Jun 26, 2024, 04:39:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: ...  (Pročitano 3951 puta)

Van mreže LAKI NK

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • PumP that iron :)
Odg: ...
« Odgovor #15 poslato: Mart 25, 2011, 09:39:30 posle podne »
bez dobacivanja i prozivanja,,,,,,i neke provokacije....ja sam samo pitao,a ti ne moras da kom ako ti se ne svidja.
_prepreke su one stvari koje vidimo kada uklonimo pogled sa svog cilja_

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: ...
« Odgovor #16 poslato: Mart 26, 2011, 01:28:30 pre podne »
po meni je bolje da napravis snenokle nego puslice, a ti vidi kako ces.
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: ...
« Odgovor #17 poslato: April 01, 2011, 11:16:09 pre podne »
Laki upozorio sam te na ove postove i prije cini mi se al dbr, da ti pojasnim neke stvari jer cilj foruma nije da se neko naljuti nego da nauci ALI stvar je u tome sto svako od nas slusa koje kakve gluposti iz dana u dan i tome nikad kraja + uvjek ima onih koji misle da znaju a ustvari pojma nemaju i onda davaju savjete a mi to slusamo i kad ukazemo ljudima na greske obicno naidjemo na provokacije tipa...(ti ces mene da ucis ja treniram 10 godina, veze ti nemas) a toliko foruma, toliko textova, video klipova ima medjutim samo  je problem sjesti malo i CITATI da bi se naucile neke OSNOVNE stvari, s toga svima nama je pun k _ _ _ c, takvih tipova i svih tih gluposti koje pricaju i pisu i skoro se vise i ne osvrcemo kad neko napise ovako nes nego jednostavno se nasmijemo ili iskuliramo tako da te ovdje niko ne provocira vjeruj mi ali daj i ti malo razumijevanja i ne samo ti nego svi koji se pronadju. Care CITAJ i onda kad naidjes naidjes na neku nedoumicu pitaj slobodno ali opet vodi racuna da to ima smisla  ;D izvinite za off....pozz  ;)
Shut the fuck up and train

Van mreže LAKI NK

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • PumP that iron :)
Odg: ...
« Odgovor #18 poslato: April 03, 2011, 02:05:04 pre podne »
nema frke alex :)
_prepreke su one stvari koje vidimo kada uklonimo pogled sa svog cilja_