Jun 25, 2024, 08:40:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.226 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: CLENBUTEROL  (Pročitano 259853 puta)

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #150 poslato: Septembar 18, 2012, 08:32:50 posle podne »
Skoro jedna devojka pita kako da pije clen-bf odokativno bar 25% i nema ni
godina staza u teretani.I naravno-sta reci-osim da to ostavi za kraj i obazrivo,
ovo-ono............Kad ona kaze-vec je pila i sve joj je OK bilo  :o
A meni trebalo skoro 10 godina  treninga itd da probam i-svakako-jos nisam bila za to,
bf je trebao biti i nizi ali hajde.Tek sada mislim da je vrlo opasna stvar i pitanje je-uopste-
da li cu ponoviti iskustvo.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #151 poslato: Septembar 18, 2012, 11:13:57 posle podne »
Htjela bih da mi neko da savjet:
Naime, visoka sam 164, a imam 87 kg. kriticno mjesto mi je stomak, samo mi se kg tu lijepe.
kupila sam clenbuterol i T3 da pijem, pa me zanima kako da ga pijem, koliko i naravno, namjeravam kardiotrening nastaviti, treniram ima 10-ak dana.
Koliko bih mogla, uz trening, pravilnu ishranu i clen+T3 smrsati za mjesec?


O Bože, nadam se da je ovo neka šala!!!

Van mreže houselectro

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #152 poslato: Septembar 18, 2012, 11:46:07 posle podne »
Htjela bih da mi neko da savjet:
Naime, visoka sam 164, a imam 87 kg. kriticno mjesto mi je stomak, samo mi se kg tu lijepe.
kupila sam clenbuterol i T3 da pijem, pa me zanima kako da ga pijem, koliko i naravno, namjeravam kardiotrening nastaviti, treniram ima 10-ak dana.
Koliko bih mogla, uz trening, pravilnu ishranu i clen+T3 smrsati za mjesec?


O Bože, nadam se da je ovo neka šala!!!

neko nas zajebava hahaha...ljepo kloni se ti i klena i t3... da nebi bilo gubitak menzisa,poremecaj stitne a moze bit i pizdarija sa srcem i druge stvari.. sta ocekujes u 10dana...ni kucu nemozes sagradit preko noci ...nisi skupljala te kilograme deset dana...kolko si ih skupljala tolko se pripremi i gubit..ne postoji carobni stapic...lp

Van mreže Amela-1987

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 4
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #153 poslato: Septembar 19, 2012, 07:22:01 pre podne »
Zvucim li vam kao da se salim? Ja sam prije 2 godine za 2 mjeseca izgubila 18 kg uz pomoc L-carnitina, koristila sam hemodrene svega 15-ak dana, izbacila samo slatko, ostalo jela i pila kako sta sam htjela. Ne znam sto to zvuci toliko nemoguce? Clen cu piti od 0.5-3 kom dnevno, piramidalno, a t3 po 3 dana 0.5  pa 3 dana 1 tab sve tako do 3 kom na dan..

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #154 poslato: Septembar 19, 2012, 07:39:47 pre podne »
Djevojko, jesi li ti upoznata kakve sve opasnosti povlaci upotreba tih ljekova?

A skinuti kile mozes i bez toga, potrebno je da se hrana koriguje, te ljekove koriste osobe koje zele da imaju vidljive vene preko stomaka, a ne neko ko ima preko 80 kila na 165 cm...

Dacu ti dobar savjet, batali te ljekove i koriguj hranu, sacuvaces zdravlje...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #155 poslato: Septembar 19, 2012, 09:14:57 pre podne »
I poseti psihologa, ovo ti je drugarski savet...
Men sana in corpore sano !

