da ukljucis logiku...

naravno da je takav trening dobar i NAJBOLJI NEKOJ BABI ILI DEDI KOJI DODJU U GYM NAKON 45 GODINA da nisu radili NISTA...i sta treba...da ga bacis na HIT???>....nikako.....tu se salzemo...

cak neces ni da ih stvais na 60 m inuta lagano...biti ce to za pcoetaqk 20-ak minuta laganice.....sa tendencijom povecavanja minutaze...ali buki..tyu dolazimo do kljucne stvari..a to je..UTRENIRANA INDIVIDUA......\

ali da ja tebi ne teoritesim..zmi se mesec dana i videti ces..ti si utreniran pa rpobaj da radis ujutro 60 minuta lagani akrdio kombonovan sa anarerobnom aktivnisti i probaj 30 minuna recimo modifikovanog hita pa sam belezi rezulatetr...veruj da ces misljenje da promenis......

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Odvale
« Odgovor #17 poslato: April 09, 2006, 05:56:07 posle podne »
ok ;)
nema svadje, nego ja reko da se ogradim bolje ! :lol:
Upravu si sto se tice mnogih stvari,
istina. Svakom radi drugacije, pogotovu zavisi od fizicke pripremljenosti.
Nije mi jasno nesto, gledao sam par filmova profi bb-era, npr. Jay Cutler, i on npr. radi kardio koji izgleda kao brzo hodanje a traje oko 1h.
Da li si negde napisao kakav kardio radis ?
Tj. kako modifikovani HIT u tvom slucaju izgleda.

Hvala
Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Odvale
« Odgovor #18 poslato: April 09, 2006, 06:16:39 posle podne »
Citat: Buki
ok ;)
nema svadje, nego ja reko da se ogradim bolje ! :lol:
Upravu si sto se tice mnogih stvari,
istina. Svakom radi drugacije, pogotovu zavisi od fizicke pripremljenosti.
Nije mi jasno nesto, gledao sam par filmova profi bb-era, npr. Jay Cutler, i on npr. radi kardio koji izgleda kao brzo hodanje a traje oko 1h.
Da li si negde napisao kakav kardio radis ?
Tj. kako modifikovani HIT u tvom slucaju izgleda.

Hvala
Pozdrav
..ma nema buki frke stari....tu smo da menjamo iskustva..

al gle..otilsi smo ovde mnogo u offtopic...ima tamo pod temom kardio trenizni..mislim da sam tamo stavio kako radim..

a sto se tice jay.....i ostale ekipe...pa oept samo malo logike buraz...zamilsi koju kolicinu belancevina i svih soalih elemetna moraju oni da prerade a da se ne talozi u visak a recimo jedan obican utreniran momak koji ne korsti hemiju itd.....o tome se radi...kao sto si i sam zakljuci..stpen utreniranosit i svrha izvodjenja kardia od 1 h ili od 30 minuta......i naravno o onome koje su nam u stvari stvarn potrebe..jer neko preteruje sa zeljom da bude sto vise tanji i pored toga sto je mrsav pa onda to vec odlzi u neke druge sfere koje se nazivaju da su cak i bolesti...

ali us vakom slucaju drago mi da shvatas sta sam hteo da kazem

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: Odvale
« Odgovor #19 poslato: April 09, 2006, 06:49:55 posle podne »
Citat: Buki
Citat: Tanjica
Ja sam prošle nedelje (pre nego što sam se razbolela  :( ) saznala da ako hoćete da smršate morate vežbati na steperu bar sat i po, a idealno je dva sata. I to zato što se u prvih pola sata troši mast iz mišićnih vlakana, a tek posle toga salo.


Pogresno !


Ja ovo stavih u temu odvale...
Ne zato što mislim da je tačno  :D

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Odvale
« Odgovor #20 poslato: Maj 14, 2011, 08:58:41 pre podne »
Pre neki dan u teretani, trener mi meri ruku(belezimo napredak obima), i prilazi mi lik i kaze: ''Znas, velika je tebi ruka, ali sad moras da pocnes da radis uske zgibove da se izdefinises, to ti je najbolja vezba za definiciju...'', a lik naravno ima 100+ kila, pivski stomak, i ostale ''poslastice''...onako, bas pravi vezbac... :D
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Odvale
« Odgovor #21 poslato: Maj 14, 2011, 03:37:55 posle podne »
 Kaže meni jedan lik u teretani da je koristio glutamin ali da nije imao nikakve efekte... Ja pitam kako je dozirao, a on: "Popio sam 300g za TRI dana...i nisam ništa napredovao...Samo me je zezao stomak" :D

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Odvale
« Odgovor #22 poslato: Maj 14, 2011, 04:55:08 posle podne »
EE kakvih sve dileja ima u zivotu...kod mene neki lik iz teretane uzo gejner  i posle par dana neko ga pita kakav mu je osecaj,primecuje li kakvu promenu,a on ce na to : "Polako primecujem da mi mišić dolazi do definicije "... pomislih u sebi bože dal je moguce da ljudi i posle neta preplavljenim milionskim informacijama o svakom suplementu  niko nije od takvih dileja procitao bar  par slova...ovo je žalosno-ali i surova istina...
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Odvale
« Odgovor #23 poslato: Maj 14, 2011, 09:49:17 posle podne »
Pre neki dan u teretani, trener mi meri ruku(belezimo napredak obima), i prilazi mi lik i kaze: ''Znas, velika je tebi ruka, ali sad moras da pocnes da radis uske zgibove da se izdefinises, to ti je najbolja vezba za definiciju...'', a lik naravno ima 100+ kila, pivski stomak, i ostale ''poslastice''...onako, bas pravi vezbac... :D

 Ti to kao nisi znao? :D A široki zgibovi su za definiciju latisimusa :D :D

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Odvale
« Odgovor #24 poslato: Maj 16, 2011, 11:42:02 pre podne »
Nova odvala od sinoc: ''Za par dana krecem na plivanje svaki dan+trcanje+teretana, to ti je najbolja kombinacija za masu kad radis'' :D
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Odvale
« Odgovor #25 poslato: Maj 16, 2011, 02:28:27 posle podne »
Meni smesnije sto mu ti ne rece da tako ne treba
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Odvale
« Odgovor #26 poslato: Maj 16, 2011, 02:57:22 posle podne »
Krecem na definiciju, izbacio sam meso, ubacio ribu, izbacio banane, ubacio pomorandze :D
No curling in the squat rack!

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Odvale
« Odgovor #27 poslato: Maj 16, 2011, 03:06:23 posle podne »
ali ljudi nista bez kozjeg mleka, kakvi steroidi, mleko od koze je jace od toga :D

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Odvale
« Odgovor #28 poslato: Maj 16, 2011, 06:54:54 posle podne »
i girice svaki dan....

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Odvale
« Odgovor #29 poslato: Maj 17, 2011, 09:34:55 posle podne »
Meni smesnije sto mu ti ne rece da tako ne treba

Ko kaze da mu nisam rekao :)
Ne znam zasto, ali mislim da me nece poslusati
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.