Jul 02, 2024, 01:02:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Trening + Dieta + HGH + Steroidi  (Pročitano 21939 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« poslato: April 15, 2011, 12:26:51 pre podne »
Tek sam danas saznao za ovaj forum i krenuo da citam. Odusevio sam se posto sam do sada vrsljao po engleskim i spanskim forumima ipak mi je i lepse i lakse na Srpskom. Imam 32 godine bio sam sportista ceo zivot. Steroide koristio povremeno nikad duze od 8-10 nedelja. Nikad nisam imao nikakve sporedne efekte i perfektno sam zdrav. Kako ulazim u neke godine u kojima se treba voditi racuna i po prvi put u zivotu sam dobio malo sala na stomaku jel sam 3 meseca u toku zime bio povredjen i nisam radio nista samo jeo cokoladu :)
Evo moj plan za sledeca 3 meseca i zaista bih zeleo da cujem komentare i ideje. Visok sam 192 cm imam 102 kg i procenat masnoca mi je oko 18% :(
Treniram 3 dana 1 dan pauza. Kada treniram pokusavam da se ne opterecujem tezinama. Shvatio sam da sa manjim tezinama radim mnogo pravilnije i osecam misic mnogo bolje. Svaku seriju radim do god mogu da pomeram teg (8-15 ponavljanja) ne cuvam snagu za sledecu seriju.

1. Dan

 Grudi
Pokusavam da isforsiram gornji deo grudi jer mi je to najslabija misicna partija na telu.
5 serija Kosi Bench

Superserija
5 Serija Potisak na ravnoj klup+ Razvlacenje na kosoj... i 3 sekunde traje spustanje tegova

5 Serija Crossover na kablovima
5 Serija Razvlacenje na masini

Biceps:
4 serije Ravna sipka
Super serija
5 serija ... Bucice naizmenicno svaka ruka ali dok radim sa jednom druga drzi teg podignut i biceps stegnut. naizmenicno po jedno ponavljanje svakom rukom. Cim zavrsim tu seriju radim odmah hamer  sve to spojeno u superseriju.

4 Serije Machine Preacher Curls

2. Dan

Ledja
4 serije vratilo sto siri hvat
5 Serija lat masina ispred

Superserija
5 Veslanje uski hvat + Straight Arm Pulldowns

4 Serije mrtvo dizanje

Triceps
5 Serija potisak sa cela+uski bench kao superserija

4 serije dip machine
4 serije Kanap stojeci laktovi uz telo

3. Dan

Ramena
5 Serija Potisak olimpijska sipka  iza glave

SuperSerija
5 serija Potisak za prednje rame ( laktovi ispred lica ne znam kako se zove vezba)+  Letnje (spustanje tega 3 sec)

5 Serija Zadnje rame na masini letenje

4 Serije Potisak na masini


Noge

5 Serija cucnja + prednje sutiranje kao superserija

5 serija Zadnje Sutiranje

4 Serije potisak na masini

3 Serije Iskorak sa cucnjem  sa Bucicama

Kardio Radim 3 puta nedljno po 45 minuta (15 min hodanje 30 trcanje). Stomak menjam dan ali obavezno 2 puta nedeljno kad me ne mrzi obavezno 3 dana pauze izmedju


Dieta

7 am
2 parceta integralnog hleba sa kasikom meda
50 gr. Suvog grozdja
60 grama proteina sa vodom

10 am
60 gr. pirinca
150 gr pilece grudi

12am
70 gr pirinca
150gr Pilece grudi

3pm
50 gr pirinca
150 piletine ili bele ribe
2 parceta ananasa

6pm
60 gr pirinca
150 gr pilecih grudi
100gr povrca

8:30pm
30 gr shake
4 kuvana jaja belance
1 jabuka

10:30pm
Casein protein 30 gr
1 Grejfurt


Steroidi ( Zastitu koristim necu da je pominjem)

Tesko mi je da nadjem oralne Steroide posto zivim u dominikani pa ih necu koristiti.

Planiram da mi ciklus traje 12-16 nedelja zavisi od rezlutata.
 
