Jul 09, 2024, 01:04:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.230 poruka u 18.756 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Bogdanb
X3MShop banner

Autor Tema: Prekoracenje brzine???  (Pročitano 10445 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Prekoracenje brzine???
« poslato: Januar 28, 2011, 10:17:16 posle podne »
Danas sam vozio u centru Beograda, prosao sam normalno na zeleno svetlo na jednoj raskrsnici, znaci sve normalno. Osim naravno, brzine. Vozio sam OKO 70km/h, gde je ogranicenje 50. E sad, nije me zaustavila policija, vec me je slikala kamera, to jest, neka vrsta fotoaparata! E sad, jel neko zna:
1. Kolike su kazne za ovakav slucaj?
2. Da li to uopste radi, posto sam cuo price neke da kamera slika, ali da je to navodno, i dalje nekakav probni period? Znaci, slikano, al kao da nije.
3. Da li postoji neki nacin da se izbegne placanje kazne, posto pare ne znam kako da skupim? ( Tu ne mislim na odlazak u zatvor. )
Ljudi, pomagajte! :)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #1 poslato: Januar 28, 2011, 10:19:32 posle podne »
Pa koliko ocekujes kaznu,nece biti kazna od 30000 dinara.. U bih je procenat koliko prekoracis pa se tu nesto racuna..Ali ne verujem da ce ti kazna biti preko 30-50,max 50 evra   
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #2 poslato: Januar 28, 2011, 10:25:50 posle podne »
Kaznu ocekujem u najboljem slucaju 6000, u najgorem 30000.
Plus zabranu voznje od par meseci, kaznene poene...
Al to mi je manje bitno, posto mi radi samo jedan roditelj, ne znam odakle cu da platim.  :(
« Poslednja izmena: Januar 28, 2011, 10:27:27 posle podne Francuz »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #3 poslato: Januar 28, 2011, 11:11:53 posle podne »
Ne znam da  su te kamere uopste za brzinu...jesi siguran da nisi procao na crveno,isao zutom trakom...?

Otkud znas da je bas tebe slikala?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #4 poslato: Januar 28, 2011, 11:15:10 posle podne »
Skoro je bilo na TV emisija bas o tim kamerama, pre 2-3 dana :)
Koliko sam ja razumeo (nisam obracao paznju) te kamere su postavljene pre nekih godinu ili vise dana po centru BG, ali jos uvek se ne naplacuju kazne pomocu njih, al planiraju u skorije vreme da ih stave u "pogon".....tako da mislim da ne moras da brines ;)
Ne znam da li mere brzinu, ali treba da  snimaju kretanje u zutoj traci, bla bla...:)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #5 poslato: Januar 28, 2011, 11:19:25 posle podne »
@Sale
Nisam sigurno prosao na crveno, isao sam srednjom trakom. Znam da je slikala samo mene jer sam jedini u tom trenutku prolazio kroz raskrsnicu. Znaci, samo je bio otvoren semafor za pravo, a nije bilo drugih kola koja su se kretala. Ne znam dal su za brzinu, al ne znam zbog cega bi jos mogla da me slika.
@Mico
To sam ja isto cuo, i nadam se da je tako.
Ne znam samo sta cu ako nismo u pravu. :)

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #6 poslato: Januar 29, 2011, 12:21:32 pre podne »
@Sale
Nisam sigurno prosao na crveno, isao sam srednjom trakom. Znam da je slikala samo mene jer sam jedini u tom trenutku prolazio kroz raskrsnicu. Znaci, samo je bio otvoren semafor za pravo, a nije bilo drugih kola koja su se kretala. Ne znam dal su za brzinu, al ne znam zbog cega bi jos mogla da me slika.
@Mico
To sam ja isto cuo, i nadam se da je tako.
Ne znam samo sta cu ako nismo u pravu. :)

Mozes da se plasis samo u slucaju ako si se kretao zutom trakom....ima tih kamera i na sajmu i u Kneza Milosa, i jos ponegde po uzem centru grada, ali se koriste samo za snimanje vozila koja se krecu zutom trakom (mada ne verujem da rade uopste po sistemu da te snime i posalju ti cestitku jer na tim lokacijama uglavnom stoje i panduri koji naplacuju kazne)....tako da opusti se....;)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #7 poslato: Januar 29, 2011, 01:05:14 pre podne »
@Batice
Uh, malo mi je lakse kad vidim da mi je par ljudi to reklo. :)

