Septembar 27, 2024, 09:16:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.296 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Kada je covek u zabludi!  (Pročitano 1637 puta)

Van mreže Mali-Bata

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Kada je covek u zabludi!
« poslato: Mart 23, 2011, 03:11:37 posle podne »
Dajte ljudi sto vise citam ovaj forum sve sam manje siguran sta je dobro a sta ne. Zeleo sam da pronadjem zbog cega je dobro jesti ovsene pahuljice(i dalje ne znam zasto, kakva je njihova nutritivna vrednost) ali sam u stvari naisao na gomilu drugih nejasnih stvari...Pre svega priznajem da se ne razumem bas najbolje u sav taj bodibilder svet ali opet MLEKO je lose? Zbog 3.2% masti? Pa valjda radis neki kardio gde tih 30 gr, ako pijes litar, sagoris brzom brzinom, da, ne valja ni sok step, sto sad pa to ne valja? Med, sada ni med ne valja, mada sam to pronasao zasto ne valja ali sam morao da napomenem jer me je iznenadilo i jos mnogo toga, inace stvar koja me zanima je sta je to dobro kod ovsenih pahuljica...Unapred se izvinjavam sto postavljam pitanja na koje mozda ima odgovora na forumu ali kao sto rekoh, sto vise citam o nekom problemu nadjem 20 novih i svi imaju neko misljenje o tome, ja ne znam koga da poslusam, ja sam se uclanio na ovom forumu zbog pametnih saveta a ne da mi neki likovi koji treniraju mesec dana pisu neke nebuloze...

Van mreže lella

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 78
Odg: Kada je covek u zabludi!
« Odgovor #1 poslato: Mart 23, 2011, 04:16:52 posle podne »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kada je covek u zabludi!
« Odgovor #2 poslato: Mart 23, 2011, 05:11:06 posle podne »
Dajte ljudi sto vise citam ovaj forum sve sam manje siguran sta je dobro a sta ne. Zeleo sam da pronadjem zbog cega je dobro jesti ovsene pahuljice(i dalje ne znam zasto, kakva je njihova nutritivna vrednost) ali sam u stvari naisao na gomilu drugih nejasnih stvari...Pre svega priznajem da se ne razumem bas najbolje u sav taj bodibilder svet ali opet MLEKO je lose? Zbog 3.2% masti? Pa valjda radis neki kardio gde tih 30 gr, ako pijes litar, sagoris brzom brzinom, da, ne valja ni sok step, sto sad pa to ne valja? Med, sada ni med ne valja, mada sam to pronasao zasto ne valja ali sam morao da napomenem jer me je iznenadilo i jos mnogo toga, inace stvar koja me zanima je sta je to dobro kod ovsenih pahuljica...Unapred se izvinjavam sto postavljam pitanja na koje mozda ima odgovora na forumu ali kao sto rekoh, sto vise citam o nekom problemu nadjem 20 novih i svi imaju neko misljenje o tome, ja ne znam koga da poslusam, ja sam se uclanio na ovom forumu zbog pametnih saveta a ne da mi neki likovi koji treniraju mesec dana pisu neke nebuloze...

dobro dosao
ajd vidi samo o mleku..
nije rpoblem ta mast
ali na zalost ti u toku dana ne uneses samoitar mleka vec pored njega jos mnogoo toga sto sve skupa cini gomilu cal koje nisu potrebne i KOJE NEMOES DA SAGORIS TAKO LAKO a da ne pricam o masnocama itd..
ti si se bas uhvatio svih namirnica koje u principu NE VALJAJU
ja znam da bi najlepse bilo da se sme jesti cokolada.sladoled,pljeske itd.
ali sa druge strane ne rauzmem ix kog razloga je cudno ako pise iz kog razloga npr se med sastoji od toga i toga..itd...pa da iz tog i tog razloga nesto ne valja..

Van mreže Mali-Bata

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Kada je covek u zabludi!
« Odgovor #3 poslato: Mart 24, 2011, 01:39:34 posle podne »
Lella, hvala, ja nisam bio dovoljno snalazljiv da nadjem tu temu :)

Pedja, pre svega hvala na dobrodoslici, a sto se tice iz kog razloga je cudno ako se napise iz kog razloga ne valja med je to sto su me ceo zivot ucili da valja, a odjednom ne valja...zbog toga je cudno i inace, sto se tice sladoleda i cokolada, ne mogu da ih jedem zbog mojih zubi, ali pljeske, to dobro dodje ponekad... a da, za mleko, dobro, gledao sam veoma usko, nisam razmisljao da i ostale namirnice budze kalorije...sta da se radi, naglasio sam da nisam bas upucen u sve ovo... Hvala jos jednom!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Kada je covek u zabludi!
« Odgovor #4 poslato: Mart 24, 2011, 01:55:58 posle podne »
Pa vrv ti sto su ti govorili da med valja jesu tvoja uza i sira porodica i prijatelji, to jest, nestrucni ljudi. Med je pun secera i kao takav nije pozeljan u bb ishrani. A u pljeskavice nikad nisu siguran sta sve stave, bolji je izbor cisto meso.