Jul 12, 2024, 07:02:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.240 poruka u 18.756 tema - 20.956 članova - Poslednji član: Darko_SBD
X3MShop banner

Autor Tema: Mala pomoc  (Pročitano 5263 puta)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #15 poslato: Mart 18, 2011, 02:54:21 posle podne »
nijedan program ne ide sa nesredjenom ishranom..msm kako da napreduje? -ti vezbanjem pravis lom u misicima i kad se ti misici oporave, oni bi trebalo da budu jaci i veci..ali kako je ishrana presudna u oporavku misica, dolazi se do zakljucka da 'DZABA STE LOMILI AKO NISTE JELI".
Ako je klopa losa, gledao bih da imam manje treninga nedeljno i da se vise fokusiram na krace treninge sa manjim obimom..sto ce reci manji broj ponavljanja, ali kod takvog pristupa je potrebno iskustvo u dizanju da bi mogao tako da isforsiras misic.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže nikola93

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #16 poslato: Mart 18, 2011, 03:00:01 posle podne »
e to mi je trebalo...ok hvala na brzom i konkretnom odgovoru..videcu nesto malo da vezbam cisto onako dok ne sredim ishranu...

Van mreže LAKI NK

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • PumP that iron :)
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #17 poslato: Mart 21, 2011, 11:03:49 posle podne »
poz narode :)
treniram judo skoro 2 god,ali pored svega toga,iako mi dobro ide,odlucio sam da se posvetim teretani :) treniram oko 2-3 god ali doduse bilo je prekida,pa i onih duzih i do 4-5 mjeseci....tako da od toga nema koristi.Ali sad sam odlucio da se malo ozbiljnije posvetim teretani.Sve vam govori to da sam cak batalio dzudo jer nemam vremena da sve postizem...jer tu je i skola naravno.Poceo sam prije 2 mjeseca sa treninzima i sada definitivno nema prekidanja.
ovako izgleda moj nedeljni program treninga

GRUDI;TRICEPS
LEDJA:BICEPS
RAMENA;NOGE
off
dakle,vezem 1 veliku i 1 malu grupu....3 dana radi 1 odmaram i to tako vrtim po ovom principu.S obzirom na to da zelim masu(iako imam 90 kg a visok sam 185cm)zanima me vase misljenje o owakvom programu...imam vec prilicno dovoljno misicne mase i mali procenat sala...ali nikad nije dosta :) mozda jos nekih 3-4 kg bi bilo sasvim dovoljno(bar ja tako mislim)....sta mislite jeli mi bolje owo ili da radim 1 dan 1 grupa misica?? a ishrana je solidna...poceo sam samo whey i dext.od suplemenata..i mislim da je to sasvim dovoljno za mene pored ostale ishrane....jer necu da se prof bavim bodibildingom.Otvoreno za sve primjedbe i sugestije :) unaprijed hvala :D
_prepreke su one stvari koje vidimo kada uklonimo pogled sa svog cilja_

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #18 poslato: Mart 21, 2011, 11:25:50 posle podne »
Owako, za tb kao pocetnika ovaj split ne valja nista. U ovoj temi je vec napisan split tako da copy paste i to je to.
Shut the fuck up and train

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #19 poslato: Mart 21, 2011, 11:46:00 posle podne »
Dobrodosao..

Sta je to solidna ishrana ? Mozes li da je napises po obrocima ?
Split ti ne valjda.. prcitaj malo forum imas puno toga korisnog, postoji masa - telesna tezina i misicna masa na koju ti pucas ? :)
3-4kg misicne mase kao nautral, uz svu ishranu i suplementaciju je duzi period ;)

I izbaci to W ;)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #20 poslato: Mart 21, 2011, 11:47:57 posle podne »
To je dobar split ... ALi nece ti puno uspehha doneti ni jedan split bez adekvatne ishrane i suplementacije .. A sto se tice serija biceps i triceps 4x3 , ledja mozes 5x3 , ramena 4x3 , noge 5x3 , ggrudi 4x3 .. To je  individualno zavisi od osecaja ..

