Septembar 22, 2024, 07:35:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: STRIKEFORCE GRAND PRIX 2011  (Pročitano 2452 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
STRIKEFORCE GRAND PRIX 2011
« poslato: April 12, 2011, 10:33:52 posle podne »
Povrđeno vrijeme i mjesto

Sredinom lipnja Dallas će ugostiti drugi dio Strikeforceovog projekta Grand Prixa, Alistair Overeem će se boriti protiv Fabricia Werduma....

Strikeforce je danas službeno najavio njihov sljedeći događaj koji će se održati 18. lipnja u Dallasu u saveznoj američkoj državi Teksas. Nova runda Heavyweight Grand Prixa će ponuditi nova uzbuđenja, a posebno nas veseli povratak ponajbolje svjetske MMA borkinje Gine Carano.

Fightcard će ugostiti teškaškog prvaka Strikeforce organizacije Alistaira Overeema koji će se okušati s čovjekom koji je prvi nakon 10 godina vladavine srušio Fedora Emelianenka sa trona, brazilskim MMA borcem i BJJ majstorom Fabriciom Werdumom.

Drugi meč u Grand Prixu će biti onaj između Josha Barneta i Breta Rogersa.

Još jedna službena najava je i dvije borbe koje će se održati u teškoj kategoriji a služiti će kao alternativa ukoliko bi se netko od sudionika Grand prixa ozlijedio. Bivši američki Olimpijac Daniel Cormier će se boriti s Shaenom Del Rosariom dok će Chad Griggs ući u ring s Valentijnom Overeemom.

Velika vijest je povratak Gine Carano, ljepotice iz kaveza koja će se boriti protiv zasada nepoznate protivnice.

www.croring.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: STRIKEFORCE GRAND PRIX 2011
« Odgovor #1 poslato: April 12, 2011, 10:35:12 posle podne »
Takodje sam citao da bi se fedor mogao boriti sa danom hendersonom:)
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: STRIKEFORCE GRAND PRIX 2011
« Odgovor #2 poslato: April 12, 2011, 10:44:44 posle podne »
Tako je, ima dosta spekulacija oko njegovog povratka u kavez.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: STRIKEFORCE GRAND PRIX 2011
« Odgovor #3 poslato: April 12, 2011, 10:47:22 posle podne »
Apropro ovoga sta je Igor pomenuo...

Direktor Strikeforcea je otkrio izuzetno zanimljivu informaciju za sve poklonike ruskog borca.
Fedor Emelianenko će se ovog ljeta boriti protiv Dana Hendersona za titulu u poluteškoj kategoriji. Otkrio je to na press konferenciji nakon eventa u San Diegu, direktor organizacije Scott Coker. To ujedno znači i prelazak ruskog borca u nižu kategoriji i prvi meč do 93 kilograma u karijeri.

"Rekao bih da je datum negdje na kraju ljeta. Još uvijek pregovaramo o nekim stvarima", priznao je Coker.

Problem je naravno skidanje kilograma...

"Razgovarali smo s Fedorom i pitali ga da li bi se borio do 93 kilograma, a odgovor nije bio najbolji. Stišćemo ih i nadamo se da ćemo nešto dogovoriti, a onda i izaći s informacijama u sljedećih tjedan ili dva. U ovom trenutku borba i dalje nije dogovorena", objašnjava direktor organizacije i dodaje:

"Nekada su problem male sitnice, netko želi ovo, netko želi ono...Ne želim ulaziti u pojedinosti. Ugovor je spreman, a mi ionako s njim imamo valjani ugovor na više borbi koji će se nastaviti. Borit će se u srpnju ili kolovozu. Problem su samo detalji."

Podsjećamo, i sam je Fedor proteklog tjedna izjavio kako razmišlja o prelasku u polutešku kategoriju, ali i da o tom potezu razgovara sa svojim menadžerima. Konačna odluka se očito očekuje u sljedećih nekoliko tjedana.

www.nokaut.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: STRIKEFORCE GRAND PRIX 2011
« Odgovor #4 poslato: April 13, 2011, 11:25:14 posle podne »
ja iskreno ne volim strike force.. ufc je meni zakon.. sve ostalo su sitnice..:):)