Septembar 20, 2024, 09:30:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: iscasen palac  (Pročitano 12515 puta)

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
iscasen palac
« poslato: Februar 19, 2011, 11:27:10 posle podne »
sinoc, ispred kafane... pao sam i iscasio palac... vratio sam ga odmah ko rambo... bio da snimim, oni mi stavili stapic od rumenka i zavoj i rekli da dodjem za 2 nedelje na kontrolu.. koliko mi prognozirate da necu moci da treniram... danas me bas bas boli. ima li neki dobar savet za ovo? hvala :)
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: iscasen palac
« Odgovor #1 poslato: Februar 20, 2011, 06:21:53 pre podne »
pa prijatelju ne treniras sa palcom
uvek mozes da nadjes vezbe u kojima neces da osecas bol pri izvodjenju vezbi i toga se drzis dok se ne opravasi
bolje ikako nego nikako
cak sta vise
ukoliko si ozibljan vezbac mali predah ce sigurno dobro da ti dodje

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: iscasen palac
« Odgovor #2 poslato: Februar 20, 2011, 10:06:15 pre podne »
nemojte da izigravate neke hard core likove koji treniraju sa povredama...to nicemu ne vodi

sedi, isqliraj, zavrsi sta jos imas u zivotu i pusti palac da se oporavi..da posle ne bi bilo neko sranje koje ce ceo zivot da te smara
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: iscasen palac
« Odgovor #3 poslato: Februar 20, 2011, 10:46:01 pre podne »
brate to ti nece trajati dve nedelje doktor ti je tako rekao da bi se osigurao ja kad sam povredio koleno i sjebao po nesto oko njih meni da bi se osigurali rekli su dodji da ti stavimo gips i stake da ti damo samo sam izasao i posle nekog vremena mi je proslo,a oni su mi rekli procicete posle par nedelja,uopste nije bilo tako.a znam ljude koji su iscasili palac i nije im trajalo toliko,sto ti je pedja rekao radi vezbe normalno samo ne zatezi sipke sa palcem ono gde moras preskoci ubaci neku drugu i procice te.a danas mora da te bas boli jer si povredio sinoc tek ti krece bol a za par dana ga nece biti valjda.
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: iscasen palac
« Odgovor #4 poslato: Februar 20, 2011, 11:17:24 pre podne »
to je pravi savet...zajebi povredu...nece ti biti nista

jesam ja bio takav kad sam bio klinac...pa sad kad mi fali deo kolena, kad ne mogu da radim sklekove zato sto je rameni zglob totalno sjeban, kad me boli vilica dok jedem i slicno...ne mislim tako jebga

I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: iscasen palac
« Odgovor #5 poslato: Februar 20, 2011, 11:23:47 pre podne »
to je pravi savet...zajebi povredu...nece ti biti nista

jesam ja bio takav kad sam bio klinac...pa sad kad mi fali deo kolena, kad ne mogu da radim sklekove zato sto je rameni zglob totalno sjeban, kad me boli vilica dok jedem i slicno...ne mislim tako jebga


nisam mu ja rekao zajebi povredu vec radi vezbe gde palac nema aktivnost i procicete,nije on ruku povredio celu da ne moze da vezba da je ruku povredio napisao bi mu ne treniraj dok se ne oporavis,al palac uz mirovanje se brzo oporavi,a drugo nije ga polomio samo ga je iscasio.
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: iscasen palac
« Odgovor #6 poslato: Februar 20, 2011, 11:54:34 pre podne »
si ti nekada vdieo kako ide stisak ruke? :) i koliko palac ucestvuje u istom? tako da on nesvesno moze da sjebe nesto...palac je vrlo bitan za stabilizaciju hvata tako da ne mozes da radis ni jednu vezbu a da palac barem malo ne radi
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže VladimirUgr

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: iscasen palac
« Odgovor #7 poslato: Februar 20, 2011, 01:58:50 posle podne »
Odma se bre svadjate.Scarecrow bre neces nista izgubiti ako odmoris 15 dana.Bolje ti je valjda da ti to prodje nego da tu povredu stalno obnavljas na treningu! ;D ;D(Drakula  jbt pocni da koristis veliko slovo i tacku i zapetu ja jedva rastumacio sta si napisao)
“The fight is won or lost far away from witnesses - behind the lines, in the gym, and out
there on the road, long before I dance under those lights.” - Muhammad Ali

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: iscasen palac
« Odgovor #8 poslato: Februar 20, 2011, 02:07:27 posle podne »
Odma se bre svadjate.Scarecrow bre neces nista izgubiti ako odmoris 15 dana.Bolje ti je valjda da ti to prodje nego da tu povredu stalno obnavljas na treningu! ;D ;D(Drakula  jbt pocni da koristis veliko slovo i tacku i zapetu ja jedva rastumacio sta si napisao)
xaxaxa jbg mrzi me da kucam tako :)  ma kakvih 15 dana za oporavak palca procice mu to brzo :) drugar mi iscasio isto i radio je dosta vezba,nije mogao siroke zgibove i jos par vezba proslo mu je za negde oko nedelju dana.
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže zloca87

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: iscasen palac
« Odgovor #9 poslato: Februar 20, 2011, 02:38:49 posle podne »
sinoc, ispred kafane... pao sam i iscasio palac... vratio sam ga odmah ko rambo... bio da snimim, oni mi stavili stapic od rumenka i zavoj i rekli da dodjem za 2 nedelje na kontrolu.. koliko mi prognozirate da necu moci da treniram... danas me bas bas boli. ima li neki dobar savet za ovo? hvala :)

Nije mi jasno kako si to izveo :))))

Van mreže VladimirUgr

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: iscasen palac
« Odgovor #10 poslato: Februar 20, 2011, 03:04:55 posle podne »
Odma se bre svadjate.Scarecrow bre neces nista izgubiti ako odmoris 15 dana.Bolje ti je valjda da ti to prodje nego da tu povredu stalno obnavljas na treningu! ;D ;D(Drakula  jbt pocni da koristis veliko slovo i tacku i zapetu ja jedva rastumacio sta si napisao)
xaxaxa jbg mrzi me da kucam tako :)  ma kakvih 15 dana za oporavak palca procice mu to brzo :) drugar mi iscasio isto i radio je dosta vezba,nije mogao siroke zgibove i jos par vezba proslo mu je za negde oko nedelju dana.
Ma mi ovde pricamo o Scarecrownu ne o tvom drugu!
« Poslednja izmena: Februar 20, 2011, 03:17:18 posle podne VladimirUgr »
“The fight is won or lost far away from witnesses - behind the lines, in the gym, and out
there on the road, long before I dance under those lights.” - Muhammad Ali

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: iscasen palac
« Odgovor #11 poslato: Februar 20, 2011, 05:06:25 posle podne »
hvala na savetima :)
sinoc, ispred kafane... pao sam i iscasio palac... vratio sam ga odmah ko rambo... bio da snimim, oni mi stavili stapic od rumenka i zavoj i rekli da dodjem za 2 nedelje na kontrolu.. koliko mi prognozirate da necu moci da treniram... danas me bas bas boli. ima li neki dobar savet za ovo? hvala :)

Nije mi jasno kako si to izveo :))))

a ti kao ne znas kako sam izveo?? :D
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: iscasen palac
« Odgovor #12 poslato: Februar 20, 2011, 05:30:13 posle podne »
si ti nekada vdieo kako ide stisak ruke? :) i koliko palac ucestvuje u istom? tako da on nesvesno moze da sjebe nesto...palac je vrlo bitan za stabilizaciju hvata tako da ne mozes da radis ni jednu vezbu a da palac barem malo ne radi

ja sve sipke u teretani izuzev bucice hvatam monkey hvatom (bez palca) i to jos odavno sam izvalio da je mnogo manje, pogotovo kod vezbi potiska , opterecenje na zglob sake... sad jbg ako je neko nesiguran sa tezinom bolje je da ukljuci i palac .. inace ako su decku stavili palacu nogetu sa onim sladoeld stapicem to je totalno beznacajna povreda , koja bi prosla verovatno  i bez toga ... zajebano je kad na prstu pukne neka tetiva , e tad se pravi pauza i po pola godine nekad , a nekad nema ni svrhe da se leci povreda...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: iscasen palac
« Odgovor #13 poslato: Februar 20, 2011, 05:34:24 posle podne »
A ti sad znas i da je to beznacajna povreda? Nista gore od ovakvih saveta. Ako dodje do ozbiljnije povrede posle ce on da ispasta a ne vi.

Ja sam slusao druge dosta u zivotu pa sam sad hodajuca povreda, tako da svaka povreda za mene je ozbiljna.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: iscasen palac
« Odgovor #14 poslato: Februar 20, 2011, 05:44:09 posle podne »
ja sve sipke u teretani izuzev bucice hvatam monkey hvatom (bez palca) i to jos odavno sam izvalio da je mnogo manje, pogotovo kod vezbi potiska , opterecenje na zglob sake...

Prisustvovao sam kad je u jednoj Podgorickoj teretani covjek od 40 i kusur gdoina, i 20 godina staza sa tegovima isporucio sebi na grudi dvorucni teg sa 160kg - upravo i najvise iz razloga jer je koristio tzv majmunski hvat - ili kako ga neko drugi voli zvati - hvat za budale. Nakon toga uzivo vidjenog "performansa" svakom zivom koji dodje u moj klub skrenem paznju da uvijek koristi sigurni hvat.

Vjerujem da su svi sa "sigurnim hvatom", sigurniji i jaci.

Sto se tice povrede ovog momka, obigrao bih oko povrede, kao sto je vec napomenuto, dok mi ljekari ne daju zeleno svjetlo i dok ne budem siguran da mogu normalno da funkcionisem, par nedjelja pauze u izvodjenu nekih vjezbi nece skoditi, a ne vjerujem da ce se ne znam kako negativno odraditi na covjeka - ne sprema se za ASC.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me