Jun 18, 2024, 03:34:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.195 poruka u 18.756 tema - 20.950 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.  (Pročitano 9228 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.
« Odgovor #30 poslato: Maj 02, 2011, 07:43:51 posle podne »
LOOL izbacujem kreatin... :) Znaci nisam imao pojma, a mislio sam da taj decko koji je trener u mojoj teretani zna.. Pre 2 Nedelje je pobedio u takmicenju za pocetnike, u kategoriji polu teska i na kraju uzeo apsolutnu. Znaci nikd nije cuo za dex i za malto... On mi rekao da sibnem taj kreatin... A izgleda vrhunski kad se takmicio imao 4% BF
« Poslednja izmena: Maj 02, 2011, 08:02:24 posle podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.
« Odgovor #31 poslato: Maj 03, 2011, 02:12:21 pre podne »
Paradajz ne bi trebao da se jede na dieti pretpostavljam? Vidim da ima malo secera, i vidim da mi voda krene na usta kad ga ugledam :0   ???????????????
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.
« Odgovor #32 poslato: Maj 03, 2011, 07:50:34 pre podne »
Paradajz ne bi trebao da se jede na dieti pretpostavljam? Vidim da ima malo secera, i vidim da mi voda krene na usta kad ga ugledam :0   ???????????????

paradajz mozes koliko hoces tj. vlaknaste UH (salete - paradajz, brokule...).

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.
« Odgovor #33 poslato: Maj 03, 2011, 08:10:03 pre podne »
Ja ga jedem...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.
« Odgovor #34 poslato: Maj 03, 2011, 08:26:34 pre podne »
Znaci nikd nije cuo za dex i za malto... On mi rekao da sibnem taj kreatin... A izgleda vrhunski kad se takmicio imao 4% BF

Mnogi takmičari kriju svoje metode, neko ne krije nego kaže svoju metodu koja je krucijalno drugačija od nekih priznatih metoda...suština na ovom forumu koja se plasira je da su ovo dokazane metode koje "rade" na 99% vežbača.

Paradajz treba jesti na dijeti, on ima i 1 ogromni + što sadrži kalijum a to je za vreme dijete gde se izbacuje puno H2O i samim tim kalija je posebno poželjno.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.
« Odgovor #35 poslato: Maj 03, 2011, 01:16:19 posle podne »
Super, raduje me paradajz, on i coca cola zero su jedini koji mi ulepsaju dan pored teretane  :)
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže BBIML

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
Odg: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.
« Odgovor #36 poslato: Maj 03, 2011, 02:37:36 posle podne »
da se ubacim  :)
napisao si da uzimas kreatin pre  i posle treninga,vidim da iskusniji potenciraju da se kre ne ubaciju u defku zato sto je celijski vol......bl.blabla....
napisao si 0 secera ,to jeste moguce ali ako ne racunas secere iz nekog povrca i "skrivene" secere,pogledaj na nutritiondati,koliko sta ima secera od povrca
to sto si procitao za pirinac da ima 21 uh to je verovatno na 100 gr kuvanog ,a 100 gr sirovog ima 80 uh ,i ti onda kad izmeris 100 gr kuvanog taj ima 21 uh,a 100 gr ti je ustvari sve sto si skuvao :)
napisao si vec 4 dana drzis dijetu,a planiras do decembra,trebao si da kazes tek :D
to sto si odoleo jednom da ne jedes, posle tek 1 nedelje dijete,hhhh nije nista kad budes proso tamo nekih 8-10-12 itd nedelja da vidis sta je tada voda na usta pored obicnog hleba ;)
.................::::::::::::::::::::::::::::::::...............
.................::::::::::::::::::::::::::::::::................
..........::::::.....:::::......:::::....::::...:::::.....