HGH Svaki drugi dan 4 i.u.  2 ujutru kad se probudim 2 pre spavanja.
8 nedelja Trembolone500 mg nedeljno  250 x 2
8 nedelja boldenon  500 mg nedeljno 2 x 250 mg
8 nedelja (fali mi neki oralni ster)


Sledecih 8 nedelja

HGH Ostaje isto svaki drugi dan 4 iu po 2 iu ujutro i pre spavanja.

8 nedelja Sustanon 500 mg nedleljno 2x 250 mg
8 Nedelja deca 500 mg nedeljno 2 x 250
8 nedelja Winstrol 400 mg 2 x 200 mg

Od proteina koristim Iso Pure Zero Carb i pre spavanja Casein. Koristim Creatine i Glutamin i Tecne amino Kiseline.

To je sve za sada voleo bih da cujem komentare profesionalaca.









Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #1 poslato: April 15, 2011, 12:28:03 pre podne »
Voleo bih da cujem misljenja o insulinu uz HGH. 
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #2 poslato: April 15, 2011, 08:01:43 pre podne »
Voleo bih da cujem misljenja o insulinu uz HGH. 

Zašto HGH svaki drugi dan? Koliko sam upućen on se aplicira svaki dan, ili ona štek varijanta 5dana + 2 dana free.
Insulin jesi li do sad koristio? Treba biti IZUZETNO oprezan što se tiče korištenja ins.

Sačekaj iskusnije da ti daju savet, ja ovo pričam samo od onoga što sam čuo, pa rekoh da te "trznem" pre nego se zezneš, sačekaj Peđu i ostale koji su upućeniji u materiju.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #3 poslato: April 15, 2011, 08:18:15 pre podne »
cekcekcek ides trenbolon i boldenon bez testosterona??Zasto??

oralni steroidi ne idu 8 nedelja to je preterivanje.savet,izbaci taj boldenon i ubaci testosteron,propionat,cipionat,enantat koji vec mozes naci tamo ne znam.

i onda posle 8 nedelja menjas hemiju??Koja je svrha ovoga??I zasto ovi bas lekovi nista te ne kontam sta zelis psotici :/ ne znam sto ubacivati deku i sustanon posle,sta od njih dobijas sto nemas sa ovim prvim delom(tren sa dodatkom testosterona)??

Gh bi trebalo svaki dan najbolja varijanta.Insulin ide uz gh ali jako zajebana stvar,prvo procui sve sto mozes o njemu ako zelis da ga koristis.


imas malo proteina u ishrani to bi mogao povecati. Mislim ne razumem cilj celokupan??Opet sto promena hemija?I necu ulaziti u to sto imas 100kg na tu visinu i toliki %masti a ides na ovako naprednu artiljeriju...ti se sam zapitaj sta ti en valja u celoj toj prici kada ti ne ide bas najbolje ( sa stanovista koliko hemije je tu bilo i suplemenata u odnosu na kilazu,visinu i bf%)

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #4 poslato: April 15, 2011, 12:38:22 posle podne »
ja bi rekao da je ovo toliko  onsve pobrkano da mi lici da je sastavljao i trening i hemiju i hranu od 17 razlicith ljudi sa tih strnaih foruma i pokusao da sam koncipira
vidi nelogiccnosti.
GRUDI

5 serija kosi bench
5 serija potisak na ravnoj klupi u kombinaciji sa razvlacnjem na kosoj...e jbg..

itd itd itd itd..

hemiju necu da komentarisem jer je filip rekao vise nego dolvjno nego samo ovo UZIMATI GH pred spavanje...do tri....q..a....

sve u svemu,jedna velika zbrka i konfuzija u celom sistemu i mnogo treba uloziti i njegovog i naseg truda da se cela ova prica ispravi

