Septembar 27, 2024, 11:19:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.298 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko ishrane  (Pročitano 1997 puta)

Van mreže MikeTyson

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Pomoc oko ishrane
« poslato: Mart 23, 2011, 09:13:35 posle podne »
E ovako.. Imam 16 godina , treniram rekreativno boks, svakog radnog dana. Prosle godine sam isao u teretani 7 mjeseci pa se nisam pravilno hranio i nagradio sam se bio, ove godine sam odlucio da se stesem i otisao sam na boks i prilicno sam uspio u tome. E sad bih ja molio da mi pomognete oko ishrane. Ja svakog dana idem ujtru u skolu, dizem se oko 7 sati, tek u 9 i po mi je odmor na kome bi trebao jesti tad pojedem sendvich i jogurt sa 0.3 mm.. skola mi je do 2 sata tad odmaram do 3 i 20 i, u 3 i po vec krecem na trening.. trening mi traje od 15 do 4 , do 5 , 5 i 10.. Dodjem kuci oko 5 i po.. dok obavim obaveze i oko 6 uglavnom jedem.. trudim se da jedem sto vise bijelog mesa,ribe,tunjevina i toga gdje ima proteina kako sam citao. Mada ni to ni malo dobra ishrana nikakva pa ako mozete da mi pomognete u ovakavom danu ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko ishrane
« Odgovor #1 poslato: Mart 24, 2011, 06:13:36 pre podne »
a sta je cilj u celoj ovoj prici?

Van mreže MikeTyson

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pomoc oko ishrane
« Odgovor #2 poslato: Mart 24, 2011, 03:14:26 posle podne »
Pomoc oko toga kad i sto da jedem, da bi imao sto manje masti, i dobijao na definiiciji misica..

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Pomoc oko ishrane
« Odgovor #3 poslato: Mart 24, 2011, 03:25:39 posle podne »
jedi
mesa(nemasnog)sira(nemasnog)jaja,povrce,pirinac,ovsene pahuljice,krompir,lesnike,bademe,maslinovo ulje,whey,vitamine i minerale,omega3,bcaa i bices definisan...a sada lepo pogledaj  forum i nadji jelovnik koji tebi odgovara
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže MikeTyson

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pomoc oko ishrane
« Odgovor #4 poslato: Mart 24, 2011, 08:29:52 posle podne »
Mozes li mi samo poslati link gdje cu naci jelovnik jer ne mogu da nadjem, novi sam na forumu, ako nije problem?

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Pomoc oko ishrane
« Odgovor #5 poslato: Mart 24, 2011, 08:34:23 posle podne »

Van mreže MikeTyson

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pomoc oko ishrane
« Odgovor #6 poslato: Mart 24, 2011, 09:42:21 posle podne »
Hvala..

Van mreže MikeTyson

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Pomoc oko ishrane
« Odgovor #7 poslato: Mart 26, 2011, 01:45:05 pre podne »
Bas sam puno citao , i dosao sam u zabludi? Je li omega 3 isto sto i riblje ulje ? Znaci isto pomaze u topljenju masti?