Septembar 20, 2024, 07:21:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: iscasen palac  (Pročitano 12502 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: iscasen palac
« Odgovor #15 poslato: Februar 20, 2011, 05:53:33 posle podne »
pa jeste beznacajna ako su mu stavili samo to  drvce ... mislim najbolje je da miruje da ga sto pre prodje ali povredjivao sam prste shake mnogo puta na rzne nacine nazalost tako da jbg tu imam nekog licnog iskustva... da je ozbiljnije islo bi to u gips ili ako je pogitao tetivu u protezu, mozda cak i operaciju ... to sto si ti hodajuca povreda to je tvoj problem nema veze sa ovim... tj tvoja je greska sto si slusao druge ... isto tako iscasiti prst nije isto sto i nabiti prst jbg velika razlika da je iscasio isao bi na namestanje pa najverovatnije u gips ili neku protezu tog tipa...a ovo kako je on napisao mi deluje kao nabijanje ...
@Vladar

pa drugo je power lifting , ja sa monkey grip ne dizem vise od 70-80 kila na benchu , te kilaze koje ti spominjes mogu da te sjebu kako god da uhvatis teg...  i to na razne nacine ... jbg treba pametno trenirati...

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: iscasen palac
« Odgovor #16 poslato: Februar 20, 2011, 06:00:48 posle podne »
ne znam da li si procitao... prst je iscasen, kad sam ga pogledao stajao je neprirodno i nisam mogao da ga pomeram, pa sam ga odmah sam namestio... posle su mi rekli u bolnici da je dobro sto sam to uradio tada jer bi vise bolelo da se ohladilo.
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: iscasen palac
« Odgovor #17 poslato: Februar 20, 2011, 06:02:59 posle podne »
pa drugo je power lifting , ja sa monkey grip ne dizem vise od 70-80 kila na benchu , te kilaze koje ti spominjes mogu da te sjebu kako god da uhvatis teg...  i to na razne nacine ... jbg treba pametno trenirati...

Slazem se da treba pametno trenirati, ali da ti "sklizne" i 70-80kg sa vrha pokreta prikom bench pressa jer koristis majmunski hvat - a to moze da se desi, mnogi koriste neadekvatne rukavice, sundjere, znojave ruke - i posljedica ce biti jako neugodna.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: iscasen palac
« Odgovor #18 poslato: Februar 20, 2011, 06:05:43 posle podne »
nesmem ni da zamislim,i sa 50 kg bi rebra slomio

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: iscasen palac
« Odgovor #19 poslato: Februar 20, 2011, 06:14:14 posle podne »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: iscasen palac
« Odgovor #20 poslato: Februar 20, 2011, 06:27:43 posle podne »
pa drugo je power lifting , ja sa monkey grip ne dizem vise od 70-80 kila na benchu , te kilaze koje ti spominjes mogu da te sjebu kako god da uhvatis teg...  i to na razne nacine ... jbg treba pametno trenirati...

Slazem se da treba pametno trenirati, ali da ti "sklizne" i 70-80kg sa vrha pokreta prikom bench pressa jer koristis majmunski hvat - a to moze da se desi, mnogi koriste neadekvatne rukavice, sundjere, znojave ruke - i posljedica ce biti jako neugodna.
pa moze da se desi jbg i jendo i drugo , ne znam meni se ruke sake slabo znoje , ima ljudi kojima se znoje u pravu si ali moc navike je cudo ... ja ne znam kako bih sad uhvatio supku sa punim tim hvatom morao bih da nabacim neke extra rukavice tacnije pre dobre podvezace za zglobove ... sto ti kazes to se jednom desi ....

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: iscasen palac
« Odgovor #21 poslato: Februar 20, 2011, 06:43:54 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=IAzHRrQ7a6I

zasto izbegavati monkey grip
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: iscasen palac
« Odgovor #22 poslato: Februar 20, 2011, 06:45:37 posle podne »
e slazem se sa piratom cim su mu stavili stapic to je obicna povreda,cak nisu ni to trebali nego cisto po praksi da osiguraju sebe,drugo to sto ti je prst ne prirodno stajao i  dobro je sto si ga odma vratio dok se nije ohladio,mom drugu se ohladio posle je vise bolelo,al videces za par dana ima da ti bude ok.napravi pauzu nedelju dana i videces kakvih 15 dana nisi nzm sta uradio.
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: iscasen palac
« Odgovor #23 poslato: Februar 20, 2011, 08:34:18 posle podne »
Majmunskim hvatom ne pogadjate misic na isti nacin.Vi msilite to je samo palac,ali gomila misica se drugacije namesti samo tim pomerajem palca...A tek sigurnost,i na kraju newpotrebnost da se tako hvata.Ako ste rodjeni s palcem sto ga ne koristiti
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: iscasen palac
« Odgovor #24 poslato: Februar 21, 2011, 10:47:16 pre podne »
sleepy
kada sam mislio da radi neke vezbe potpuno se lsazem sa piratom
i NIAM REKAO DA ZENAMRI POVREDU kao sto si to radio ti (u ostalom i ja) i u stanju smo u kakvim jesmo
vec sam nalgio da ukoliko ves smatra da radi psihicke stabilnosti (a znam mnoge takve) mora da odradi trening onda je bolje da ode u teretanu i radi BILO STA a pod bilo sta podrazumeva se i cardio i stomak i sve ono sta MOZE DA RADI CAK I SA OGORMNOM POVREDOM PALCA UKOLIKO ZNA DA RADI da bi zadovljio psihicku stabilnost
dakle ne nagovram nikoga da se UNAKAZI DO KRAJA vec pricam o tome da MOZE DA SE VEZBA I DA CE PAUZA U IZVODJENJU HEAVY PEROFROMANSA sigurno dobro da mu kaze
a sto se tice monkey hvata
ja od kada vezbam a to je nekih 25 god nikada pravlino nisam gurao teg na benchu (OVO NIJE MOJA PRERPUKA) vec kazem kako stvari stoje i na koji nacin ja radim to (mada izkreno bench nisam ni radio zadnjih 5 godina hahahhahha)

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: iscasen palac
« Odgovor #25 poslato: Februar 21, 2011, 03:33:12 posle podne »
meni je od rvanja sjeban levi palac...iskocio par puta i sad je labav ko babine gace :) veruj mi cuvaj...mozda malo deluje ono kao ma ko jebe palac...ali veruj mi kad ti kazem cuvaj ga
al se nekad dobro jelo