Septembar 21, 2024, 05:07:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Chatgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Kupovina naocala preko neta  (Pročitano 2459 puta)

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Kupovina naocala preko neta
« poslato: April 26, 2011, 01:38:33 posle podne »
Planiram da kupim cvidzoline preko neta, pa me zanima ima li ko kakva iskustva? Tj. je li neko kupovao ili zna nekoga da je kupovao, pa da mi napise ovde neki sajt. Ili ako je uzimao preko ebay-a, ako se sjeca prodavca...

Najvise me brine da ne dobijem kakav fake, pa otuda ova tema... :) 

A poprilicno su jeftinije da ih narucim, nego da kupim ovde u nekoj optickoj radnji. Konkretno ove sto ja hocu (ray ban 3025) mogu da narucim za nekih 200 KM, a u radnji ovde su 290 KM.   :(

Zahvaljujem unaprijed!
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Kupovina naocala preko neta
« Odgovor #1 poslato: April 26, 2011, 01:48:39 posle podne »
Mozes preko limunda da naletis na originale za tipa 50e ako neko dobije pa mu se ne svidja.. tako sam ja uzeo ray ban.. ali imas i milion onih fejkova od 800 dinara.. btw kad pobedis aukciju stigne ti njegova licna.. tako da ne bi trebao da sme da te zajebe.. vise je pitanje dal ti znas da procenis dali je original

Spartak

  • Gost
Odg: Kupovina naocala preko neta
« Odgovor #2 poslato: April 26, 2011, 02:17:22 posle podne »
kupovati naocare preko neta je rizik, mislim nije to isto kao kad podjes u radnju i fino probas kako ti koje stoje, ovako jeste jeftinije ali...

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Kupovina naocala preko neta
« Odgovor #3 poslato: April 26, 2011, 02:27:06 posle podne »
@Boky  Ma znam ja prepoznati da li je org. Samo dzaba mi to, kao da je problem okaciti neke slike gdje su stvarno org. modeli. A ovamo mi posalje nes' kinesko. :) E jedino to sa licnom, sto ti rekao ne bi smio 'vakom bilderu da posalje falsifikat. ^^ :D

@Spartak  Isao sam vec u radnju, probao i znam tacno koji model hocu. :) I nasao sam ja na netu brdo tih modela, ali zato sam i postavio ovde pitanje, da vidim da li je neko vec kupovao i dobio org., pa da me uputi na taj sajt ili...
Bolje kasno, nego nikada...

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: Kupovina naocala preko neta
« Odgovor #4 poslato: April 27, 2011, 04:17:04 posle podne »
http://rs.giarre.com/index.rs.php

Mada, imas po Beogradu nekoliko odlicnih i veoma profesionalnih radnji,  sa sasvim pristojnim cenama. A ako i uzimas naocare, mnogo je bolje uci u neku opticarsku radnju, a ne u neki fenseraj gde rade napucene guske koje veze nemaju, nevezano za to da li naocare uzimas za vid ili fb.

Preporucujem DIOPTA radnju, tu sam prosle nedelje uzeo naocare za vid, i sad cekam naocare za sunce sa dioptrijom, cene su mnogo normalnije od onih pozerskih radnji, a i kolekcije su update-ovane.
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže aleksandarn14061987

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 338
Odg: Kupovina naocala preko neta
« Odgovor #5 poslato: April 28, 2011, 12:54:33 pre podne »
Hvala
Bolje kasno, nego nikada...