Oktobar 07, 2024, 05:28:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.338 poruka u 18.770 tema - 20.979 članova - Poslednji član: Mirtinvest
X3MShop banner

Autor Tema: skidanje kila  (Pročitano 4724 puta)

Van mreže marko.simicic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
skidanje kila
« poslato: Januar 26, 2011, 11:20:34 pre podne »
Pozdrav ljudi,zanima me da li mogu da skinem visak sala uz pomoc nekog burnera bez da treniram,bez treninga,vec samo uz sredjenu ishranu?

Pitam zato sto sam cuo u teretani takvu pricu,pa ipak zelim da proverim sa vama.Nisam isao dugo u teretanu,4 mj,. ali bar sa sredjenom ishranom,unosio sam oko 600 gr piletine svaki dan,7 jaja,i navece 300 gr. posnog.Znam da nije puno ali vise nisam u mogucnosti financijski da idem pa da bar pokusam da skinem ove cipsove i cokolade sa sebe,a sacuvam bar malo misicne mase-




Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: skidanje kila
« Odgovor #1 poslato: Januar 26, 2011, 11:32:01 pre podne »
Koliko si tezak i Bf koliki je?

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: skidanje kila
« Odgovor #2 poslato: Januar 26, 2011, 11:33:00 pre podne »
Mozes da skines salo i bez treninga ali uz veoma sredjenu ishranu tj. dijetu, mada je ucinak mnogo bolji ukoliko vezbas.
Topljaci su od pomoci ali nisu osnova, dakle ishrana je najbitnija.

Van mreže marko.simicic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: skidanje kila
« Odgovor #3 poslato: Januar 26, 2011, 11:34:49 pre podne »
E oko 94 kg.

A problem mi cini stomak,i noge.Oduvek sam imao krupne noge,jos kada sam poceo da ih radim u gym-u..pa sad bas ne lici,previse su ogromne.

Nisam sigurran da znam izracunat BF...

Van mreže marko.simicic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: skidanje kila
« Odgovor #4 poslato: Januar 26, 2011, 12:09:44 posle podne »
Mozes da skines salo i bez treninga ali uz veoma sredjenu ishranu tj. dijetu, mada je ucinak mnogo bolji ukoliko vezbas.
Topljaci su od pomoci ali nisu osnova, dakle ishrana je najbitnija.

Pa to bi mi o ovom momentu najvise pasalo.. Da skinem koliko toliko,a onda lako je se vratiti u formu,samo dok se stanje popravi i na poslu i kod kuce,zasad stvarno ne mogu u gym.

Kakvu mi dijetu preporucujes...i da li cu da izgubim ista misicne mase dok sam na tome?

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: skidanje kila
« Odgovor #5 poslato: Januar 26, 2011, 12:21:59 posle podne »
Ako si vec otvorio temu onda napisi nesto o sebi da bi moglo da ti se pomogne. Visina, godine, cilj...stavi slike ako hoces. To sto si napisao da imas 94kg ne znaci nista.
Za 4 meseca ti se sigurno noge nisu u toj meri razvile da bi bile prevelike, verovatno si se nagojio.
Mozes da smrsas i ako ne ides u teretanu, ali bi bilo pozeljno da imas fizicke aktivnosti...barem da setas sat vremena ako nista drugo.
Za pocetak izbaci iz ishrane lose namirnice kao sto si naveo gore, cokolada, cips i ostalo, navikni se da imas dnevno 5-6 manjih obroka, kasnije predji na neku ozbiljniju dijetu, a tek onda ubaci neki sagorevac koji ce dodatno da pomogne skidanju naslaga.
Misici ti sigurno nece biti isti kao kada bi trenirao, ali to je cena toga sto ne mozes da treniras, sto se bolje budes hranio to ces i vise misica da sacuvas.

Sastavi plan ishrane kako si zamislio pa ce ti ovde biti ispravljeno ako nesto ne valja.

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: skidanje kila
« Odgovor #6 poslato: Januar 26, 2011, 12:22:17 posle podne »
Mozes da skines salo i bez treninga ali uz veoma sredjenu ishranu tj. dijetu, mada je ucinak mnogo bolji ukoliko vezbas.
Topljaci su od pomoci ali nisu osnova, dakle ishrana je najbitnija.

Pa to bi mi o ovom momentu najvise pasalo.. Da skinem koliko toliko,a onda lako je se vratiti u formu,samo dok se stanje popravi i na poslu i kod kuce,zasad stvarno ne mogu u gym.

Kakvu mi dijetu preporucujes...i da li cu da izgubim ista misicne mase dok sam na tome?
Imas ovde na forumu milion razlicitih dijeta i programa ishrane, malo procitaj pa sam sklopi neki program ishrane kakav tebi najvise odgovara i kakav mozes priustiti sebi, onda ga postavi ovde i sve ce ti se ispraviti sta ne valja...

Van mreže marko.simicic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: skidanje kila
« Odgovor #7 poslato: Januar 26, 2011, 12:53:03 posle podne »
Pa naviknut sam vec da imam vise obroka dnevno,a sve te junk gluposti sam odbacio,eto ima i 2 tjedna!

NIsam nista zamisljao sto se tice ishrane,vi mi preporucite sto god mislite da je uredu i ja cu se toga pridrzavati po cijenu svega.


Visok sam 1,80,tezak 94-95,godina 18.

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669

Van mreže marko.simicic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: skidanje kila
« Odgovor #9 poslato: Januar 26, 2011, 01:11:06 posle podne »
Citam ove neke programe,nadam se da ce to ici s obzirom da u tom periodu necu moci da treniram...

I morati cu kupiti bcaa,obavezno?
« Poslednja izmena: Januar 26, 2011, 01:14:17 posle podne dario.martinovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: skidanje kila
« Odgovor #10 poslato: Januar 26, 2011, 03:06:29 posle podne »
neces morati da kupis bcaa jer ti nije neki primarni cilj ono sto se navodi u tim linkovima ali ces moati paznju da posvetis ISHRANI I FIZ AKTIVNOSTI

Van mreže marko.simicic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: skidanje kila
« Odgovor #11 poslato: Januar 27, 2011, 11:43:00 pre podne »
Koji oblik fizicke aktivnosti?


Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: skidanje kila
« Odgovor #12 poslato: Januar 27, 2011, 11:48:54 pre podne »
Kreni u teretanu,radi kardio,pokreni se.Nadji taj "oblik"koji ti odgovara.
Ali sve u svemu-kreni u teretanu:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: skidanje kila
« Odgovor #13 poslato: Januar 28, 2011, 10:40:21 pre podne »
Koji oblik fizicke aktivnosti?


trcanje,skijanje,bejzbol,fudbal,kosarka,odbojka,plivanje,rukomet,americki fudbal,ronjenje,jedrilicarstvo,paraglajding,pa cak i sex..
salim se
zar je bitno?

Van mreže marko.simicic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: skidanje kila
« Odgovor #14 poslato: Januar 31, 2011, 09:42:03 posle podne »
Pa eto trcanje mi djeluje prihvatljivo.

Ja stvarno ljudi ne znam kako da napravim to,koliki dnevni unos proteina treba da bude,a koliki Uh..

Ne znam sad po kojoj temi da pravim jelovnik.....

Dosad sam unosio oko 600 gr piletine dnevno ,7 jaja,i 300 gr posnog (ja to tako gledam posto AK sastave mesa),Uh oko 400,samo rizu i ovsene...