Septembar 21, 2024, 11:27:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada  (Pročitano 5775 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« poslato: Januar 29, 2011, 08:29:57 pre podne »
Overeem: Cain Velasquez je najbolji na svijetu, za sada

Najbolji Strikeforce-ovi teškaši sudjelovat će u visoko iščekivanom turniru koji, prema mnogima, ispunjava prazninu koju je PRIDE FC ostavio iza sebe.

MMA senzacija, Alistair Overeem imao je jedinstvenu 2010 godinu. Nakon obrane titule Strikeforce-ovog prvaka, pokorio je K-1 turnir i nakon toga stavio DREAM-ov pojas oko struka. Gotovo neponovljivu prošlu godinu Alistair planira "prešišati" osvajanjem ovog turnira što bi ga, vjeruje, smjestilo u sami vrh MMA ljestvice, iznad trenutno ozlijeđenog UFC-ovog vladara Caina Velasqueza.

"Iako je 2010. bila nevjerojatna godina, planiram je nadmašiti osvajanjem turnira koji je krcat zvijezdama. Prvi mi je protivnik TOP 5 borac, Fabricio Werdum a i Fjodor je u turniru. Izazova ima dovoljno u 2011. godini. Velasqueza s pravom smatraju najboljim no nakon njegove ozljede stvorio se prostor za novo ime. Pobjednik Grand Prixa zaslužuje prvo mjesto."

Borba iz snova mnogih MMA fanova je okršaj Overeema i Jemjeljanjenka. Iako je njihov susret već ranije planiran, M-1 Global zapriječio se u njegovoj realizaciji. Ukoliko obojica trijumfiraju u četvrtfinalu, do njihovog bi meča napokon došlo no novi zahtjevi M-1 Global-a naveli su Overeema na razmišljanje.

"Želim borbu s Fjodorom već duže vrijeme no brine me M-1 i njihov način poslovanja. Veoma su nepredvidljivi i često žele navesti Strikeforce/Showtime na otkazivanje borbi te imaju lude zahtjeve. Čim sam čuo da Vadim Finkelstein (predsjednik M-1 Global-a) zahtjeva dodatne testove pomislio sam, evo ih opet... Atletske komisije obavljaju taj posao, nisam čuo da su ikada zahtijevali još jedne testove kada je Fjodor nastupao u Japanu a nije ih uopće bilo kada je nastupao u eventu M-1 Global-a. To mi govori da već traže izlike."

"Očekujem Fjodorovu pobjedu no zanima me kako će se nositi sa Silvom. Nije izgledao najbolje u posljednja dva nastupa a sada će se vidjeti da li je on evoluirao zajedno sa sportom. Nekada se zbog dužih izbivanja dogodi da sport i dalje raste, ali bez vas. Mnogim PRIDE zvijezdama danas ne ide tako dobro."

Overeem je odgovorio na neizbježno i veoma često pitanje - zašto se ne nalazi u UFC-u, vodećoj MMA organizaciji na svijetu.

"Ljudi moraju razumjeti da nije samo novac u pitanju. UFC vas veže za sebe a znate koliko volim nastupati u K-1, želim imati više opcija. Ako promocija želi ekskluzivnost, neka sa sobom ponesu veliku količinu novca jer ja sam sretan što se uspješno natječem u dva sporta."

Overeem i Wedrum kao i Barnett i Rogers nastupiti će u drugom dijelu četvrtfinala, 9. travnja na još nepoznatoj lokaciji. Turnir otvaraju Fjodor i Antonio Silva odnosno Arlovski i Kharitonov, za dva tjedna u New Jerseyu.

www.bjpenn.com
www.www.profightstore.com
« Poslednja izmena: Januar 29, 2011, 08:31:56 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #1 poslato: Januar 29, 2011, 12:29:17 posle podne »
Velasquez zasigurno nije najbolji...
Fedor,Overeem i Dos santos su Bolji sigurno. A za jos dosta boraca smatram da ga mogu poraziti .

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #2 poslato: Januar 29, 2011, 03:08:16 posle podne »
Velasquez zasigurno nije najbolji...
Fedor,Overeem i Dos santos su Bolji sigurno. A za jos dosta boraca smatram da ga mogu poraziti .
2x

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #3 poslato: Januar 29, 2011, 05:00:06 posle podne »
Ne znam da li je zbog utiska od poslednjeg Chainovog meca sa Lesnarom, ali mislim da ce on svima pomrsiti racune.

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #4 poslato: Januar 29, 2011, 05:29:28 posle podne »
NE vidim cime on moze zaista da pobedi OVereem-a ? ILI Fedora ?

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #5 poslato: Januar 29, 2011, 10:12:02 posle podne »
NE vidim cime on moze zaista da pobedi OVereem-a ? ILI Fedora ?

U kom delu borbe mislis da bi Overem mogao da dominira?

Fedor je Fedor i njega ne uporedjujem nisakim.

