Septembar 20, 2024, 01:48:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetnik  (Pročitano 2444 puta)

Van mreže Savke is in the house

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Pocetnik
« poslato: Mart 04, 2011, 11:30:01 pre podne »
Pozdrav svima....zovem se nemanja i nov sam na forumu....bavim se sportom evo dobrih 10 godina(treniram fudbal)...i redovno radim vezbe snage...ali mi to ne zadovoljava kriterijume koje sam postavio sebi...posto iskreno blage veze nemam o bodibildingu...zeleo bih da me neko posavetuje ako je u mogucnosti kako da pocnem i kojim intenzitetom da treniram....nabavio sam spravu kuc(gladijator)i radim redovno na njoj...jedan drug mi je preporucio da uzmem suplement Horse Power se zove...kaze da su rezultati zadivljujuci....pa me zanima...da li bih i ja mogao da pocnem da ga koristim...i da li je taj preparat zdrav...zanimaju me da li postoje posledice ako koristim neki suplement(direktno mislim na Horse Power)...ne bih zeleo da imam problema sa zdravljem....ako neko moze da mi preporuci gde ima da se kupi...kolika je cena...i da li da uzimam sem toga jos nesto...znam da je ishrana vrlo vazna...pa se hranim zdravo...i zamolio bih samo da ako neko ima svoj nacin ishrane,ili zna neki forum,da mi kaze  ;D
Inace,imam 18 godina od nedavno,186cm,78 kg...  8)
I da...samo jos jednom...ja ne zelim da se bavim bodybildinogm...samo hocu da definisem svoje telo....:D
Hvala vam svima unapred i veliki pozdrav !!!  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetnik
« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2011, 11:40:39 pre podne »
pozdrav i dobro dosao
pre svega zeleo bih da kazem vauuuuu za tvog kolegu
ali dobro nije on ni bitan tj gledaj da ga u sto vecoj meri ignorises bar kada je SPORT bilo koje vrste u pitnaju tj njegovi saveti u vezi sporta
elem
pa vidi ovako
to sto nemas blage vee je i logicno jer bilo bi cudno da je obratno
no
bilo kako bilo pre postalvjanja bilo kakvog potanja ipak bi trebalo da si se bar malo edukovao jer ovako tvoja pitanja ispadaju (bez uvrede) ali veoma smesna,kazem i ponavljam nisi ti kriv ali ipak bi trebalo da se povede bar malo racuna o nekim stvarima
dakle..
kako da pocnes
pa evo za pocetak npr

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12454.0.html
pa ako ti neko npr savetuje da radis pon grudi i bic npr biti ce ti mnogo jasnije ali da te ne buni mnogo onda pgoedas ovo

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,413.0.html

tu imas neke stvari i o hrani mada bi bilo dobro da pre bilokakvog pocetka pogledas npr temu o hrani..

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,17996.0.html

itd
pa redom
POSLEDICA od upotrebe PRIRODNIH PREPARATA sigurno neces da imas niti mozes jer sve o tome a i i vise mozes da procitas
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,8.0.html

ne bi bilo fer da posle ovoliko svega sto rekoh tj napisah ti stavim link gde ima da se kupi HP jer onda bi to ispalo da samo zelim da ti prodam nesto nego cu radije da ti kazem DA TI TO SADA TRENUTNO NE TREBA dok ne savldas neke elementarne stvari

pa b bilo lepo npr da napises kako se ti to zdravo hranis a veoma je poztivino sto si rekao da znas da je ishrana kljuc svega sto i JESTE
pa idemo redom

Van mreže Savke is in the house

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pocetnik
« Odgovor #2 poslato: Mart 04, 2011, 11:48:18 pre podne »
Pa jeste da je smesno iskreno...al bolje i da pitam nego da uradim kako ne treba...moja ishrana je sledeca...npr:
dorucak:dva parceta integralnog hleba,zelena salata i jogurt
rucak:supa,nekad belo meso,nekad riba,nekad neka corba
vecera:pahuljice ili parce hleba i med....
naravno ubacim i uzinu...ali sa umerenom dozom...tipa poneka cokoladica ili tako nesto....
jos jednom hvala na savetima...nadam se da ce pomoci....

Van mreže VladimirUgr

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Pocetnik
« Odgovor #3 poslato: Mart 04, 2011, 12:01:27 posle podne »
Pa jeste da je smesno iskreno...al bolje i da pitam nego da uradim kako ne treba...moja ishrana je sledeca...npr:
dorucak:dva parceta integralnog hleba,zelena salata i jogurt
rucak:supa,nekad belo meso,nekad riba,nekad neka corba
vecera:pahuljice ili parce hleba i med....
naravno ubacim i uzinu...ali sa umerenom dozom...tipa poneka cokoladica ili tako nesto....
jos jednom hvala na savetima...nadam se da ce pomoci....
Bezi na citanje odma!
“The fight is won or lost far away from witnesses - behind the lines, in the gym, and out
there on the road, long before I dance under those lights.” - Muhammad Ali

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetnik
« Odgovor #4 poslato: Mart 04, 2011, 12:02:43 posle podne »
kao i sto sam mislio
to je sve samo nije ZDRAVA ISHRANA u cilju kako ti kazes DEFINISANJA TELA jer sa ovakvim nacinom sigurno neces psotici svoj cilj
ja bih te odista zamlio da procitas neke od tema koje sam ti linkovao pa da onda mozemo da krenemo dalje jer problem je u tome sto tebi treba da se krene od pocetka sa objsanjenjima a to izsiskuje veomaaa mnogo vremena ali ni to nije problem vec je stvar u tome da to sve vec pise
pa kada ti stvari budu bar malo jasnije da krenemo skupa da resimo i tvoj problem

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Pocetnik
« Odgovor #5 poslato: Maj 22, 2011, 02:04:40 pre podne »
hahahhahahahahha ovaj gori i od mene jbt,nisam znao da ima i takvih.. hahhahahahah supa i parce hleba,pa 2 parceta integralnog..ali ima dosta susama hahaha :P
najede se decko hleba ni kriv ni duzan ko golub...rokni za uzinu kiflu i ludilo :)

pedja kako imas zivaca da se bakces sa nama svaka ti cast :D ...

pardon-edit : Pedja kako IMATE zivaca da se davite sa nama svaka vam cast :D :D :D...
« Poslednja izmena: Maj 22, 2011, 02:22:13 pre podne shommy.990 »