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #156 poslato: Septembar 19, 2012, 09:35:48 pre podne »
Zvucim li vam kao da se salim? Ja sam prije 2 godine za 2 mjeseca izgubila 18 kg uz pomoc L-carnitina, koristila sam hemodrene svega 15-ak dana, izbacila samo slatko, ostalo jela i pila kako sta sam htjela. Ne znam sto to zvuci toliko nemoguce? Clen cu piti od 0.5-3 kom dnevno, piramidalno, a t3 po 3 dana 0.5  pa 3 dana 1 tab sve tako do 3 kom na dan..

skinula si 18 kg samo sto si izbacila slatko?
koliko si ti kg imala onda i koliko je toga "slatkog" dnevno bilo?
mrzi me sada da opet ulazim u onu pricu oko bilo kakvog cal deficita itd itd itd..ali ovo je da covek ne poveruje
jesti cu sta hocu i korisiti clen i t3 i mrsaaviti

mislim da je ovo spam

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #157 poslato: Septembar 19, 2012, 09:38:32 pre podne »
Ovo je bolje i od herbalifea, ne znam kako se ljudi nisu ranije setili. Sto je najgore moze biti i da je da je devojka ozbiljna.
Men sana in corpore sano !

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #158 poslato: Septembar 19, 2012, 09:55:20 pre podne »
Ovo je bolje i od herbalifea, ne znam kako se ljudi nisu ranije setili. Sto je najgore moze biti i da je da je devojka ozbiljna.

jos samo fali da je kupila i diuretike i milina..

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #159 poslato: Septembar 19, 2012, 10:33:28 pre podne »
skoro sam bio u prodavnici kupujem nesto za veceru i startuje me lik kog znam i koji je upoznat da radim sa preparatima,onako debeo u pm i pita sta imam od sagorjevaca jer mora da mrsa pod hitno kao sta da radi... ja pocinjem sa pricom,sredjivanje ishrane,dijeta,kardio itd itd ,pa onda da ga pogura neki ok sagorjevac i nabrajam neke varijante koje imam... vidim ja ne ferma lik sta mu ja pricam nego kad zavrsih on iznebuha :ma jebo to imas li ti neki sagorjevac klenbuterol rekli mi u teretani da od toga nema bolje stvari za skudanje sala i jeftinije je od svih tih drugih... e pa jad!
Κύριε ἐλέησον

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #160 poslato: Septembar 19, 2012, 10:38:36 pre podne »
Devojko, ako te bas briga za zdravlje i za rizik koji povlaci koriscenje klena na tu kilazu posto kapiram da nisi nikad odradila nijedan pregled, onda lepo uzmes DNP i ne moras cak ni slatkise da izbacujes.

Van mreže Amela-1987

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 4
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #161 poslato: Septembar 19, 2012, 10:39:20 pre podne »
I poseti psihologa, ovo ti je drugarski savet...

Posjeti ga ti, ocigledno je tebi potrebniji, cim si ovako negativno i ironicno nastrojen.

Ne znam cemu toliko cudjenje, sto jest, jest.
Moja se prehrana 85% sastojala od cokolade, kole, smokija, cokoladnih bananica. Slana jela sam jela ili jednom ili nijednom na dan. znaci ako jedem, to je jednom dnevno, obicno rucak i vrlo, vrlo malo. Ne volim puno vrsta hrane, sve mi se svodi na krompir, piletinu na bilo koji nacin, supu. Pite, tjesteninu, nista ja to ne volim. Hljeb ne volim, ni ja ni otac, jedem ga iskljucivo ako doruckujem, a doruckujem u prosjeku 1-2 puta mjesecno jer mi je takav posao.
Eh, nakon sto sam izbacila to slatko (svaki dan minimalno 1 cijela cokolada euroblok ili milka, 3-4 smokija, min 1-1,5 l kole, izmedju toga medeno srce ili bananice cokoladne), pocela sam ici na fitnes 5xsedmicno, 1,5-2 h bez prestanka trenirati, biciklo, traka, klupice, trbusnjaci.. Do tada, mogu se zakleti, nisam sigurno 100 m pretrcala, a kamo li nesto trenirala. sto se slanog jela tice, ostala sam na tome da jedem 1x dnevno, sta pozelim, obzirom da stvarno slanu hranu ne jedem, to nisam htjela tada ni korigovati. pila sam tecni L-carnitin, pa poslije mjesec i kusur dana presla na Hemodrene, 1 tabletu dnevno, prije treninga. Nikakvih problema nisam imala s njim, prva 2 dana kad samga pila, srce mi malo jace kucalo i obzirom na to da sam ja isla u 9 h navece na trening, nisam mogla spavati od njega. Onda sam trening pomjerila u 17-18 h, tako da su te tegobe sto se nesanice tice nestale, a i rad srca se stabilizovao. za 2 mjeseca sam smrsala 18 kg.
I sta je ovdje cudno, zanima me?

