Septembar 23, 2024, 10:21:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Josh Barnett osuo po Dani White  (Pročitano 1484 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Josh Barnett osuo po Dani White
« poslato: Februar 26, 2011, 10:04:48 posle podne »
Barnett pretjerao: Popišat ću se Dani u usta i on će me testirati na "Danabol"

Medijski okršaj Dane Whitea i Josha Barnetta stigao je do točke kada to više nije ukusno...Josh Barnett je nabacio bradu jer, kako kaže, zašto bi Andrei Arlovski bio jedini koji njeguje taj image. U razgovoru za Thefightnerd je i otkrio kako mu posebne pripreme za Bretta Rogersa nisu potrebne.

"Pijem, idem po klubovima, ljenčarim. Kao i obično", našalio se Barnett.

No, kada je razgovor stigao do njegovog prijatelja Dane Whitea, Ubojica dječjeg lica je pokazao da njegov humor nema granica...

"Sigurno ću proći doping test. Gledajte, i figura Dane Whitea se promijenila u posljednje vrijeme, bilo bi zanimljivo vidjeti da li bi on prošao na doping testu. Nije to sve samo od jedenja masne hrane i pijenja piva. Osim toga, izgubio je kosu, povećala su mu se ramena i sklon je nervoznim ispadima", objašnjava Barnett i zapravo odgovara Whiteu koji je ustvrdio da ovaj nikada neće proći na doping testu.

Onda je Barnett ipak malo pretjerao...

"Ako hoće mogu doći do njega i popišati mu se u usta. On me može testirati na Danabol ili nešto slično. Tko zna, možda bi i on to želio. Oduvijek je bio tako mačo pa bi mu ovaj način testiranja dobro došao."

www.nokaut.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Josh Barnett osuo po Dani White
« Odgovor #1 poslato: Februar 26, 2011, 10:55:11 posle podne »
Al je prso Barnett :D