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #21 poslato: Mart 21, 2011, 11:49:22 posle podne »
Ja se izvinjavam , izgleda da je ova moja poruka zakasnila :) 

Van mreže LAKI NK

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • PumP that iron :)
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #22 poslato: Mart 21, 2011, 11:58:48 posle podne »
ok je :) hvala ljudi na savjetima
_prepreke su one stvari koje vidimo kada uklonimo pogled sa svog cilja_

Van mreže LAKI NK

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • PumP that iron :)
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #23 poslato: Mart 22, 2011, 12:00:51 pre podne »
a W je losa navika :)
_prepreke su one stvari koje vidimo kada uklonimo pogled sa svog cilja_

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #24 poslato: Mart 22, 2011, 12:19:38 pre podne »
To je dobar split ... ALi nece ti puno uspehha doneti ni jedan split bez adekvatne ishrane i suplementacije .. A sto se tice serija biceps i triceps 4x3 , ledja mozes 5x3 , ramena 4x3 , noge 5x3 , ggrudi 4x3 .. To je  individualno zavisi od osecaja ..

Grudi i triceps ne moze da bude dobar split za nekog ko pocinje , on nema pojma o pravilnoj formi izvodjenja sigurno mu vise radi prednje rame i tricpes nego grudi, i vec tako izmoren misic posle radi ponovo kroz 10-12 serija je ludost, u pocetku ce taj misic i da raste posto nije navikao na takav napor, ali brzo ce krenuti da se "brani" a on kao vezbac vec stvorio lose navike i cao zdravo..
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #25 poslato: Mart 22, 2011, 12:53:57 pre podne »
necu da se prof bavim bodibildingom

Ovo svi kazu,a ne znaju sta je profi i sta sve za to treba,mu*a do kolena ej... :)

Sta znam ja sam uvek za jedan dan,jedna grupa misica i ja sam se jedva odlucio za to pre par meseci,al mi je donelo rezultate mnogo bolje od bilo kog splita do tada...
Moras da naucis da osetis misic,fokusiraj se maximalno pri izvodjenju vezbi,nemoj da varas i radi ceo pokret...
I koliko vidim on nije pocetnik...

P.S. imenjace ovo na avataru izuva... :D
« Poslednja izmena: Mart 22, 2011, 12:56:02 pre podne Kolev Nenad »


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #26 poslato: Mart 22, 2011, 12:58:25 pre podne »
Ja se vodim onim sto je napisao oko splita, ishranu nije napisao,slika nema :), imamo svi likove u tereatni koji treniraju po par godina a izgledaju kao da samo prolaze pored teretane :) Posto je net , bolje tako dok se ne dokaze suprotono :)

P.S
Hvala imenjak :)
« Poslednja izmena: Mart 22, 2011, 01:25:19 pre podne Nenad018 »
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.317
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #27 poslato: Mart 22, 2011, 09:49:21 pre podne »
Citat
Posto je net , bolje tako dok se ne dokaze suprotono

tacno,ali na zalost je cinjnica da je 90% informacija sa neta o ovim temama budastina

Van mreže LAKI NK

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
  • PumP that iron :)
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #28 poslato: Mart 22, 2011, 02:34:33 posle podne »
Nenade u pravu si za to da nisam pocetkik...msm....ja imam 18 god i poceo sam da polako ulazim u owaj sport od nekih 13....cuo sam mnogo korisnih savjeta i mislim da znam dosta toga sto se tice pravilnog izvodjenja vjezbe,kao i to da pogodim onaj misic koji radim.,,a sad je druga prica sto nijesam bio dovoljno uporan da nastavim sa tim od kad sam poceo...trenirao sam karate....pa zatim dzudo i znate,ne moze se sve postici,a u to vrijeme sam bio maximalno posvecen tome,ali sam ipoak trenirao sa tegovima ali ne redovno,tako da to nije davalo povoljne rezultate.sada posto sam balatio dzudo,zelim opet da se vratim i da se u potpunosti posvetim teretani :) To da sam pocetnik i nijesam bas,vec samo ocu da pocnem ozbiljnije :) ljudi,hvala na korisnim savjetima gore :)
_prepreke su one stvari koje vidimo kada uklonimo pogled sa svog cilja_

Van mreže Mico Bradina

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Mala pomoc
« Odgovor #29 poslato: Mart 22, 2011, 02:49:26 posle podne »
Moje misljenje je da gresis sto si ostavio Dzudo, teretana je trebalo samo da te dopuni ali boze moj...