Septembar 23, 2024, 01:27:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Fedor ide u polutesku?!  (Pročitano 5277 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Fedor ide u polutesku?!
« poslato: April 07, 2011, 09:42:48 pre podne »
Jemjeljanjenko: Raspravljali smo o prelasku u polutešku kategoriju

Popularni MMA borac, Fjodor Jemjeljanjenko trenutno je u Nizozemskoj, gdje se priprema za ljetni ulazak u Strikeforce-ov kavez. Upravo je tamo i odradio najnoviji intervju (Mixfight.nl), u kojemu je otkrio da je prelazak u kategoriju niže postao tema razgovora nakon poraza u prvome krugu SF-ovog Grand Prix-a.

"Pričao sam o tome s Vadimom Finklesteinom no koliko znam, nismo primili niti jednu ponudu za borbu u toj kategoriji."

Nakon drugog uzastopnog poraza i trećeg u karijeri, Fjodor je razmišljao o povlačenju iz aktivnog natjecanja u slobodnoj borbi. Ubrzo nakon toga, Jemjeljanjenko je otkrio da mu Antonio Silva ipak neće biti posljednji protivnik u karijeri, a nije dugo trebalo ni da se otkrije vremenski period sljedećeg ulaska u kavez.

"Poraz od Silve bio je razočaravajući za mene. Nisam mirovinu najavio u trenutku slabosti, jednostavno sam se tako osjećao. U Rusiji sam razgovarao s menadžmentom i sa svećenikom te sam odlučio nastaviti karijeru.

Ne razmišljam o karijeri glumca, ne želim biti filmska zvijezda. U budućnosti želim biti koristan ljudima no sve je u Božjim rukama.

Strikeforce-ov turnir će se nastaviti i borci će se boriti za Strikeforce," rekao je Fjodor komentirajući pritom najnoviju "Zuffinu" kupovinu. "Smatram se borcem i na to se fokusiram. Sve ostalo je u rukama menadžmenta. Nisam baš iznenađen. Važno mi je da se borim, nije važno za koga."

www.profightstore.com/
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #1 poslato: April 07, 2011, 03:22:16 posle podne »
Uf kolko ima vrh meceva ako predje u LHW
Bilo bi extra Fedor vs Machida/Rampage/Henderson

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #2 poslato: April 07, 2011, 04:30:12 posle podne »
Sve mi to nekako cudno i brzopleto deluje.

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #3 poslato: April 07, 2011, 04:44:07 posle podne »
Ko zna sta se u stvari desava "iza"...svaki dan nova prica.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #4 poslato: April 07, 2011, 05:29:41 posle podne »
Ko zna sta se u stvari desava "iza"...svaki dan nova prica.
Slazem se.

Van mreže jokso

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #5 poslato: April 08, 2011, 05:25:29 posle podne »
Couture je progledao kad se spustio u 205, i Fedoru bi to bio pun pogodak

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #6 poslato: April 08, 2011, 09:20:17 posle podne »
Couture je progledao kad se spustio u 205, i Fedoru bi to bio pun pogodak

Sitan je Fedor za HW,pazi on je 230lbs.Ako predje u LHW onda gubi brzinu i explozivnost.Bolje mu je da nabaci malo mesa i ostane u HW
JDs-245
CAin-242
Overroid-252
Carwin-265
Bigfoot-285
Mir-265

Van mreže jokso

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #7 poslato: April 08, 2011, 10:24:54 posle podne »
Sta gubi neka skine 7-8kg sala za pocetak, cini mi se da nikad nije bio masniji...a onda cut na 205 i punjenje nazad na 215-220 ko i ostali LHW.
A to mi inace opasno ide na k, bilo je nekih najava i jedva cekam da uvedu mjerenje pred mec.

I obavezno da batali one njegove treninge "sa ortacima iz kraja" i svrati malo u neki usa kamp - kod Greg Jacksona ili u extreme couture ima ih dosta

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #8 poslato: April 13, 2011, 11:09:42 posle podne »
Fedor pristao na borbu protiv Hendersona, predlaže da ona bude do 99 kg!

Još nas samo detalji dijele do konačne potvrde meča između dvije Pride legende.
Prema izvorima koji su dobro upoznati sa situacijom oko nastavka karijere Fedora Emelianenka, ruski borac se navodno pristao boriti protiv Dana Hendersona. No Fedorov tim predlažem me koji bi bio dogovoren do 220 lbsa, odnosno 99 kilograma jer Emelianenko ne želi skidati toliku masu u samo nekoliko mjeseci.

Isti izvor navodi kako je Hendersonu sasvim svejedno jer je on bio taj koji je izazvao Fedora. Neovisno o tome želi li se Rus boriti u teškoj, poluteškoj ili dogovorenoj kilaži, prvak Strikeforcea će pristati na borbu.

I predstavnik M-1 Globala, menadžerske agencije koja predstavlja Emelianenka, je za MMAFighting izjavio da se Fedor želi boriti protiv legende Pridea, UFC-a i sada Strikeforcea. S obzirom na izjave Scotta Cokera koji je meč najavio za srpanj ili kolovoz, očekujemo konačnu potvrdu i detalje oko borbe.


--------------------------------


Hendersonu svejedno: Protiv Fedora može i u teškoj kategoriji

Sve je spremno za okršaj dvije legende MMA-ja.
Čini se da nas samo dani dijele od potvrde dvoboja između Fedora Emelianenka i Dana Hendersona. Jučer je procurila informacija kako je Rus pristao na borbu, no ne želi se spuštati u polutešku kategoriju. Navodno bi se dvojac trebao naći na 220 lbsa, odnosno 99 kilograma.

Danas se oglasio i Hendersonov menadžer, Aaron Crecy, koji kaže kako njegov pulen pristaje na bilo koju opciju.

"Dan je potvrdio da bi volio prihvatiti borbu i ne želi ustuknuti od tog stava. Pristaje i na borbu u teškoj aktegoriji i sretan je, ako može izazvati Fedora. Rusu se divi već dugi niz godina i osjeća kako je to iskušenje koje želi već neko vrijeme", izjavio je Crecy za MMAfighting.

S obzirom da je i čelništvo Strikeforcea već počelo s promocijom meča, čini se kako više nema nikakvih prepreka.

"To bi bila odlična borba za fanove, promociju i borce. Dvije ikone i dvije legende ovog sporta bi se sučelile. Sada više nema nikakvih razloga da se borba ne održi. Dan čak niti ne iznistira da borba bude ograničena na neku kilažu, sasvim mu je svejedno. Poštujemo Fedora, poštujemo M-1 Global i optimistični smo. Vjerujemo u ovaj dvoboj", zaključuje Hendersonov menadžer.

www.nokaut.com

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #9 poslato: April 14, 2011, 01:26:15 posle podne »
Fedor by RNC

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #10 poslato: April 20, 2011, 12:15:27 pre podne »
Fedorov menadžer: Spreman je za bitku protiv Hendersona!

Više nema nikakve dvojbe - dojam je kako se samo čeka službena potvrda meča između Fedora i Hendersona.
Čelnik M-1 Globala i glavi menadžer Fedora Emelianenka, Vadim Finkelstein, je progovorio o mogućnosti da se njegov klijent susretne s Danom Hendersonom. Dojam je kako se radi o gotovoj stvari i da se ruski borac već sprema za meč koji bi se trebao održati sredinom ljeta.

"Borba će se kao i obično održati u SAD-u i vjerujem da bi to moglo biti krajem srpnja. Ponudili su nam Dana Hendersona. Radi se o sjajnom borcu, trenutačnom Strikeforceovom prvaku, no u poluteškoj kategoriji. Dan je spreman dići kilažu i boriti se protiv Fedora", otkriva Finkelstein činjenice koje su već tjedan dana poznate MMA javnosti.

"Henderson je kompletan borac, no najvažnije od svega je to da se radi o trenutačnom prvaku. Fedor ga dobro poznaje i jako respektira. Dvojac se susretao u Prideu i postoji međusobno poštovanje. Emelianenko je spreman za borbu i raspoložen za bitku. Gledao sam ga kako trenira i vjerujem da će dokazati koliko je napredovao", zaključuje čelnik M-1 Globala.

www.nokaut.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #11 poslato: April 20, 2011, 02:21:20 pre podne »
Nadam se samo da ne napreduje kao Filipovic,,,

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #12 poslato: April 20, 2011, 11:51:40 pre podne »
Nadam se samo da ne napreduje kao Filipovic,,,

mislis nazaduje?

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #13 poslato: April 20, 2011, 11:54:22 pre podne »
U sustini mislim da Fedor hvata poslednju slamku za nastavak karijere,i da ako se sve ovo izjalovi on je zavrsio sa borbama.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Fedor ide u polutesku?!
« Odgovor #14 poslato: April 21, 2011, 03:17:43 posle podne »
Nadam se samo da ne napreduje kao Filipovic,,,

mislis nazaduje?

Naravno.