Jul 06, 2024, 08:07:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Mrsavljenje  (Pročitano 1962 puta)

Van mreže NSMilos

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Mrsavljenje
« poslato: Maj 18, 2011, 11:57:12 posle podne »
Cao,hteo bih da mrsavim.
Krenuo bih prvo sa trcanjem posle bih ubacio i teretanu i amino kiseline,pa me interesuju koju mi preporucujete amino kiselinu
Inace imam oko 110kg-a

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mrsavljenje
« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2011, 11:22:13 pre podne »
milose pozdrav
pa pre svega trebalo je da bar malo e raspitas oko procesa samog mrsavljenja te bi siguran sam u 21 veku tj ovo je 21 vek shvatio da je TRCANJE vid fizicke aktivnosti (doduse jedan od najgorih kada je skidanj viska kg u pitanju) ali ajde ,a da trcanje nije= MRSAVLJENJE vec da se mrsavljenje radi U KUHINJI tj sa pravilno koncipiranom ishranom tj sa kalorijskim DEFICITOM

e sada
jedan od srpskih mitova da su amino kiseline za MRSALVJENJE je sada defitivno unisten jer ti si negde dobio infomaciju da je dovljna JEDNA amino kiselina da bi se mrsvalo
ali dobro
na zalost moram da ti razbijem iluzije jer amino kisline nemaju nikakve veze sa mrsavljenjem (oism ako nisu u obliku 131 gh form:D) tako da ti je najpametnije da se malo edukujes,sebi koncipiras neki dobar jelovnik,krenes sa AEROBNIM AKTIVNOSTIMA pa makar to bioo i sqos na travi