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #162 poslato: Septembar 19, 2012, 10:44:40 pre podne »
Cudno je da si devojka sa 25 godina koja treba da bude majka dece i uzor a da ti nije palo na pamet da malo razmislis o zdravlju koje ako jednom sjebes posle moze da bude kasno i da sa 2o kila viska hoces da uzmes jebeni clen koji super spremnim ljudima se desi da ih urnise a ne tebi koja nemas predstavu kako da reagujes ako nesto ne daj boze krene po zlu, a sve zato sto hoces sve i odmah .
Men sana in corpore sano !

Van mreže Amela-1987

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 4
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #163 poslato: Septembar 19, 2012, 10:49:56 pre podne »
ja sam jako puno iscitavala forume i citala o clenu. Znaci, pocinjem sa 1/2 tablete od 0,02 i pratim reakcije tijela. Nisam ja ni luda ni glupa da nastavim s tim ako vidim ikakve nuspojave koje sam citala da se mogu javiti. Ja svoje tijelo volim i u cilju mi je naravno da ostanem zdrava, zato sam se i posvetila prvenstveno treningu, promijenila nacin prehrane, e uz sve to sam se informisala o ''pomagalima''.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: CLENBUTEROL
« Odgovor #164 poslato: Septembar 19, 2012, 10:58:52 pre podne »
Ja se nadam samo da ces se opametiti i da ces krenuti jesti kako treba, bolje ti je da promjenis ishranu i da krenes dugorocno razmisljati o zdravoj prehrani.

Taj jedan obrok ce ti unistiti zdravlje, ako budes isla tako na duge staze, a ako tome dodamo upotrebu T3 i klena to postaje igra bez granica. Znaci za pocetak ubaci 5 manjih obroka na dan (imas na forumu sta trebas jesti, mozda ti se ne bude svidjalo to sto trebas jesti, ali sorry, nema druge), znam da ti je mozda tesko da se tako organizujes, ali ako ostanes na jednom obroku na dan zavrsices u bolnici, a ako smrsas na zeljenu kilazu (jeduci taj jedan obrok na dan) i opet krenes jesti vise debljaces se jos vise nego ikada prije i sve ce se ljepiti na tebe jer si usporila metabolizam sa tim jednim obrokom, znaci to ti je zacarani krug iz kojeg trebas izaci ako zelis zaista da se dovedes u red.

Zapamti jednu stvar, ako zelis da dobro izgledas moras prihvaiti da ne postoji ni jedna dijeta koja ce ti pomoci na duze staze vec moras na ovo gledati kao lifestyle, to ti je jednostavno tako, a sada da li ces to to prihvatiti ili ne na tebi je...

I da, kada pocnes "osjecati" nuspojave klena tada ti zdravlje vec moze biti dobro unisteno, svi bi mi voljeli da mozemo koristiti klen (i sva druga pomagala) i cim vidimo neke simptome prekinuti i nastaviti bez njega kao da nije nista bilo, ali to ne ide tako, nadam se zbog tebe da neces nauciti na tezi nacin...