Septembar 24, 2024, 09:15:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Yurenmaw
X3MShop banner

Autor Tema: Plan ishrane - Yumba  (Pročitano 10435 puta)

Van mreže yumba

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #45 poslato: Jun 06, 2011, 02:19:33 pre podne »
mali update: tezina spustena na 110kg (sa pocetnih 116). Slike nemam, crkao telefon.
Rotacija je 350-200-350-200-350-200-0.
U danima sa 350g uh je teretana, u ostalim jutarnji kardio 40min na puslu 140-145.

E sad pitanje: cini mi se zadnjih nedelju-dve da je napredak stao, tako da moram polako spustiti UH. Koliko da skinem? Mislio sam za 50g svaki dan, znaci da high danima bude 300, low 150. Saveti?
hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #46 poslato: Jun 06, 2011, 05:56:06 pre podne »
pitanje
dali je u zadnjih NEDELJU ili DVE?
ako je dve onda uradi tako kako si "pretpostavio" jer je to pametan plan
ako je u pitanju 1 week onda si daj sansu jos jedan

Van mreže yumba

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #47 poslato: Jun 07, 2011, 03:49:01 posle podne »
Pa sad ne smem da se zakunem, ali mislim da zadnje dve nedelje u ogledalu ne vidim napredak. Vaga se polako spusta (manje od 1kg za dve nedelje zadnje) ali kazem, cini mi se da je stalo. Spustam za tih 50-ak g dnevno, pa javljam rezultat

Van mreže yumba

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #48 poslato: Jun 20, 2011, 06:42:22 posle podne »
Mali update:
Tezina spustena na 108-109, znaci ide kako treba.
Prosla nedelja je bila.... blago off :D Prvo sam u subotu imao veselu proslavu zadnje utakmice u sezoni, koja se "malo" otela kontroli :) Taman se smirim i normalizujem stvari sledecih par dana, kad onda u sredu uspem da realizujem duuugo ocekivani put u Amsterdam gde, pogodicete, nije bas sve bilo po PS-u :) Subota i nedelja iskoriscene za oporavak, od danas krenuo ketto. Plan je sledeci:

obrok 1: 4 jajeta, 6 belanaca
obrok 2: 200g mesa, salata, 2 supene kasike maslinovog ulja
obrok 3: merica i po isolata, 10g malto, 20g q-surge (PWM)
obrok 4: 200g mesa, salata, 2 supene kasike maslinovog ulja
obrok 5: 1 merica Amino whey, 1 merica kazein, 3g fish oil
obrok 6: 200g mesa, salata, 2 supene kasike maslinovog ulja
obrok 7: merica i po kazeina, 3g fish oil
tokom dana grickam 60g badema/lesnika, izmedju obroka

E sad pitanje: po "normalnim" normama, ovo bi trebalo da bude OK, ali je treniram vise nego vecina ostalih po forumu. Sto zbog sporta, sto zbog toga sto jednostavno uzivam. 4 puta nedeljno jutarnji kardio (2 puta 50ak min srednje- lagano, puls 140-150, 2 puta intervali), 4-5 treninga u teretani, 4-5 puta basket, i barem 3 puta nedeljno bazen. Pre svakog treninga unem 25-30g Q-Surge, a tokom treninga u teretani i 2 ampule tecnih AK. Da li bi trebalo jos nesto da korigujem, u smislu povecanja proteina/masti, ili neka druga korekcija?

p.s. Ima li u Srbiji da se kupi Red Bull bez secera, Ice tea bez secera i neki sir sem ella sira koji bi mogao da se jede u toku ketto? Jbga, gasterbajterski zivot; oprostite mi :D

Pozdrav svima

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan ishrane - Yumba
« Odgovor #49 poslato: Jun 20, 2011, 06:54:50 posle podne »
red bull sugar free sam video da ima u merkatoru da se kupi u NS
a sada o tvom planu

vidi
ti uz ovliku kolcinu ANTIKATABOLIKA veruj da ne treba da brines i da treniras jos 1 dnevno..tj da ubacis jos jedan trening dnevno
ali
moj ti je savet
da ovako tj kako si planirao rasplais 3 weeks i da onda vidis stanje gde se tacno nalazis i kakvi su reuzlatti
ukoliko osetis bilo kakav pad energije (u sta ne verujem) u toku nedlje,odmah povecaj masti,ako i dalje bude to slucaj onda defivitno treba nesto da se menja (ali ni onda ne bi nista znacjanu JA TU DIRO)

sv e u svmeu

YOU ARE READY TO GO