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2011, 02:40:33 pre podne »
cime je hari nokautirao overima?
fedora je traljavi rodzers umalo umlatio u prvoj rundi. najbolji borac u istoriji, ali stize ga zamor. to je toliko ocigledno na osnovu poslednjih par borbi.

pustite hajp, svako svakog moze da dobije u top 5.  a sva trojca su svakako top 5, rekao bih i top 3.
velaskez je itekako potkovan, ima udarac koji cepa meso, odlicno rvanje i verovatno najbolji kardio medju teskasima.
« Poslednja izmena: Januar 30, 2011, 02:43:38 pre podne gonzo »

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #7 poslato: Januar 30, 2011, 11:22:20 pre podne »
Badr Hari je po meni bolji striker od Overeem-a .Ali zasigurno je Overeem bolji striker Velasquez-a .Pa da li iko ozbiljan misli da bi Velasquez osvojio K1 turnir  ?Ne oduzimam nista od njega Dobar je rvac ,dobar je Striker  i ima dobar kardio.Sve to nije dovoljno da bije Overeema koji je dokazao da je zverina . i plus koliko se cesto overeem bori . a koliko Ufc zvezde ?
I njegov ground game je prilicno podcenjen.

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #8 poslato: Januar 30, 2011, 12:23:13 posle podne »
koga briga da li bi velaskez osvijio k1 turnir?  pricamo o mma.
koga briga koliko je ko imao borbi u mma? dobar deo overimovih poslednjih protivnika ne bi bili dostojni da rade sparinge sa top 5 borcima, velaskez bi ih jeo za dorucak. 
bez uvrede, ali neozbiljno malo deluju tvoje tvrdnje.
da mozes tek tako da sabiras segmente borbe 2 borca i na kraju uporedjujes zbirove, ja bih sad bio milioner a kladionice bi propale.
ako bas hoces da ti pricam o ociglednom, velaskez svakako ima bolju bradu, i za razliku od overima, uvek ima game plan.
da ne kazem da deluje kao pametniji borac. deluje i kao da ima vece srce, pogledaj reakciju overima kad ga je hari prvi put bacio na pod.
za trojcu pomenutih ne bih ni dinara ulozio na kladzi, sve je popuno  otvoreno.
da moram pod pretnjom smrcu da izaberem favorita, bacao bih novcic i birao izmedju fedje i overima.

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #9 poslato: Januar 30, 2011, 02:31:19 posle podne »
Mozda overimovi poslednji protivnici nisu medju top 5,ali ni Velaskezova porba za titulu nije bila sa borcem koji zasluzuje da bude u prvih 10 u mma,jer garantujem da bi ga ili Dafi ili Rodzers otvorili kao konzervu.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #10 poslato: Januar 30, 2011, 03:17:53 posle podne »
cime je hari nokautirao overima?
fedora je traljavi rodzers umalo umlatio u prvoj rundi. najbolji borac u istoriji, ali stize ga zamor. to je toliko ocigledno na osnovu poslednjih par borbi.

pustite hajp, svako svakog moze da dobije u top 5.  a sva trojca su svakako top 5, rekao bih i top 3.
velaskez je itekako potkovan, ima udarac koji cepa meso, odlicno rvanje i verovatno najbolji kardio medju teskasima.

Apsolutno.

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #11 poslato: Januar 30, 2011, 03:51:43 posle podne »
Zivi bili pa videli ako Overeem potpise ugovor za Ufc Koliko ce mu trebati da postane sampion :)
Gonzo kazes da Ovreem nema game plan ? :D K1 sampion ,Strikeforce Heavyweight Champion , DREAM Interim Heavyweight Champion , World MMA Awards
International Fighter of the Year 2010 :) da sigurno je postigao ovo bez Game plana :D

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #12 poslato: Januar 30, 2011, 04:27:46 posle podne »
Ja inace gotivim Alistera, ali da Saki nije bio povredjen tesko da bi gledali Alistera u finalu. Ali opet, to je ono "sta bi bilo kad bi bilo" tako da sta je tu je, on je K1 sampion i to stoji.
Kao sto si rekao, zivi bili pa videli...blize se borbe ;)

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #13 poslato: Januar 30, 2011, 05:49:57 posle podne »
Zivi bili pa videli ako Overeem potpise ugovor za Ufc Koliko ce mu trebati da postane sampion :)
Gonzo kazes da Ovreem nema game plan ? :D K1 sampion ,Strikeforce Heavyweight Champion , DREAM Interim Heavyweight Champion , World MMA Awards
International Fighter of the Year 2010 :) da sigurno je postigao ovo bez Game plana :D

uzasno smaras. procitaj ponovo sta sam rekao, ali sa razumevanjem.

Mozda overimovi poslednji protivnici nisu medju top 5,ali ni Velaskezova porba za titulu nije bila sa borcem koji zasluzuje da bude u prvih 10 u mma,jer garantujem da bi ga ili Dafi ili Rodzers otvorili kao konzervu.

ako ti garantujes, to je onda druga stvar.
aj, znam da se salis, profesionalni vulkanizer bi razbio velaskeza, kako da ne :D
« Poslednja izmena: Januar 30, 2011, 05:53:16 posle podne gonzo »

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #14 poslato: Januar 31, 2011, 02:30:53 pre podne »
Nisam mislio na Velaskeza,nego na Broka.