Septembar 27, 2024, 12:49:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Oralni aas  (Pročitano 32342 puta)

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Oralni aas
« Odgovor #75 poslato: April 16, 2011, 01:23:53 posle podne »
Ali razmlisi? Jako tesko da ce ti primobolan i anavar zadovoljiti apetite. Pre ili kasnije moraces da ubacis neki aromatizujucu supstancu, samim tim i pritisak ce skociti. Pritisak ce ti verovatno skociti i od anavara i primobolana, ne nesto puno doduse. Ako imas stvarno problema sa hiperteznijom, ili nemoj uopste da koristis steroide, ako si resio da uzimas, onda prihvati to kao cinjenicu.

Mislim da znas da postoji mnostvo nacina da snizis pritisak, probaj neki... Test je osnova ciklusa, i u umerenim dozama je medju najbezbednijim steroidima, jel ne utice na jetru, bubrege, nije poguban po HDL/LDL itd. Ako si vec resio da uzimas steroide, moj ti je savet da pocenes od testosterona, pa vidis kako reagujes i sta dalje. Sto se tice smanjenja hipertenzije, mogao bi da probas i AI (inhibitor aromatizacije) posto je estrogen uglavnom odgovoran za povecanje pritiska, ali onda bi ti holesterol otisao malo gore, i verovatno bi smanjio dobitke malo. Plus i minus, kao sa svim lekovima, dobro izvagaj sta ti je ciniti.
Pozdrav
No curling in the squat rack!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Oralni aas
« Odgovor #76 poslato: April 16, 2011, 02:27:12 posle podne »
jbg ljudi,hocete steroide al da to en bude stetno a da dobijete 5kial misica al da vam ne udje...e jbg bas. Mislim ajd ja licno nisam imao nikakvih VIDLJIVIH problema za ove dve godine,ali sma apsolutno svestan da moje vene,srce,jetra itd sigurno ne funkcionisu na istom nivou kao pre te dve god.Kamolio za deset godina.Ako ulazite u nesto prihvatite rizik ili nemojte ulaziti u to.Ja svaki put kada apliciram test vrtim u glavi da mogu da dobijem abces,emboliju blablabla...al jbg prihvatis nesto i ides s tim nema druge.

Primo je skroz ok ali za neke ozbiljnije rezultate ga treba malo vise i terati i dozirati ako nameravas solo. A realnost oko prve kure i dobijanja 5kg msiica...sa anavarom sigurno neces to budi siguran ni prismrdeti toj brojci.

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Hades

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Oralni aas
« Odgovor #77 poslato: April 16, 2011, 10:20:19 posle podne »
Hvala no odgovorima.Hocu steroid,hocu da dobijem misicnu masu,spreman sam napravit taj korak,hocu za sebe uzet najbezbedniji aas jer novac nije problem ali je problem to sto sam naveo.Vjerujem da ne bih imao tih problema oko jedne kvalitetne kure na kojoj bih i ostao,ali mi je treba samo to nesto malo mase da se popunim do kraja.Nijesam pitao napamet za anavarjer kodmene u teretani neki to idu solo po 8 nedelje,nije nesto velika kolicina ali dobijaju na snazi i masi solidno,vecina ostaje  zato sam reka to za anavar jer sam video svojim ocima da je masa kvalitetna koja ostaje bez vode i sa gotovo nikakvim nuspojavama ali posto vjerujem dosta ovom forumu jer sam ga procita skoro celog i cijenim vase misljene zato sam vas i pitao za savjet prvo ,nadam se da se neljutite i cijenim to sto ste mi izasli u susret svojijem iskustvom:)
primo bih isao ili solo,ili solo anavar ili ta dva u kombinaciju,ali od aas oni su mi najbezbedniji za uzet,mozda masteron ima dosta razloga sad bas gledam i neodlucan sam da vam kazem bas zbog bojazni sa pritiskom.A imam sada 120/80 konstantno ali sam ranije imao povisen a lijekar mi je rekao da se pazim jer sam jako podlozan tome,ishranom i jakim treninzima sam to doveo na normalu a salo sam cijelo eliminisa sa sebe.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Oralni aas
« Odgovor #78 poslato: April 17, 2011, 10:54:58 pre podne »
joj masteron ti tek ne treba.
Mislim idi primo anavar i prepricaj nam sta si dobio,najbolje bi bilo slike pre-posle,posto ja stavrno nikad cuo da je nekom to bila prva kura pa bar da vidim.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oralni aas
« Odgovor #79 poslato: April 17, 2011, 11:01:00 pre podne »
imas prolbem sa zdravljem-PLASI SE SVEGA i batali se ove igre jer je vise nego ocigledno da tih godinu dana sto kazes da si proveo u citanju si proveo uzalud...

