Jun 30, 2024, 12:46:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: moze pomoc u vezi treninga...  (Pročitano 2494 puta)

Van mreže brka krka

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
moze pomoc u vezi treninga...
« poslato: Mart 27, 2011, 07:21:26 posle podne »
Ovako,imam 91kg visok 192,imam 21 god,idem vise od godinu dana u teretanu i mislim da imam rezultate jer sam poceo sa 79kg...od novembra radim masu...od suplementacije koristim protein(perfect whey),BCAA(the nutrition) i u poslednjih mesec ipo,dva uzimam i noxplode...sad bi da predjem na definiciju al neznam dal da ostavim isti trening al da smanjim kilazu i povecam ponavljanja i serije.(5 serija po 12 ponavljanja)...al mislim da nije to to...ja radim 6 vezbi za grudi,3 za biceps,6 za ledja 3 za triceps,5 za remena i 4 za noge(ako treba pisacu i koje vezbe radim i kilaze al me sad mrzelo,pa ako treba recite)...ja znam da ima pregrst tema na ovom forumu o tome al nekako nijedna mi neobjasni sta tacno da radim i kolko...zato kad bi neko mogao da mi detaljno pokaze kako,sta?

Ne smatram sebe za pocetnika a ni za nekog ko moze da deli savete...moram jos dosta da ucim...zato pitam...

Hvala unapred...
I HATE IT...BUT, I LOVE IT...!!!!!!

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: moze pomoc u vezi treninga...
« Odgovor #1 poslato: Mart 27, 2011, 07:44:20 posle podne »
ja se drzim one da definiciju i masu radim u kuhinji
sto se treninga tice meni se ponavljanja vrte 12 do 16 + izolacijske vjezbe...pojacam bicikl jutro + traku navecer...al djaba mozes se ubijati od treninga ako hranu i suplamente nisi sredio...
znaci kuhinja je mama i za definiciju i masu ;)

Van mreže VladimirUgr

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: moze pomoc u vezi treninga...
« Odgovor #2 poslato: Mart 27, 2011, 09:14:33 posle podne »
Ovako,imam 91kg visok 192,imam 21 god,idem vise od godinu dana u teretanu i mislim da imam rezultate jer sam poceo sa 79kg...od novembra radim masu...od suplementacije koristim protein(perfect whey),BCAA(the nutrition) i u poslednjih mesec ipo,dva uzimam i noxplode...sad bi da predjem na definiciju al neznam dal da ostavim isti trening al da smanjim kilazu i povecam ponavljanja i serije.(5 serija po 12 ponavljanja)...al mislim da nije to to...ja radim 6 vezbi za grudi,3 za biceps,6 za ledja 3 za triceps,5 za remena i 4 za noge(ako treba pisacu i koje vezbe radim i kilaze al me sad mrzelo,pa ako treba recite)...ja znam da ima pregrst tema na ovom forumu o tome al nekako nijedna mi neobjasni sta tacno da radim i kolko...zato kad bi neko mogao da mi detaljno pokaze kako,sta?

Ne smatram sebe za pocetnika a ni za nekog ko moze da deli savete...moram jos dosta da ucim...zato pitam...

Hvala unapred...
Radis za grudi 6 vezbi po 5 serija?
“The fight is won or lost far away from witnesses - behind the lines, in the gym, and out
there on the road, long before I dance under those lights.” - Muhammad Ali

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: moze pomoc u vezi treninga...
« Odgovor #3 poslato: Mart 27, 2011, 09:18:03 posle podne »
Ovako,imam 91kg visok 192,imam 21 god,idem vise od godinu dana u teretanu i mislim da imam rezultate jer sam poceo sa 79kg...od novembra radim masu...od suplementacije koristim protein(perfect whey),BCAA(the nutrition) i u poslednjih mesec ipo,dva uzimam i noxplode...sad bi da predjem na definiciju al neznam dal da ostavim isti trening al da smanjim kilazu i povecam ponavljanja i serije.(5 serija po 12 ponavljanja)...al mislim da nije to to...ja radim 6 vezbi za grudi,3 za biceps,6 za ledja 3 za triceps,5 za remena i 4 za noge(ako treba pisacu i koje vezbe radim i kilaze al me sad mrzelo,pa ako treba recite)...ja znam da ima pregrst tema na ovom forumu o tome al nekako nijedna mi neobjasni sta tacno da radim i kolko...zato kad bi neko mogao da mi detaljno pokaze kako,sta?

Ne smatram sebe za pocetnika a ni za nekog ko moze da deli savete...moram jos dosta da ucim...zato pitam...

Hvala unapred...
Radis za grudi 6 vezbi po 5 serija?

samo? :D
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: moze pomoc u vezi treninga...
« Odgovor #4 poslato: Mart 27, 2011, 10:35:57 posle podne »
Mozda je sabrao serije sa dva treninga... :)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže brka krka

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: moze pomoc u vezi treninga...
« Odgovor #5 poslato: Mart 27, 2011, 10:53:00 posle podne »
Ne radim 5 vezbi(mala greska) po 5 serija...radim po 3 sada...pa kolko da radim?radim benc ravni,benc kosi,benc uski,razvlacenje sa bucicama i propadanje...
« Poslednja izmena: Mart 27, 2011, 10:54:37 posle podne brka krka »
I HATE IT...BUT, I LOVE IT...!!!!!!

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: moze pomoc u vezi treninga...
« Odgovor #6 poslato: Mart 27, 2011, 11:37:58 posle podne »
Lepi grudi su malo misici , ne treba tu vise od 4 vezbe po 3 serije

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: moze pomoc u vezi treninga...
« Odgovor #7 poslato: Mart 28, 2011, 10:39:40 pre podne »
Ne radim 5 vezbi(mala greska) po 5 serija...radim po 3 sada...pa kolko da radim?radim benc ravni,benc kosi,benc uski,razvlacenje sa bucicama i propadanje...

previse,i uski bench nije vezba za grudi vec primarno za triceps...ne postoje "unutrasnje" nit "spoljasnje" grudi,imas gornju(klavikluranu) i donju(sternalnu) glavu i kraj price.3 vezbe po 4 serije 8 ponavljanja dosta za 99% ljudi.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže brka krka

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: moze pomoc u vezi treninga...
« Odgovor #8 poslato: Mart 28, 2011, 10:58:55 pre podne »
Jebi ga onda...bio sam u zabludi al kako i sta sad da radim???
I HATE IT...BUT, I LOVE IT...!!!!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: moze pomoc u vezi treninga...
« Odgovor #9 poslato: Mart 28, 2011, 11:14:38 pre podne »
Jebi ga onda...bio sam u zabludi al kako i sta sad da radim???

kosi potisak buckama,propadanja,razvlacenje na ravnoj klupi po 4 serije,6-10 ponavljanja.eto
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže brka krka

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: moze pomoc u vezi treninga...
« Odgovor #10 poslato: Mart 28, 2011, 11:30:53 pre podne »
to je za grudi...jel moze i za ostale grupe misica...
I HATE IT...BUT, I LOVE IT...!!!!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: moze pomoc u vezi treninga...
« Odgovor #11 poslato: Mart 28, 2011, 12:21:42 posle podne »
pa imas ceo forum,listaj malo
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure