Jun 30, 2024, 12:50:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: Ledja trening.  (Pročitano 4391 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ledja trening.
« Odgovor #15 poslato: Februar 24, 2011, 02:47:28 posle podne »
kako bi bilo lepo da ponekada tj BAR PONEKADA stavis neku tacku,zarez,usklicnik,upitnik tj INTERPUNKCIJSKE ZNAKOVE koji u gramatici sluze sa razdvajanje reci,recenica itd..
ali dobro
ko ima vremena,moze i ovako da porcita tovj post 123 puta i defitivno mora da ga rauzme

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Ledja trening.
« Odgovor #16 poslato: Februar 24, 2011, 04:18:30 posle podne »
pa cek
zar postoje vezbe koje se podrazumevaju iu koje se ne podrazumevaju?
Hahaha,kad god pomislim da ja primam neverovatne mailove,dođem ovde i lakše mi bude kad vidim kako je tebi! ;D
ne kapiram.lepo sam postavio vezbe koje radim i pitao misljenje tu me je pitao jer radis bilo koja lat povlacenja ok pogresno sam se izrazio kad sam rekao da se podrazumeva(to sam rekao jer znam da su obavezna ko i sve vezbe,al nisam napisao,nema veze ouopste.)umesto toga sto si napisao mogao si da ostavis misljenje,i pedja takodje evo napisao sam mu sta sve radim mogao bi da napise mislenje.
Ne znam šta ne kapiraš?Postavljaš temu i pišeš jedno a misliš drugo...možda si ti vidovit ali mi nismo...i ako jesi onda znaš moje mišljenje o treningu...mislim,podrazumeva se...