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.
« Odgovor #37 poslato: Maj 03, 2011, 02:59:25 posle podne »
Ma da moras da se pazis tog secera iz povrca, al samo ako koristis lubenicu posto ona podpada u tu grupu...
Batalite te secere iz sargarepa i paradajiza, slobodno mozes po tome da tuces, pa i na keto

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.
« Odgovor #38 poslato: Maj 03, 2011, 04:15:37 posle podne »
Ma da moras da se pazis tog secera iz povrca, al samo ako koristis lubenicu posto ona podpada u tu grupu...
Batalite te secere iz sargarepa i paradajiza, slobodno mozes po tome da tuces, pa i na keto

x2
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.
« Odgovor #39 poslato: Maj 03, 2011, 05:54:59 posle podne »
da se ubacim  :)
napisao si da uzimas kreatin pre  i posle treninga,vidim da iskusniji potenciraju da se kre ne ubaciju u defku zato sto je celijski vol......bl.blabla....
napisao si 0 secera ,to jeste moguce ali ako ne racunas secere iz nekog povrca i "skrivene" secere,pogledaj na nutritiondati,koliko sta ima secera od povrca
to sto si procitao za pirinac da ima 21 uh to je verovatno na 100 gr kuvanog ,a 100 gr sirovog ima 80 uh ,i ti onda kad izmeris 100 gr kuvanog taj ima 21 uh,a 100 gr ti je ustvari sve sto si skuvao :)
napisao si vec 4 dana drzis dijetu,a planiras do decembra,trebao si da kazes tek :D
to sto si odoleo jednom da ne jedes, posle tek 1 nedelje dijete,hhhh nije nista kad budes proso tamo nekih 8-10-12 itd nedelja da vidis sta je tada voda na usta pored obicnog hleba ;)


Hahaha verujem, sad mi vec voda na usta polazi ne mogu da zamislim posle 8-10 nedelja kad telo vise nema ama bas nikakve zalihe... Ali izdrzacu nije nikakav problem. Jednostavno, nekahrana ne postoji vise za mene i to je to...
Nisam planirao dietu od decembra, od novembra do januara sam vukao povredu neku, pa lezao i zdrao kao lud.
Poceo da treniram kraj januara i u aprilu resio na dietu... Evo nedelju dana, super se osecam za sada, ne fali mi energije na treninzima uospte mislio sam da cu da posustajem ali nista od toga. Pitao sam na drugom postu za x3m pump uz dietu da ili ne? Ovaj trener iz teretane mi je preporucio, ali to je taj istikoji mi je preporucio kreatin tako da bolje da pitam.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.
« Odgovor #40 poslato: Maj 06, 2011, 07:56:00 posle podne »
10 dana, izgubio 3kg i generalno izgled mi se popravio ili se tripujem :)  Iskocila mi vena na ramenu, vena na bicepsu, pretpostavljam da je telo izbacilo vodu i krece sa sagorevanjem sala. Osecam se super, ne fali mi energije jedem i dalje max 100 gr UH dnevno i 1kg belog. Curece belo sam jeo samo jednom ali necu vise zato sto ne mogu anci sveze vec je nekako cudno i cini mi se da je posoljeno vec. Ja ga nisam solio a bilo mi slano :)
Pretpostavljam da e3m pump ne trebam da koristim u def posto vidim da ima creatina. Moze odgovor na to?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Moj plan ishrane za sledecih 6 nedelja.
« Odgovor #41 poslato: Maj 06, 2011, 07:59:09 posle podne »
da se ubacim  :)
napisao si da uzimas kreatin pre  i posle treninga,vidim da iskusniji potenciraju da se kre ne ubaciju u defku zato sto je celijski vol......bl.blabla....
napisao si 0 secera ,to jeste moguce ali ako ne racunas secere iz nekog povrca i "skrivene" secere,pogledaj na nutritiondati,koliko sta ima secera od povrca
to sto si procitao za pirinac da ima 21 uh to je verovatno na 100 gr kuvanog ,a 100 gr sirovog ima 80 uh ,i ti onda kad izmeris 100 gr kuvanog taj ima 21 uh,a 100 gr ti je ustvari sve sto si skuvao :)
napisao si vec 4 dana drzis dijetu,a planiras do decembra,trebao si da kazes tek :D
to sto si odoleo jednom da ne jedes, posle tek 1 nedelje dijete,hhhh nije nista kad budes proso tamo nekih 8-10-12 itd nedelja da vidis sta je tada voda na usta pored obicnog hleba ;)


Nisi me razumeo druze, do decembra planiram da odradim i masu takodje. Na dijeti za skidanje masti cu biti koliko trebam, dok ne budem zadovoljan izgledam. Nadam se nekih 6-8 nedelja ali videcemo. Posle toga planiram da opicim 12 nedelja mase sa nekim slatkisima u obliku hemije :) i narvano uz strogo kontrolisanu ishranu.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti