Septembar 19, 2024, 07:24:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Slabost u tricepsu  (Pročitano 3082 puta)

Van mreže Muniesa

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Slabost u tricepsu
« poslato: April 19, 2011, 11:36:42 posle podne »
Pozdrav svima.
Nekoliko godina treniram u teretani i jos nisam imao nikakvu ozljedu. U zadnjih par mjeseci povecao sam intezitet i prilikom vjezbanja tricepsa (dumbell triceps extensions) osjetio sam slabost u desnom tricepsu. Desni uteg mi jednostavno propadne dok lijevi radim bez problema. Isti problem dok radim potisak ramena.
Malo sam se raspitivao i neki su rekli mozda je od pretreniranosti a drugi da je u pitanju ukljestenje zivca. Nakon sto sam napravio pauzu od 2 tjedna isti problem.
Imam neku blagu bol u ramenu, ali prije bih to nazvao neugodnim osjecajem nego pravom boli.
Zanima me jel imao netko isto iskustvo i sta je najbolje uciniti?

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Slabost u tricepsu
« Odgovor #1 poslato: April 29, 2011, 12:06:38 pre podne »
Pozdrav i tb
To da li je pretreniranost ili ukljestenje tesko da ti mozemo reci jer ne mozemo mi osjetit to sto ti osjecas pa da bi znali, probaj kod doktora otici, dalje, rame si povrijedio na bencu ili nekom vjezbom za ramena i gotovo sam sig da je to bilo sekanje sa kilazama i eto povrede. Pricam iz svog iskustva jer imam povredu ramena evo skoro pola god i jedva da je malo bolje.
Sta ti preporucujem smanji kilaze, skoncetrisi se na misic, probaj naci ugao dje te ne boli (ako je moguce),  ali prije svega toga dobro bi bilo da malo pauziras i ramena i triceps pa posle lagano kreni. E da, mozes i onu konjsku mast probati, mojem drugaru iz teretane je pomogla puno....
Shut the fuck up and train

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Slabost u tricepsu
« Odgovor #2 poslato: Maj 03, 2011, 01:09:03 posle podne »
....a pre svega bi trebalo da uradis snimak onoga sta te boli pa da se istavnoi tacna terapija