Septembar 21, 2024, 04:51:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Chatgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Dominikanski BB  (Pročitano 6447 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Dominikanski BB
« poslato: Maj 19, 2011, 05:02:36 pre podne »
Glupo je i pominjati Victor martineza on je dominikanac. Ajde da postujem jos par njih zanima me kakvi su komentari.
 
El bronco... azu da mnogi odustaju od takmicenja kad se on prijavi. Sad u julu ce biti zanimljivo ide drzavno prvenstvo..
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #1 poslato: Maj 19, 2011, 05:05:16 pre podne »
Lester reyes
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #2 poslato: Maj 19, 2011, 05:10:26 pre podne »
Richard Herrera 80kg
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #3 poslato: Maj 19, 2011, 05:14:54 pre podne »
Prvi i najveci osvojenih 15-tak nacionalnih i nekoliko centralno americkih sampionata.. Takodje 2 puta sampion antila.. Drugi lester reyes isto dosta titula domacih i medjunarodnih  i treci samo jedna titula  i mislim da mu je bilo prvo takmicenje.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Spartak

  • Gost
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #4 poslato: Maj 19, 2011, 11:17:56 pre podne »
Glupo je i pominjati Victor martineza on je dominikanac. Ajde da postujem jos par njih zanima me kakvi su komentari.
 
El bronco... azu da mnogi odustaju od takmicenja kad se on prijavi. Sad u julu ce biti zanimljivo ide drzavno prvenstvo..

El Bronco trenira u mojoj teretani :)
Sirok sirok

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #5 poslato: Maj 20, 2011, 09:49:15 pre podne »
Treci, izgled perfekcija.
No curling in the squat rack!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #6 poslato: Maj 20, 2011, 10:58:05 posle podne »
Zaboravi njega a najbolji je :)
Noboa mendez
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #7 poslato: Maj 20, 2011, 11:01:59 posle podne »
Viktor martinez pored noboe i bronka :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #8 poslato: Maj 20, 2011, 11:04:20 posle podne »
Pa neka Breshalis ponovi ono sto je rekao iz posta koji sam postavio za takmicare koji su prvi put na bini "E nek smo mi sa ovih prostora bar ispred Dominicane svetlosnu godinu u bb. "
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #9 poslato: Maj 21, 2011, 08:18:36 pre podne »
Pa neka Breshalis ponovi ono sto je rekao iz posta koji sam postavio za takmicare koji su prvi put na bini "E nek smo mi sa ovih prostora bar ispred Dominicane svetlosnu godinu u bb. "


Ja nisam bio tu gde si ti sad (Dominicana) a svoje mišljenje sam rekao prema ovim slikama što si TI postavio i stojim iza toga za te slike:
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #10 poslato: Maj 21, 2011, 08:36:47 pre podne »
Trebam li da ti nacrtam da su ovi momci smešni u poređenju sa pobednicima u APSOLUTNIM kategorijama kod nas?  ???
Ako ti nešto nije jasno pogledaj ove momke što si okačio i prema kojima sam napravio paralelu sa "našim" apsolutnim pobednicima ovih godina, ako neznaš ko su nađi slike npr : BAKIĆA, TERZE, DAMJANA, PEĐE P, IGORA M,VELIBORA OBRADOVIĆA, JASMINA,POLOMCA,PERE TOMASA, SINIŠE PRVULOVIĆA....

A ako su oni previše dobri eto ti slike momaka sa foruma: srkija, naturalnog, hansa, pionese... i sijaset momaka koji su u off sezoni bolje građeni i definisaniji od ovog tvog koji izlazi sa masnim nogama i po mom ukusu ni po čemu impresivan.
Da naglasim ovi momci sa foruma većina nije ni izlazila na takmičenje jer kad bi izašli u ovakvom izdanju kao ovaj u crvenim gaćama iz Dominicane ili onaj u plavim što kao prvu nagradu dobija  KALCIJUM (čak smo i u nagradama nekad svetlosnu godinu ispred jer se dobije po neki i whey i bidon kad se "posreći" takmičarima  :D ) jer bi to za njih bilo nazadovanje u formi.