Van mreže Hash

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Oralni aas
« Odgovor #80 poslato: April 17, 2011, 04:10:39 posle podne »
jbg ljudi,hocete steroide al da to en bude stetno a da dobijete 5kial misica al da vam ne udje...e jbg bas. Mislim ajd ja licno nisam imao nikakvih VIDLJIVIH problema za ove dve godine,ali sma apsolutno svestan da moje vene,srce,jetra itd sigurno ne funkcionisu na istom nivou kao pre te dve god.Kamolio za deset godina.Ako ulazite u nesto prihvatite rizik ili nemojte ulaziti u to.Ja svaki put kada apliciram test vrtim u glavi da mogu da dobijem abces,emboliju blablabla...al jbg prihvatis nesto i ides s tim nema druge.

Primo je skroz ok ali za neke ozbiljnije rezultate ga treba malo vise i terati i dozirati ako nameravas solo. A realnost oko prve kure i dobijanja 5kg msiica...sa anavarom sigurno neces to budi siguran ni prismrdeti toj brojci.


Od cega zavisi da li ces dobit ili imati (ili kako se vec kaze)  ABCES ???

Van mreže Hades

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Oralni aas
« Odgovor #81 poslato: April 17, 2011, 04:12:11 posle podne »
imas prolbem sa zdravljem-PLASI SE SVEGA i batali se ove igre jer je vise nego ocigledno da tih godinu dana sto kazes da si proveo u citanju si proveo uzalud...

sto mislis da je citanje i ucenje povezanio sa strahom ?da nijesam citao uzeo bih odmah testosteron ne bih ni pitao za savjete?
Iskreno mislim da bi prva bila testo sa metanom  ali metan prvijeh par nedelja dok ne pocne test da radi da dobijem polet odnjega,ali nesmijem od pritiska mada nijesam proba pa ne mogu tvrdit,zato sam i pitao za anavar i primoi za neki savjet.Zasto ste toliko sujetni kada neko pita za savjet neki,ko da cu vam leb iz usta otet?

joj masteron ti tek ne treba.
Mislim idi primo anavar i prepricaj nam sta si dobio,najbolje bi bilo slike pre-posle,posto ja stavrno nikad cuo da je nekom to bila prva kura pa bar da vidim.

nijesam cuo ni ja da je neko krenuo sa tim,ali ja sam prinudjen pa cu probati sa tim "finijim"stvarima pa sta bude,napisat cu kako sam planirao kojim redom pa cu stavit ovdje radi savjeta i korekcija,hvala na iskrenom odgovoru:)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Oralni aas
« Odgovor #82 poslato: April 17, 2011, 04:24:03 posle podne »
Zasto komplikujes sebi, razumem ako ti je to profesija ili nameravas profesionalno da se bavis time pa da se "igras". Niko nije sujetan svi ti govore da posto vec imas problem sa zdravljem okani se AAS, bilo kakvih. Dzabe ti i tih zacrtanih 5 kg ako sjebes zdravlje pa moras posle na dijete pauze i sve ode.Nemoj da si tvrodglav, valjda ti je tvoje zdravlje najprece. Sve ovo ima posledice, sto ne znaci da ce kod svakog biti iste, ali kad vec imas problem sa hipertenzijom, kombinuj sa ishranom, nesto menjaj. Kako sam te razumeo ti zelis da sa AAS dodjes brze do prirodnog limita. Sve to mozes sa ishranom (za koju kazes da je vec sredjena), mozda se samo telo priviklo, menjas B, uh i desavace se nesto na bolje.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Awwr25

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • AXS
Odg: Oralni aas
« Odgovor #83 poslato: April 17, 2011, 04:28:14 posle podne »
Samo napred ako mislis da su steroidi jedini izlaz samo rokaj.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Oralni aas
« Odgovor #84 poslato: April 17, 2011, 04:29:01 posle podne »
Dacu ti licni primer oko zdarvlja.Ja recimo nemam niti sma iakd imao problema sa pritiskom,hormonima itd te se nisam narocito plasio aas. Ali sam kao mali operisao dobrocudni tumor na desnoj ruci (uvecan zivac) i na pamet mi recimo ne pada da uzimam GH ikada jer od nejga moze svasta nepozeljno da naratse pogotovo da mi opet sjebe taj zivac.Da mi zivot zavisi ond abih mozda morao riizkovati,ali osim ako nisi neki profi bilder ili sportista koji se sprema za olimpijadu,ne viidm potrebu za hemijom ako rizikujes da se komplet sjebes??
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Oralni aas
« Odgovor #85 poslato: April 17, 2011, 09:14:26 posle podne »
A zasto mislis da ce test da ti podigne pritisak? Ako jedes sta je ovde napisano i imas adekvatan odmor neces imati problema. Licno meni pritisak ne mrda dok puls malo skoci kada sam on.
Najveci krivac za pritisak je nervoza, stres i neispavanost

Van mreže Hades

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Oralni aas
« Odgovor #86 poslato: April 17, 2011, 11:16:30 posle podne »
Zasto komplikujes sebi, razumem ako ti je to profesija ili nameravas profesionalno da se bavis time pa da se "igras". Niko nije sujetan svi ti govore da posto vec imas problem sa zdravljem okani se AAS, bilo kakvih. Dzabe ti i tih zacrtanih 5 kg ako sjebes zdravlje pa moras posle na dijete pauze i sve ode.Nemoj da si tvrodglav, valjda ti je tvoje zdravlje najprece. Sve ovo ima posledice, sto ne znaci da ce kod svakog biti iste, ali kad vec imas problem sa hipertenzijom, kombinuj sa ishranom, nesto menjaj. Kako sam te razumeo ti zelis da sa AAS dodjes brze do prirodnog limita. Sve to mozes sa ishranom (za koju kazes da je vec sredjena), mozda se samo telo priviklo, menjas B, uh i desavace se nesto na bolje.

tesko ce ici to prirodno do samog kraja,ja sam ti druze fanatik i imam spartanske treninge vjerovao ili ne,suplementaciju koristim uvjek,obroke redovne najmanje 6 dnevno,dosta odmaram ii radim sve kako valja,treniram dosta dugo ali 6 godina u kontinuitetu,ali fali mi nekih 5kg odprilike,bf mi je nizak imam 189cm i tezak sam 85-86kg kada se max definisem,cilj mi je dogurat do 90 na niskom bf-u,poznajem svoje tjelo vidim tacno rupe koje ne mogu da popunim ako me razumjes a znam da moze,mozda genetika mozda ne.

Dacu ti licni primer oko zdarvlja.Ja recimo nemam niti sma iakd imao problema sa pritiskom,hormonima itd te se nisam narocito plasio aas. Ali sam kao mali operisao dobrocudni tumor na desnoj ruci (uvecan zivac) i na pamet mi recimo ne pada da uzimam GH ikada jer od nejga moze svasta nepozeljno da naratse pogotovo da mi opet sjebe taj zivac.Da mi zivot zavisi ond abih mozda morao riizkovati,ali osim ako nisi neki profi bilder ili sportista koji se sprema za olimpijadu,ne viidm potrebu za hemijom ako rizikujes da se komplet sjebes??

nijesam ja druze profi niti se spremam za tako nesto,pokusavam sam sebe doterat do savrsenstva,pobjedit samog sebe mi je najvjeca pobjeda ako me razumijes,sad trazim put kako doci do toga jer dosta stojim u mjestu a menjam i koncept treninga ali neide nikako.,hranu i sve,tako da mi se cini da sam stao

A zasto mislis da ce test da ti podigne pritisak? Ako jedes sta je ovde napisano i imas adekvatan odmor neces imati problema. Licno meni pritisak ne mrda dok puls malo skoci kada sam on.
Najveci krivac za pritisak je nervoza, stres i neispavanost

zato sto su to nuspojave tetsosterona i sto se gotovo javljaju u 70% slucajeva

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Oralni aas
« Odgovor #87 poslato: April 17, 2011, 11:32:33 posle podne »
Pazi, ti ako mislis da nikada ne uzmes testosteron, bolje batali hemijanje.
No curling in the squat rack!

Van mreže Hades

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Oralni aas
« Odgovor #88 poslato: April 18, 2011, 12:15:36 pre podne »
Pazi, ti ako mislis da nikada ne uzmes testosteron, bolje batali hemijanje.

ako moze objasnjenje bio bi zahvalan,posto ima kura i bez testosterona kao osnove,jer uglavnom je svaki aaas na bazi testa zar ne?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Oralni aas
« Odgovor #89 poslato: April 18, 2011, 12:41:13 pre podne »
ako mislsi da mozes nesto uraditi a da doveka budes na primu,anavaru i amsteronu,sa srecom :D Ti pricas "najbezbedniji",a samo imaj na umu da to sto zoves bezbednost u ovim slucajevima znaci i jako niska androgenost tih lekova. Manje androgen-manje misica.Ako uspes ista znacajno napraviti na nekim normlanim dozama ova tri leka,ja bih licno stvarno bio zapanjen.Tako da ako mislis da ces izbeci neke nuspojave zato sto ces biti na 400-500 primoa i 20 anavara varas se...to sto negde pise LOW RISK ne znaci da ga nema,a ti shvati da kada jednom krenes sa aas,uvek ces morati imati 2 ciklusa godisnje da sve to sacuvas.Tako da ce kad tad neka nuspojava da te uhvati u nekoj meri.Za 5 godina ce i ti "bezbedni" steroidi opet da ti naprave drukce stanje s atelom nego da ih nikad nisi uzimao.

a ti razmisli i o ovome-veca pumpa-veci pritisak.A pumpu ces sigurno imati vecu od bilo cega.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure