Septembar 24, 2024, 07:22:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: MLADI SIR  (Pročitano 9460 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #15 poslato: Jun 08, 2011, 03:12:15 posle podne »
Meni meso nikad nije pravilo probleme tokom sna...

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #16 poslato: Jun 08, 2011, 03:35:22 posle podne »
pa nije ni meni...cak sta vise ne mogu da zaspim dok se ne ozderem kao svinja,pre ni je vecera bila skoro pa veca od rucka.Zato sam se i podgojio pa sad sredjujem ishranu.
ali cito sam negde da nije zdravo,jesti tesko pred spavanje...i za jaja isto vazi da ne valja uvece...sad koliko je to tacno ne znam

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #17 poslato: Jun 08, 2011, 04:09:48 posle podne »
Ma mogu i jaja, samo sto nisu toliko dobra opcija kao meso ili sir. Varice se brze, al svejedno si uneo proteine pred spavanje. Bolje ista nego nista.

 
pa nije ni meni...cak sta vise ne mogu da zaspim dok se ne ozderem kao svinja,pre ni je vecera bila skoro pa veca od rucka.Zato sam se i podgojio pa sad sredjujem ishranu.
ali cito sam negde da nije zdravo,jesti tesko pred spavanje...i za jaja isto vazi da ne valja uvece...sad koliko je to tacno ne znam

Ja se uvek "najedem" pred spavanje, uvek to bude veca kolicina mesa ili sira nego sto je u obicnom obroku u toku dana. Kad na to jos dodam dosta povrca, nikad ujutru nisam gladan.
I to je jedna prednost ako radis ujutru kardio na prazan stomak, nemas napade gladi jer si pred spavanje dobro jeo.
Bar je tako kod mene. :)

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #18 poslato: Jun 08, 2011, 11:21:20 posle podne »
Od danas sam i zvanicno clan foruma,ali sam odma primetio da i neki standardniji clanovi prave kardinalne greske u ishrani...stvarno ne razumem zasto bi mesali 2 razlicite namirnice bogate proteinima? Ako mislite da ce to usporiti metabolizam,mislim stvarno nema veze sa mozgom,mada ko zna sta ste vi to mislili :D

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #19 poslato: Jun 08, 2011, 11:23:18 posle podne »
Od danas sam i zvanicno clan foruma,ali sam odma primetio da i neki standardniji clanovi prave kardinalne greske u ishrani...stvarno ne razumem zasto bi mesali 2 razlicite namirnice bogate proteinima? Ako mislite da ce to usporiti metabolizam,mislim stvarno nema veze sa mozgom,mada ko zna sta ste vi to mislili :D

A sta si ti mislio? Kome je cilj da se uspori metabolizam???

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #20 poslato: Jun 09, 2011, 01:58:40 pre podne »
ne kapiram ova zadnje 2 posta :( nekad ne znam kad neko kaze nesto ironicno a kad ne...posto nema intonacije
kada smo vec kod metabolizma,zanima me sta ga sve usporava?
gladovanje,malo obilnih obroka...sta sve jos ne znam ?
« Poslednja izmena: Jun 09, 2011, 02:01:26 pre podne shommy.990 »

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #21 poslato: Jun 09, 2011, 02:34:15 pre podne »
ne kapiram ova zadnje 2 posta :( nekad ne znam kad neko kaze nesto ironicno a kad ne...posto nema intonacije
kada smo vec kod metabolizma,zanima me sta ga sve usporava?
gladovanje,malo obilnih obroka...sta sve jos ne znam ?


Ja sam mu odgovorio "a sta si ti mislio" posto je on rekao da ne zna sta smo mi mislili. :D
Ovde se raspravlja o tome sta se sporije vari, a ne sta usporava metabolizam, pa sam mu zato rekao "kome je cilj da se uspori metabolizam?".
A metabolizam usporavaju mali i neredovni obroci, ista kolicina uh...
Nek iskusniji kazu za ostalo. :)

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #22 poslato: Jun 09, 2011, 09:43:08 pre podne »
haha sve si upravu za sad ;)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #23 poslato: Jun 09, 2011, 12:57:10 posle podne »
Od danas sam i zvanicno clan foruma,ali sam odma primetio da i neki standardniji clanovi prave kardinalne greske u ishrani...stvarno ne razumem zasto bi mesali 2 razlicite namirnice bogate proteinima? Ako mislite da ce to usporiti metabolizam,mislim stvarno nema veze sa mozgom,mada ko zna sta ste vi to mislili :D

Jel ti druze znas uopste sta je npr. protein blend i zato je napravljen? Da li znas da se neki proteini brze apsorbuju, a neki sporije?Da li znas sta je AK profil?

Jel mozes meni da objasnis zasto NE BI mesali 2 razlicite namirnice bogate proteinima?

Citaj, mnogo citaj...   ;)

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #24 poslato: Jun 09, 2011, 01:32:44 posle podne »
Prelistaj malo forum `druze` pa ces sve to da saznas,a ne da ironicno pitas takve gluposti kao tipa: kako se zoves? Ali evo objasnicu ti zasto se ne mesaju dve namirnice bogate proteinima u istom obroku,iz razloga sto svaka proteinska namirnica zahteva veliku kolicinu soka za varenje i ako se takve dve iste unesu u organizam i neznatnim kolicinama onda ce se on zbuniti i nece moci da svari sve proteine!!! Jel si sad nesto naucio?? Verujem da nisi,pa zato bolje malo vise i cesce prelistavaj forum da bi vremenom upamtio nesto ;)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #25 poslato: Jun 09, 2011, 01:46:12 posle podne »
Prvi put cujem za tako nesto, ja sam znao cesto mjesati proteine...

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #26 poslato: Jun 09, 2011, 01:50:20 posle podne »
Prelistaj malo forum `druze` pa ces sve to da saznas,a ne da ironicno pitas takve gluposti kao tipa: kako se zoves? Ali evo objasnicu ti zasto se ne mesaju dve namirnice bogate proteinima u istom obroku,iz razloga sto svaka proteinska namirnica zahteva veliku kolicinu soka za varenje i ako se takve dve iste unesu u organizam i neznatnim kolicinama onda ce se on zbuniti i nece moci da svari sve proteine!!! Jel si sad nesto naucio?? Verujem da nisi,pa zato bolje malo vise i cesce prelistavaj forum da bi vremenom upamtio nesto ;)

Evo mozda se nisam lepo izrazio...   :D

Jel mogu najljubaznije da te zamolim da me uputis na mesto gde si to procitao?I bio bih ti vecno zahvalan da mi odgovoris na gore postavljena pitanja..

Svaki dan se uci nesto novo - samo iz tog razloga, posto i ja prvi put cujem za ovo...

Hvala

Van mreže Neki GURU

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 125
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #27 poslato: Jun 09, 2011, 01:55:26 posle podne »
Omg pitas me za protein blend koji se pije nocu pre spavanja zbog sporije apsorpcije?? pitas me za one brze proteine whey i ak-amino kiseline?? sta bre oces ti?? oces i bris grla da ti dam mozda??
Mnogo si naporan covek a vidi se i da si tanak..

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #28 poslato: Jun 09, 2011, 02:20:32 posle podne »
Ma jok samo snimak glave.
I konkretan odgovor.

Mada kad malo bolje razmislim, trolujes ti bato malo, a?

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: MLADI SIR
« Odgovor #29 poslato: Jun 09, 2011, 03:01:19 posle podne »
Izgleda smo dobili novog strucnjaka :))