Jun 20, 2024, 02:14:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.204 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Opet UH :)  (Pročitano 8233 puta)

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Re: Opet UH :)
« Odgovor #15 poslato: Avgust 06, 2006, 08:59:08 pre podne »
Integralni pirinac ima u IDEA na Novom Beogradu, i cena je oko 90 po kg, dok je beli oko 70 po kg.
Integralni je zdraviji, ima vise fibera i valjda nesto vise vitamina,
ali ipak treba ih mesati jer sam cuo da se valjda niacin bolje iskoristi iz belog.

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: Opet UH :)
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 02, 2006, 09:12:10 posle podne »
Da li je greska sto sam bbas bas smanjio skoro na minimum unos skrobastih UH u toku dana? jedem dnevno izmedju 250-300g proteina i uglavnom ceo dan (sa mesom i ribom)  jedem vlaknaste UH,paradjiz, kupus, luk  itd? Odgovara mi ne osecam umor ali da li je dobro i pametno?

Hvala
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Re: Opet UH :)
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 02, 2006, 11:46:24 posle podne »
Integralni pirinac ima u IDEA na Novom Beogradu, i cena je oko 90 po kg, dok je beli oko 70 po kg.
Integralni je zdraviji, ima vise fibera i valjda nesto vise vitamina,
ali ipak treba ih mesati jer sam cuo da se valjda niacin bolje iskoristi iz belog.
Skupo to nesto placas???

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Opet UH :)
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 05, 2006, 01:53:16 posle podne »
Joj sada sam video gde sam ovo pisao. :shock:
Pa beli pirinac placam 55 dinara kg i na to sam pitao da li je malo skupo placeno.Inace integralni sam placao oko 80 dinara,mozda malo vise ali sam shvatio da mi je to nesto najodvratnije za jelo.Tako da sam odustao od tog uzitka. :?
Imam i ja te prodavacice ali mi zena ide u nabavku tako da me razumes :lol:.Ja sam zaduzen da radim,jedem i treniram.. :P

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: Opet UH :)
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 06, 2006, 10:40:00 posle podne »
....ali mi zena ide u nabavku tako da me razumes :lol:.Ja sam zaduzen da radim,jedem i treniram.. :P

Potpisujem. Isti slucaj. Zato je dobro nama ozenjenima. Nikada  ne bih mogao da idem u kupovinu namirnica a jos manje da stojim pored sporeta dok se dinsta meso i kuva pirinac.