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #5 poslato: April 15, 2011, 12:46:29 posle podne »
ishrana ti losa
jel ovo djeta?
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #6 poslato: April 15, 2011, 01:27:14 posle podne »
Super za ovako brze odgovore. Ovo je sve za sada samo ideja i sta god da napravim tacnije odlucim necu poceti bar do Juna (sa hemijom i dietom). Zbog toga sam ovde i pokusavam da saznam sta bi bilo najbolje da uradim. Drago mi je da me ispravljate zbog toga sam ovde. Sto se tice testosterona nisam ga ubacio jel sam ga koristio 2 puta u zivotu i povlaci mi previse vode. Nadujem se kao zaba od njega zato ga ne volim aii ako mislite da treba nije problem da promenim i ubacim ga. Da ovo je kao dijeta koju mi je napisao neki prijatelj koji zivi u hol i takmici se. Ne znam nista ama bas nista o dijeti... HGH sam koristio neko kratko vreme pre nekih 8-9 god kad sam se prof bavio sportom i mislim da sam ga koristio svaki drugi dan po preporuci. Ps. Nikada nisam bio bodybuilder vec sam se prof. bavio drugim sportom.
Zeleo bih da spustim % masti ispod 10% i naravno odrzim svoju kilazu jel verujem da je nemoguce skinuti % masti i povecati misicnu masu u isto vreme. Nikad nisam imao ovoliko masti do sada u zivotu ali zima u EU i povreda su me sjebale jel sam samo jeo slatkise i lezao u krevetu 3 meseca. Insulin nisam koristio i verovatno ga necu koristiti nikada ali sam pitao da li neko zna vise o tome bas zbog toga da bih se informisao. Cuo sam od ljudi da ti HGH sa insulinom da do 30% bolje rezlutate.
Ps. Pedja kako da aktiviram taj gornji deo grudi?
Hvala svima na pomoci.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #7 poslato: April 15, 2011, 01:29:53 posle podne »
Nisam nesto iskusan, ali znam da je testosteron "kicma" tj. osnova svakog ciklusa.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #8 poslato: April 15, 2011, 01:48:21 posle podne »
DUVALA TE HRANA A NE TEST ;)
ok dosta ulazes na nama je da ti pomognemo,ti i dalje citaj forum...samo tu hranu moras malo da sredis...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #9 poslato: April 15, 2011, 01:51:39 posle podne »
Kao sto pedja kaze hgh ujutru i poslepodne oko 6 recimo, da ne bi supresovao prirodnu proizvodnju tokom noci. Uglavnom drugi shot 4-5 sati pred spavanje.
No curling in the squat rack!

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #10 poslato: April 15, 2011, 01:56:50 posle podne »
Ok znaci koliko shvatam trebao bih da izbacim sustanon i umesto Boldenona da ubacim neki Testosteron. Koliko dugo bih trebao da koristim tu terapiju? Vise od 8 nedelja ili samo tih prvih  8 nedelja i posle toga da stanem sa hemijom? HGH trebam da promenim na svaki dan 4 i.u ? Sta je sa treningom i dietom? Sta da promenim u ishrani i sta u treningu posto vidim da ni to nije dobro.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #11 poslato: April 15, 2011, 02:04:50 posle podne »
2 parceta integralnog hleba sa kasikom meda
50 gr. Suvog grozdja
60 grama proteina sa vodom

