Septembar 27, 2024, 12:49:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Plan ishrane rotacije UH  (Pročitano 10981 puta)

Van mreže Claptoman

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Plan ishrane rotacije UH
« poslato: Avgust 10, 2012, 02:58:49 posle podne »
Pozdrav svima na forumu. Skoro nov u ovoj oblasti, dosta sam citao na forumima o ishrani pa se nadam da mi je ovaj raspored rotacije UH dobar. Imam 23, vratio sam se teretani posle dve godine, treniram sa tegovima i kardio cetiri puta nedeljno u kontinuitetu mesec ipo dana. Visina oko 186, 93-4 pre teretane, trenutna kilaza 90-1. Izgubio  sam dakle nesto kilograma i u obimu struka 7-8cm(97). Na kraju sam cetvrte nedelje rotaacija, ocekivao sam bolje rezultate u skidanje kg, tesko odlaze, ali sam zadovoljan obimima. Kacim slike plana ishrane:
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2012, 03:54:28 posle podne Claptoman »

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Plan ishrane rotacije UH
« Odgovor #1 poslato: Avgust 10, 2012, 03:23:48 posle podne »
Plan ishrane je ok, ubaci samo zdrave masti ;)
Nije mi samo jasno jel ovo plan kojeg se pridrzavas vec neko vreme ili tek planiras da pocnes?
Ako tek planiras da pocnes dovoljno je da imas jedan dan sa 0UH, da bi kasnije imao "keca u rukavu". Kada ti se telo navike na takav rezim ishrane i kilogrami krenu sporije da odlaze onda ubacis i taj drugi dan sa 0UH. Dakle, ides postepeno, korak po korak...da ne bi odmah na pocetku dijete udario glavom u zid i posle neces imati sta da menjas u ishrani, tj. neces moci da mrsavis, sto i jeste cilj cele price.
Pozdrav

Van mreže Claptoman

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Plan ishrane rotacije UH
« Odgovor #2 poslato: Avgust 10, 2012, 03:47:34 posle podne »
Plan ishrane je ok, ubaci samo zdrave masti ;)
Nije mi samo jasno jel ovo plan kojeg se pridrzavas vec neko vreme ili tek planiras da pocnes?
Ako tek planiras da pocnes dovoljno je da imas jedan dan sa 0UH, da bi kasnije imao "keca u rukavu". Kada ti se telo navike na takav rezim ishrane i kilogrami krenu sporije da odlaze onda ubacis i taj drugi dan sa 0UH. Dakle, ides postepeno, korak po korak...da ne bi odmah na pocetku dijete udario glavom u zid i posle neces imati sta da menjas u ishrani, tj. neces moci da mrsavis, sto i jeste cilj cele price.
Pozdrav
Da, vec je u toku cetvrta nedelja. Od starta mi je drugi dan sa 0 UH, ubacio sam u danima sa malo UH dve supene kasike maslinovog ulja. Da li je to dovoljno? Mislio sam da kada zavrsim sa sedmom nedeljom, da napravim pauzu od 2 nedelje, dakle svaki dan sa 150-200 UH pa da se vratim ponovo ovom rezimu, stim da cu kao sto si mi rekao ubaciti drugi dan sa 0H nesto kasnije. Ili da odmah posle ovoga idem na masu pa od aprila dijeta? Ubacujem za mesec dana The kreatin.
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2012, 03:58:01 posle podne Claptoman »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan ishrane rotacije UH
« Odgovor #3 poslato: Avgust 10, 2012, 04:06:30 posle podne »
mico je sve odgovrio
a moja prepruka ti je da ne ides ni sa cim i ne zavrsavas sa dijetom UKOLIKO NISI ZDOVLJAN SA POSTIGNUTIM

Van mreže Claptoman

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Plan ishrane rotacije UH
« Odgovor #4 poslato: Avgust 10, 2012, 04:15:52 posle podne »
mico je sve odgovrio
a moja prepruka ti je da ne ides ni sa cim i ne zavrsavas sa dijetom UKOLIKO NISI ZDOVLJAN SA POSTIGNUTIM

Ok. Hvala vam obojici na odgovorima ;)
Znaci drzim dijetu do novembra, ne menjam nista osim sto cu da ubacim kreatin, pa posle na masu :)

Van mreže newbody

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 861
Odg: Plan ishrane rotacije UH
« Odgovor #5 poslato: Avgust 10, 2012, 04:22:36 posle podne »
Pe nemoj drzarti dijetu do novebra ako prestane da radi.
Drzi je dok kg idu dole, ak stane onda mjenjaj nesto, rezi kalorije, prelazi na keto.
Personalni/Licni trener Vernes.
Online konsultacije i savjetovanje:

https://www.facebook.com/vernes.karagic

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan ishrane rotacije UH
« Odgovor #6 poslato: Avgust 10, 2012, 04:28:56 posle podne »
Citat
osim sto cu da ubacim kreatin

a razlog je?

Van mreže Claptoman

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Plan ishrane rotacije UH
« Odgovor #7 poslato: Avgust 10, 2012, 04:58:12 posle podne »
Citat
osim sto cu da ubacim kreatin

a razlog je?
Pe nemoj drzarti dijetu do novebra ako prestane da radi.
Drzi je dok kg idu dole, ak stane onda mjenjaj nesto, rezi kalorije, prelazi na keto.
Ok. Posle ove prelazim na keto. A PWM cu obogatiti kreatinom jer koliko sam upucen u tezim dijetama daje nesto energije za trening.


Spartak

  • Gost
Odg: Plan ishrane rotacije UH
« Odgovor #8 poslato: Avgust 10, 2012, 05:50:05 posle podne »
Citat
osim sto cu da ubacim kreatin

a razlog je?
Pe nemoj drzarti dijetu do novebra ako prestane da radi.
Drzi je dok kg idu dole, ak stane onda mjenjaj nesto, rezi kalorije, prelazi na keto.
Ok. Posle ove prelazim na keto. A PWM cu obogatiti kreatinom jer koliko sam upucen u tezim dijetama daje nesto energije za trening.



pa ne valja radi retencije vode, ipak za efikasno gubljenje masti trebas da imas malo manje vodice u organizmu.

Uzmi beta alanin

Van mreže Claptoman

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Plan ishrane rotacije UH
« Odgovor #9 poslato: Avgust 10, 2012, 06:59:54 posle podne »
Citat
osim sto cu da ubacim kreatin

a razlog je?
Pe nemoj drzarti dijetu do novebra ako prestane da radi.
Drzi je dok kg idu dole, ak stane onda mjenjaj nesto, rezi kalorije, prelazi na keto.
Ok. Posle ove prelazim na keto. A PWM cu obogatiti kreatinom jer koliko sam upucen u tezim dijetama daje nesto energije za trening.



pa ne valja radi retencije vode, ipak za efikasno gubljenje masti trebas da imas malo manje vodice u organizmu.

Uzmi beta alanin

Dakle da uzmem beta alanin, a doziranje 2g pred, 2g posle treninga :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan ishrane rotacije UH
« Odgovor #10 poslato: Avgust 13, 2012, 06:12:56 pre podne »
spartak dao vise nego odlican predlog
ipak uzmi po 3-4 gr pred i isto toliko posle