Inace, tacna lokacije je raskrsnica kod Postanske stedionice, tako da ko ide neka pazi. ;)
Ako jos neko ima iskustva sa ovim, neka se javi. :)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #8 poslato: Januar 29, 2011, 01:36:00 pre podne »
moras da predjes ogranicenje za 21 na sat da bi mogli da ti napisu ovu kaznu
6-30 000
ode dozvola na 30 dana NAJMANJE
4 boda valja

tu kaznu ja ocekujem vec su mi napisali :(
ako mi oduzmu dozvolu na leto da ne mogu na more kolima jebacu im sve po spisku

kad ne ponese 1000 dinara da dam pilicarima jebem im sve po spisku

tako da tebi preko 8 hiljada nema sanse da bude i verovatno 30 dana dozvola.. ako nisi presao 21 onda nece ti uopste uzeti.. meni ce biti vise :(


inace evo moj problem.. zaustavio me pandur i imam osecaj kao da je nagadjao brzinu 80kmh da sam isao a isao sam 70kmh 99% ! nije mi pokazao radar ja i zaboravio da trazim.. sta da radim ? da se bunim ili?

jebo kaznu kad na benzin mesecno ode 10 000 :(
« Poslednja izmena: Januar 29, 2011, 01:43:09 pre podne BokY_LA »

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #9 poslato: Januar 29, 2011, 02:09:04 pre podne »
@Batice
Uh, malo mi je lakse kad vidim da mi je par ljudi to reklo. :)

Inace, tacna lokacije je raskrsnica kod Postanske stedionice, tako da ko ide neka pazi. ;)
Ako jos neko ima iskustva sa ovim, neka se javi. :)
   

Samo se opusti...dok ti murkan ne napise kaznu nemas potrebe da brines. Nije ti ovo zapad xD...zivis u Srbiji covece...;D

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #10 poslato: Januar 29, 2011, 02:28:02 pre podne »
moras da predjes ogranicenje za 21 na sat da bi mogli da ti napisu ovu kaznu
6-30 000
ode dozvola na 30 dana NAJMANJE
4 boda valja

tu kaznu ja ocekujem vec su mi napisali :(
ako mi oduzmu dozvolu na leto da ne mogu na more kolima jebacu im sve po spisku

kad ne ponese 1000 dinara da dam pilicarima jebem im sve po spisku

tako da tebi preko 8 hiljada nema sanse da bude i verovatno 30 dana dozvola.. ako nisi presao 21 onda nece ti uopste uzeti.. meni ce biti vise :(


inace evo moj problem.. zaustavio me pandur i imam osecaj kao da je nagadjao brzinu 80kmh da sam isao a isao sam 70kmh 99% ! nije mi pokazao radar ja i zaboravio da trazim.. sta da radim ? da se bunim ili?

jebo kaznu kad na benzin mesecno ode 10 000 :(

Boki, recimo da sam vozio 21km/h preko granice, to jest 71. Sta odredjuje da li ce kazna biti 6000 ili vise?

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #11 poslato: Januar 29, 2011, 02:44:17 pre podne »
pa pise 6-30 000 za prekoracenje od 21 - 60 .. tako da verujem da ako ides 21 na sat onda je 6000 ..
kapiras :)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #12 poslato: Januar 29, 2011, 02:45:18 pre podne »
pa pise 6-30 000 za prekoracenje od 21 - 60 .. tako da verujem da ako ides 21 na sat onda je 6000 ..
kapiras :)

Kapiram. ;)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #13 poslato: Januar 29, 2011, 02:46:14 pre podne »
@Batice
Uh, malo mi je lakse kad vidim da mi je par ljudi to reklo. :)

Inace, tacna lokacije je raskrsnica kod Postanske stedionice, tako da ko ide neka pazi. ;)
Ako jos neko ima iskustva sa ovim, neka se javi. :)
 

Samo se opusti...dok ti murkan ne napise kaznu nemas potrebe da brines. Nije ti ovo zapad xD...zivis u Srbiji covece...;D
pa nije bas tako.. ta kamera ce na sudu biti veci dokaz nego pandur kad napise.. ako su ga stvarno slikali

jeste li gledali lika na vestima u bgu snimila ga kamera na auto putu 254 mecku tera :D Kakva li ce njemu kazna biti :O

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Prekoracenje brzine???
« Odgovor #14 poslato: Januar 29, 2011, 02:47:19 pre podne »
Francuz da znas ta kazna veoma verovatno da ti nece stici pre negde septembra.. ali desi se i da stigne posle 2 meseca a i posle 3 godine.. mada mislim da su sad u guzvi makar se nadam pa nece skoro :) tako da imas fore.. i mislim da ne moras ti to bas isti dan da platis imas fore.