10 am
60 gr. pirinca
150 gr pilece grudi

12am
70 gr pirinca
150gr Pilece grudi

3pm
50 gr pirinca
150 piletine ili bele ribe
2 parceta ananasa

6pm
60 gr pirinca
150 gr pilecih grudi
100gr povrca

8:30pm
30 gr shake
4 kuvana jaja belance
1 jabuka

10:30pm
Casein protein 30 gr
1 Grejfurt

vidi imaces pravu rusku armiju u sebi ISKORISTI TO,znaci malo vise proteina u obroku(200g mesa do 300g mesa)imas dosta fruktoze-secera,IZBACI TO...UH ako je djeta ok za pocetak,ali iz nedelje u nedelju smanjuj i na kraju radi keto(ako bude bilo potrebe),kolicine proteina su ti kao za mene,a ja nisam na hemiji...tako da tebi treba vise,med izbaci,taj hleb ajde i nekako...mada opet ako koristis INS. treba ti UH,ajde za to da se ne mesam,neka iskusniji od mene kazu oko toga...uglavnom eto povecaj PRO,izbaci toliko fruktoze,ubaci ovas ujturu...povecaj taj cazein pre spavanja 2 merice da budu(ubaci tu i omega3 jedno 3tab)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #12 poslato: April 15, 2011, 02:08:51 posle podne »
po meni premalo znas da bi isao na ovaj ( is ) korak
drzi se malo jednostavnijih stvari, za pocetak kreni od ishrane, neces vjerovati, cuda cini...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #13 poslato: April 15, 2011, 03:54:50 posle podne »
Super za ovako brze odgovore. Ovo je sve za sada samo ideja i sta god da napravim tacnije odlucim necu poceti bar do Juna (sa hemijom i dietom). Zbog toga sam ovde i pokusavam da saznam sta bi bilo najbolje da uradim. Drago mi je da me ispravljate zbog toga sam ovde. Sto se tice testosterona nisam ga ubacio jel sam ga koristio 2 puta u zivotu i povlaci mi previse vode. Nadujem se kao zaba od njega zato ga ne volim aii ako mislite da treba nije problem da promenim i ubacim ga. Da ovo je kao dijeta koju mi je napisao neki prijatelj koji zivi u hol i takmici se. Ne znam nista ama bas nista o dijeti... HGH sam koristio neko kratko vreme pre nekih 8-9 god kad sam se prof bavio sportom i mislim da sam ga koristio svaki drugi dan po preporuci. Ps. Nikada nisam bio bodybuilder vec sam se prof. bavio drugim sportom.
Zeleo bih da spustim % masti ispod 10% i naravno odrzim svoju kilazu jel verujem da je nemoguce skinuti % masti i povecati misicnu masu u isto vreme. Nikad nisam imao ovoliko masti do sada u zivotu ali zima u EU i povreda su me sjebale jel sam samo jeo slatkise i lezao u krevetu 3 meseca. Insulin nisam koristio i verovatno ga necu koristiti nikada ali sam pitao da li neko zna vise o tome bas zbog toga da bih se informisao. Cuo sam od ljudi da ti HGH sa insulinom da do 30% bolje rezlutate.
Ps. Pedja kako da aktiviram taj gornji deo grudi?
Hvala svima na pomoci.

ok ajmo onda ispocetka.Znaci cilj=DIJETA.

rece ti evc naturalni,mozes da krenes ketogenu dijetu ili low carb.Najbolje tako. Na tvom mestu bih prvo spustio bf pa tek onda na kuru,ali tvoja stvar.

GH bi najbolje bilo ujutru.Insulin ti ne bih preporucivao na dijeti,i mnogo sikusnije od tebe sam gledao kako hvata hipoglikemija u busu dok su na pripremama za takmicenje ;D

E sad steroidi...tebi je cilj definicija jel,e onda lepo ides jednu hemiju sve vreme.Vec uzimas taj gh,ides ciklus 12 nedelja sto ti je vise nego dovoljno da spustis ne na 10 nego na 7 ako se zaista budes pridrzavao svega ovoga.Testo ne navlaci vodu vec losija ishrana.Kao sto rekoh uzmi koji vec imas estar testosterona dostupan,to ti je sonova.teras 12 ned,sad izaberi sam sta bi vise dal boldenon ili trenbolon i to teraj 10 nedelja ako je tren,10-12 ako je bold.

i sve ostalo ti je na hrani.Ja da imam para da prisutim GH pre bih nabacio jos jedno stotinak proteina na ishranu (pola kg mesa) nego dao na GH,mislim da ces vise od toga imati.
« Poslednja izmena: April 15, 2011, 03:56:22 posle podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #14 poslato: April 15, 2011, 04:39:38 posle podne »
Super za ovako brze odgovore. Ovo je sve za sada samo ideja i sta god da napravim tacnije odlucim necu poceti bar do Juna (sa hemijom i dietom). Zbog toga sam ovde i pokusavam da saznam sta bi bilo najbolje da uradim. Drago mi je da me ispravljate zbog toga sam ovde. Sto se tice testosterona nisam ga ubacio jel sam ga koristio 2 puta u zivotu i povlaci mi previse vode. Nadujem se kao zaba od njega zato ga ne volim aii ako mislite da treba nije problem da promenim i ubacim ga. Da ovo je kao dijeta koju mi je napisao neki prijatelj koji zivi u hol i takmici se. Ne znam nista ama bas nista o dijeti... HGH sam koristio neko kratko vreme pre nekih 8-9 god kad sam se prof bavio sportom i mislim da sam ga koristio svaki drugi dan po preporuci. Ps. Nikada nisam bio bodybuilder vec sam se prof. bavio drugim sportom.
Zeleo bih da spustim % masti ispod 10% i naravno odrzim svoju kilazu jel verujem da je nemoguce skinuti % masti i povecati misicnu masu u isto vreme. Nikad nisam imao ovoliko masti do sada u zivotu ali zima u EU i povreda su me sjebale jel sam samo jeo slatkise i lezao u krevetu 3 meseca. Insulin nisam koristio i verovatno ga necu koristiti nikada ali sam pitao da li neko zna vise o tome bas zbog toga da bih se informisao. Cuo sam od ljudi da ti HGH sa insulinom da do 30% bolje rezlutate.
Ps. Pedja kako da aktiviram taj gornji deo grudi?
Hvala svima na pomoci.

ok ajmo onda ispocetka.Znaci cilj=DIJETA.

rece ti evc naturalni,mozes da krenes ketogenu dijetu ili low carb.Najbolje tako. Na tvom mestu bih prvo spustio bf pa tek onda na kuru,ali tvoja stvar.

GH bi najbolje bilo ujutru.Insulin ti ne bih preporucivao na dijeti,i mnogo sikusnije od tebe sam gledao kako hvata hipoglikemija u busu dok su na pripremama za takmicenje ;D

E sad steroidi...tebi je cilj definicija jel,e onda lepo ides jednu hemiju sve vreme.Vec uzimas taj gh,ides ciklus 12 nedelja sto ti je vise nego dovoljno da spustis ne na 10 nego na 7 ako se zaista budes pridrzavao svega ovoga.Testo ne navlaci vodu vec losija ishrana.Kao sto rekoh uzmi koji vec imas estar testosterona dostupan,to ti je sonova.teras 12 ned,sad izaberi sam sta bi vise dal boldenon ili trenbolon i to teraj 10 nedelja ako je tren,10-12 ako je bold.

i sve ostalo ti je na hrani.Ja da imam para da prisutim GH pre bih nabacio jos jedno stotinak proteina na ishranu (pola kg mesa) nego dao na GH,mislim da ces vise od toga imati.

Hvala na odgorovoru. Koliko sam shvatio nemoguce je gubiti fat i povecati misicnu masu u isto vreme. E sad ja bih i jedno i drugo samo ne znam na koji nacin i kojim redosledom (da li prvo na suvo sa dijetom da spustim masnoce ispod 10% pa tek onda ciklus za masu ili obrnuto). Otvoren sam za sve predloge zbog toga i jesam na ovom forumu zato sto ne znam kako a zeleo bih da naucim i da uradim. Znam da jako brzo gubim masnoce kad sam na dieti cak i bez cardia. Jednom sam u Holandiji probao dietu iz zabave i izgubio 4% masnoce za neke 2-3 nedelje a nisam bio ni na kakvom ciklusu niti sam radio cardio. Sto se tice dijete trebao bih koliko razumem da spustim jos Carbo hidrate i povecam za jedno 80-100 gr piletine-ribe po obroku sto bi bilo oko 500gr gr vise dnevno?? I uz to da smanjim secer i izbacim med? Problem sa testosteronom mi je takodje taj sto ne znam da li mogu da nadjem orginal. Postoji Sustanon koji je meksicki i za koji sam siguran da je orginal i postoji jos neki veterinarski testosteron koji ima jako malu koncentraciju test u sebi samo 25 mg po ml. A to mi se ne uzima (20 ml nedeljno)  a sve ostalo ne znam koliko je orginal. Hmm mozda bih mogao srediti da mi neko donese iz Bg-a kada dolazi ne znam razmislicu. Sto se tice para nisu mi problem imam i za bolju ishranu i za Gh. Sto se tice masnoca spustio bi ih na nekih 8% i ne ispod toga. Niti imam zelju da se takmicim niti je ovo moj sport. Ipak zelim da koliko toliko ostane zabavno a ne mucenje.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti