Septembar 20, 2024, 03:15:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje! :)))  (Pročitano 2276 puta)

Van mreže JazakVoda

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Pitanje! :)))
« poslato: Februar 16, 2011, 06:54:24 posle podne »
Cao svima, imam 16god. 174cm visok i 80kg :D Hteo bi da pocnem redovno da treniram bodybuilding...Bio sam i pre pa mi se svidelo...E sad to hocu da vas pitam koliko puta da idem nedeljno u teretanu,dali da uzmem proteine ili nesto tako(DALI JE UOPSTE ZDRAVO),da i naravno o isrhani mi recite nesto.....! Cekam odg. i pozdrav

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Pitanje! :)))
« Odgovor #1 poslato: Februar 16, 2011, 07:12:17 posle podne »
a jesi ti pre nego sto si postavio ovaj post procitao bilo sta sto se nalazi na forumu?
krenes lepo da citas od ovog dela
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,7.0.html
pa onda od ovog
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,2.0.html
pa onda
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,8.0.html
i potrudi se malo,citaj.
jesu zdravi proteini

Van mreže JazakVoda

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pitanje! :)))
« Odgovor #2 poslato: Februar 16, 2011, 07:13:18 posle podne »
Nisam jos nista gledao na forumu.ok hvala!

Van mreže jocifer

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 134
Odg: Pitanje! :)))
« Odgovor #3 poslato: Februar 16, 2011, 08:48:53 posle podne »
Nisam jos nista gledao na forumu.

Bar je decko iskren, a ne kao nije mogao da nadje nigde.....

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Pitanje! :)))
« Odgovor #4 poslato: Februar 16, 2011, 09:04:24 posle podne »
Prvo procitaj sve, potrudi se malo...na forumu ces pronaci odgovore na sva tvoja pitanja i nejasnoce. U koliko ti ne bude nesto jasno, onda postavi pitanje da ne spamujemo bzv.
Poz

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Pitanje! :)))
« Odgovor #5 poslato: Februar 16, 2011, 09:18:10 posle podne »
Cao svima, imam 16god. 174cm visok i 80kg :D Hteo bi da pocnem redovno da treniram bodybuilding...Bio sam i pre pa mi se svidelo...E sad to hocu da vas pitam koliko puta da idem nedeljno u teretanu,dali da uzmem proteine ili nesto tako(DALI JE UOPSTE ZDRAVO),da i naravno o isrhani mi recite nesto.....! Cekam odg. i pozdrav

Recu ti uvod da ti bude lakse, mada imas sve...
Misici se izgradjuju od amino kiselina, amino kiseline cine protein.. Odnosno proteini se razlazu na amino kiseline u organizmu i dobrim treningom dospevaju u misic i hrane ga... Proteini se nalaze i u hrani, a ne samo u suplementima... Belo meso, tunjevina, junetina, jaja, sir..... Pod dobrim treningom se ne podrazumeva, da se rastusis od treninga od max 5 ponavljanja u 2 serije.... Nego je potrebno da trening bude takav da nacini misicu mikro ostecenja i da navuce krv u misic... Jer se amino kiseline nalaze u krvi i samo na taj nacin amino kiseline dospevaju u misic da ga nahrane i da to dovede do porasti misica....
Uh(ugljeni hidrati) igraju vaznu ulogu ali nmg sad sve da ti ispricam
Aj dobra sam dusa, da ucinim coveku.. :D :D :D

Van mreže BBIML

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
Odg: Pitanje! :)))
« Odgovor #6 poslato: Februar 16, 2011, 10:33:31 posle podne »
Cao svima, imam 16god. 174cm visok i 80kg :D Hteo bi da pocnem redovno da treniram bodybuilding...Bio sam i pre pa mi se svidelo...E sad to hocu da vas pitam koliko puta da idem nedeljno u teretanu,dali da uzmem proteine ili nesto tako(DALI JE UOPSTE ZDRAVO),da i naravno o isrhani mi recite nesto.....! Cekam odg. i pozdrav

Recu ti uvod da ti bude lakse, mada imas sve...
Misici se izgradjuju od amino kiselina, amino kiseline cine protein.. Odnosno proteini se razlazu na amino kiseline u organizmu i dobrim treningom dospevaju u misic i hrane ga... Proteini se nalaze i u hrani, a ne samo u suplementima... Belo meso, tunjevina, junetina, jaja, sir..... Pod dobrim treningom se ne podrazumeva, da se rastusis od treninga od max 5 ponavljanja u 2 serije.... Nego je potrebno da trening bude takav da nacini misicu mikro ostecenja i da navuce krv u misic... Jer se amino kiseline nalaze u krvi i samo na taj nacin amino kiseline dospevaju u misic da ga nahrane i da to dovede do porasti misica....
Uh(ugljeni hidrati) igraju vaznu ulogu ali nmg sad sve da ti ispricam
Aj dobra sam dusa, da ucinim coveku.. :D :D :D
upravo tako !
« Poslednja izmena: Februar 16, 2011, 10:37:05 posle podne BBIML »
.................::::::::::::::::::::::::::::::::...............
.................::::::::::::::::::::::::::::::::................
..........::::::.....:::::......:::::....::::...:::::.....