Jun 23, 2024, 05:14:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.209 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Trening + Dieta + HGH + Steroidi  (Pročitano 21880 puta)

Van mreže izvzgi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #30 poslato: April 16, 2011, 09:41:37 posle podne »
da da ogledalce definitivno.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #31 poslato: April 16, 2011, 10:13:00 posle podne »
Ovo je jedino sto imam za sada dok se ne budem slikao sa necim boljim. Danas sam napravio telefonom izvinite za sranje kvalitet ali ipak bolje ista nego nista.
Sta sad prvo dijeta da spustim % fat ili masa pa tek onda dieta?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #32 poslato: April 16, 2011, 10:19:48 posle podne »
Ps Ovo je bez ikakve hemije (nije ni da se vidi ikakva hemija haha) koristim Iso Pure Zero Carb i Kasein za noc. Koristim glutamin kad ne zaboravim i to je sve. Nisam ni na kakvoj dieti treniram u komadu nekih 3 meseca trenutno. Pre toga sam imao 4 meseca pauzu zbog povrede i za ova 3 meseca sam dosta izmenio oblik tela iako nisam dobio ni izgubio tezinu. Inace oduvek treniram bio sam prof sportista kad sam bio mladji tako da jako jako brzo ulazim u formu.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže jokso

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #33 poslato: April 17, 2011, 06:43:01 pre podne »
Moguce je gubiit salo i dobijati misic ali to ako si Kevin levrone i unosis par grama hemije uz sve moguce propratne supstance :D nesto u sta se ne bih upustao.
Moze, ja uspio i to na 500mg testa, kapiram da je kljuc u manipulaciji UH?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #34 poslato: April 17, 2011, 01:05:20 posle podne »
neke slike?
mozes ako si bio u kolicima pa onda se prvi put posle par meseci sreces sa vezbanjem.Ili niakd u zivotu nisi vezbao pa krenes odmah dijetu,dobijaces i na misicima.Za druge slucajeve,voleo bih videti slike pre posle.


Dominikanac radi ti dijetu prvo pa ces lako psole
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #35 poslato: April 17, 2011, 01:31:04 posle podne »
neke slike?
mozes ako si bio u kolicima pa onda se prvi put posle par meseci sreces sa vezbanjem.Ili niakd u zivotu nisi vezbao pa krenes odmah dijetu,dobijaces i na misicima.Za druge slucajeve,voleo bih videti slike pre posle.


Dominikanac radi ti dijetu prvo pa ces lako psole
Ok druze hvala ti za sve. Onda ide suva dijeta prvo posle 4 nedelja cu dodati malo clen da poboljsam rezlutat. Tako cu biti nekih 6 nedelja pa cemo se dogovoriti sta posle toga u vezi ishrane.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže jokso

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #36 poslato: April 17, 2011, 11:10:26 posle podne »
Nisam ja drzao dijetu, nego jeo cistije nego ikada, i izgleda manje uh od optimalnog za najbolji misicni rast. Isekao sam se nekoliko% bf(znaci ne samo sto su trbusnjaci progledali nego se videle i one 2 vene na donjim), postao veci a i na vagi dobio nekoliko kg vise.

Tokom sledeceg ciklusa sam jeo vise i nisam toliko pazio, rezultat ko i vecini = veca masa ali i bf

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #37 poslato: April 18, 2011, 12:15:38 pre podne »
Nisam ja drzao dijetu, nego jeo cistije nego ikada, i izgleda manje uh od optimalnog za najbolji misicni rast. Isekao sam se nekoliko% bf(znaci ne samo sto su trbusnjaci progledali nego se videle i one 2 vene na donjim), postao veci a i na vagi dobio nekoliko kg vise.

Tokom sledeceg ciklusa sam jeo vise i nisam toliko pazio, rezultat ko i vecini = veca masa ali i bf

Ja sam shvatio da vaga ne znaci nista. Danas sam bio na takmicenju da gledam za mr uskrs (tako bi se prevelo). To je takmicenje za pocetnike bildere koji se prvi put takmice. Trener iz moje teretane uzeo prvo mesto u polu teskoj kategoriji to je do nekih 180 libri. Posle toga pobedio apsolutnu pored coveka koji je imao preko 200 libri  pobednika teske kategorie. Iako je ivao 180 libri izgleda je veci od ovog sto je imao oko 200. Prosto neverovatno. Nisam znao da tako izgleda uvek je u nekim dugim rukavima kad se danas pojavio na takmicenju zasenio je sve ostale. Jedini rival za apsolutnu mu je bio neki klinac od 65 kila koji je bio toliko izdefinisan da su mu se videli misici koji nisam znao ni da postoje. Sto znaci vaga je sranje!!! Richard jedan moj drug je isto pobedio na nekom takmicenju pre pola godine. Decko je imao 1.5% masti nije mi jasno kako je uspeo da prezivi. Imam link sa slikama ne znam da li smem da postujem ovde ali probacu :)  http://www.bodybuildingrd.net/richard-herrera-rumbo-a-mr-santo-domingo-2010/
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #38 poslato: April 18, 2011, 12:32:01 pre podne »
Nisam ja drzao dijetu, nego jeo cistije nego ikada, i izgleda manje uh od optimalnog za najbolji misicni rast. Isekao sam se nekoliko% bf(znaci ne samo sto su trbusnjaci progledali nego se videle i one 2 vene na donjim), postao veci a i na vagi dobio nekoliko kg vise.

Tokom sledeceg ciklusa sam jeo vise i nisam toliko pazio, rezultat ko i vecini = veca masa ali i bf

a koliko je to UH za optimalni rast?? Znaci dobio si par kg koji su verovatno bili cisti i samim tim si popravio svoj odnos misic-mast i mislis da to mora da znaci da si izgubio salo a ne samo dobio na cistom misicu?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Spartak

  • Gost
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #39 poslato: April 18, 2011, 07:15:01 posle podne »
Dominikanac pozdrav iz dominikane :)

Ps. Trebao sam poci na to takmicenje al sam prespavao :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #40 poslato: April 18, 2011, 07:41:50 posle podne »
Ako sam na low carb dieti i ne zelimda uzimam vise od 100gr UH dnevno da li da uzimam svih 100gr iz slatkog krempita koji je odlican izvor ili da koristim za vreme i posle treninga malto?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #41 poslato: April 18, 2011, 07:43:11 posle podne »
Cekaj stvarno zivis
Dominikanac pozdrav iz dominikane :)

Ps. Trebao sam poci na to takmicenje al sam prespavao :)
o

Cekaj stvarno zivis ovde? U kom gradu ne verujem da si u SD?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #42 poslato: April 18, 2011, 07:54:39 posle podne »
Ako sam na low carb dieti i ne zelimda uzimam vise od 100gr UH dnevno da li da uzimam svih 100gr iz slatkog krempita koji je odlican izvor ili da koristim za vreme i posle treninga malto?
pa nesto malo iz secera,nesto malo ovasa ujutru i malo krompira posle treninga
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže izvzgi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 106
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #43 poslato: April 18, 2011, 08:04:11 posle podne »
evo ja bas nesto eksperimentisem vec sam 10 dana samo na mesu i omega tri i maslinovo i salatica.inace nisam nikada pre pokusavao i mogu vam reci da se uzasno lose osecam,gotovo sam non stop malaksav i nikakav.ostao mi jos koji dan pa onda idem na priming  ;D ;D ;D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #44 poslato: April 18, 2011, 08:06:42 posle podne »
Mislim da ides direktno u katabolizam, ali ok...