Neznam čemu sujeta kad sam rekao nešto više nego očigledno, batali sad traženje slika Victor Martineza u najboljoj formi da mi dokažeš kako je Dominicana super sila u BB :) jer o njemu nije bilo ni reči već o ovim momcima čije sam slike stavio u citat.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #11 poslato: Maj 21, 2011, 11:32:00 pre podne »
Richard Herrera 80kg

Savrsena genetika, neverovatna proporcija...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #12 poslato: Maj 21, 2011, 01:24:18 posle podne »
Trebam li da ti nacrtam da su ovi momci smešni u poređenju sa pobednicima u APSOLUTNIM kategorijama kod nas?  ???
Ako ti nešto nije jasno pogledaj ove momke što si okačio i prema kojima sam napravio paralelu sa "našim" apsolutnim pobednicima ovih godina, ako neznaš ko su nađi slike npr : BAKIĆA, TERZE, DAMJANA, PEĐE P, IGORA M,VELIBORA OBRADOVIĆA, JASMINA,POLOMCA,PERE TOMASA, SINIŠE PRVULOVIĆA....

A ako su oni previše dobri eto ti slike momaka sa foruma: srkija, naturalnog, hansa, pionese... i sijaset momaka koji su u off sezoni bolje građeni i definisaniji od ovog tvog koji izlazi sa masnim nogama i po mom ukusu ni po čemu impresivan.
Da naglasim ovi momci sa foruma većina nije ni izlazila na takmičenje jer kad bi izašli u ovakvom izdanju kao ovaj u crvenim gaćama iz Dominicane ili onaj u plavim što kao prvu nagradu dobija  KALCIJUM (čak smo i u nagradama nekad svetlosnu godinu ispred jer se dobije po neki i whey i bidon kad se "posreći" takmičarima  :D ) jer bi to za njih bilo nazadovanje u formi.

Neznam čemu sujeta kad sam rekao nešto više nego očigledno, batali sad traženje slika Victor Martineza u najboljoj formi da mi dokažeš kako je Dominicana super sila u BB :) jer o njemu nije bilo ni reči već o ovim momcima čije sam slike stavio u citat.

Niti sam Dominikanac niti mi radi sujeta... A boli me k... inace za Dominikance koje bas previse i ne podnosim. Cisto pokusavam da pocucem paralelu i naucim gde i u cemu je razlika. Da na takmicenju za prvi put takmicare je bilo smesno bilo je ljudi od kojih sam ja bio bolje gradjen. Ali nemoj mi reci da je Richard koji je izasao sa 1.5% masti izasao mastan ili da Noboa koji ima trofeja po juznoj americ koloko Pedja kod nas da on ne valja. A momke koje si ti stavio u citat su se tkmicili po prvi put i novi su u BB sto si ti po peti put preskocio da procitas. Svako od njih ne zaradjuje mesecno  ne vise od 200e tako da su zadovoljni i calcijumom jer izlaze da bi se takmicili i iz ljubavi prema sportu a ne zbog nagrada. Vecina njih nije znala ni da pozira jos dobro jer kada su pozirali za biceps noge im nisu bile stegnute ili kako vec da objasnim. I ja sm izlazio da se takmicim BEZ NAGRADE a trosio po 3000 eura za pripreme pobedjivao uglavnom i vracao se kuci sretan tako da je glupo pricati o nagradama.
A naucio sam vidis nesto iz tvog posta a to je da su previse masni... Slazem se sada posto sam uporedio neke slike. Ali ponavljam da sam slike koje sam uporedio slike nasih sampiona a ovu su slike pocetnika...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #13 poslato: Maj 21, 2011, 01:31:07 posle podne »
Slazem se sada posto sam uporedio neke slike. Ali ponavljam da sam slike koje sam uporedio slike nasih sampiona a ovu su slike pocetnika...

Ma nisam brate preskočio da su na prvom takmičenju, čak i za prvo takmičenje ovde na forumu imam momaka m+koji nisu izlazili ni na jedno takmičenje pa su "odraniji" od njih, da ne pominjem još par momaka koji su na svojim prvim takmičenjima izašli odraniji i lepši za oko od ovih likova ;)

Nije frka nikakva ja i dalje mislim da su naši takmičari/rekreativci u globalu bolji od njih, moe mišljenje ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Dominikanski BB
« Odgovor #14 poslato: Maj 21, 2011, 01:44:00 posle podne »
Pa i ja sad mislim jer si mi ukazao na tu masnocu. Uporedjujuci sa nekima kod nas sa foruma vidi se razlika u pravu si. Zato sam i potovao nesto da bih naucio posto na nasa BB takmicenje nikad nisam bio.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti