Septembar 24, 2024, 07:10:48 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL  (Pročitano 29569 puta)

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #60 poslato: Mart 07, 2011, 04:36:40 posle podne »
devojka izgleda ODLICNO bas kako bi jedna DAMA trebala da izgleda!!!

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #61 poslato: Mart 07, 2011, 04:49:54 posle podne »
super duper odlicno  :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #62 poslato: Mart 07, 2011, 05:57:30 posle podne »
jelena je dobro izgleda tu nema govora,ali za GRAD
delim misljenje sa TEDOM
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #63 poslato: Mart 07, 2011, 06:28:15 posle podne »
Jelena izgleda odlicno, nema celulita, nema previse misica, taman. :)
da li izgleda odlicno to je vec stvar ukusa, ali ovakav izgled nema nikakve veze sa bilo kojim sportom i ne vidi ama bas nikakvu svrhu postojanja ove takve kategorije kao da vec nema dovoljno izbora za raznorazne mis, a sta bi trebalo da se gleda i boduje u tim kategorijam niko ziv ne zna
evo i ja da dam misljenje na tedov post, nije devojka kriva sto postoje takve kategorije , i njeno je pravo da se takmici u njoj cim postoji. na prvoj slici ne vidim da su druge devojke nesto bolje (misicavije gradjenje od nje) znaci nije problem u devojci nego u kategoriji. jbg i ja mislim da bodi klasik u bb ne treba da postoji.....

Van mreže FitnessModelJeca

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 35
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #64 poslato: Mart 07, 2011, 06:53:44 posle podne »
Dragi moji ,evo i ja da se oglasim :)

Naravno da svako ima svoje mishelje i o tome ne treba diskutovati.Da li su u mojoj teretani kasike,viljuske i ostala kuhinjska oprema,koliko su teshke i koliko dizem,ne mozete reci dok ne dodjete i ne uverite se ;)
Moja namera i nije da imam previshe mishicavo telo,vec malu mishicnu masu,blagu definiciju,zategnuto telo bez celulita itd...

Moja kategorija Model fitness nije bodybuilding,figura fitness,classic fitness!!!! Chisto da vas podsetim.U ovoj kategoriji se izlazi u kupacim kostimima i svechanoj haljini.Gleda se gore navedeno:Blaga definicija,mala mishicna masa,zategnuto telo i naravno sveukupan izlged.
Uverena sam da na nashim prostorima mnogi ne znaju shta se ocenjuje u kategoriji Model fitness,evo ja sam vam to objasnila :)

Opet kazem da o ukusima ne treba raspravljati,ali moje titule govore same za sebe kao i moji prezadovoljni vezbachi u teretani :)

Veliki pozdrav za sve :)

Van mreže FitnessModelJeca

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 35
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #65 poslato: Mart 07, 2011, 07:14:13 posle podne »
;)

Van mreže CI222

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #66 poslato: Mart 07, 2011, 07:16:50 posle podne »
Koja god da je kategorija dobro izgleda  ;D

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #67 poslato: Mart 07, 2011, 07:22:01 posle podne »
Skidam kapu za titule i izgled ali za izgled kao tvoj teretana je nepotrebna :) Samo bacanje para :)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #68 poslato: Mart 07, 2011, 07:38:15 posle podne »
u kategoriju, kao i kriterijum se ne razumem..to onda i ne komentarisem, sto se izgleda tice-zvao bih te na limunadu(da nisam ozenjen :) ) znaci, nista ja tu ne bih dirao, pa kako god se zvala kategorija-nije je jelena izmislila, vec se na takmicenju pojavila i ostvarila rezultat koji je ostvarila.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže FitnessModelJeca

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 35
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #69 poslato: Mart 07, 2011, 07:42:47 posle podne »
Sleepy,da je tako niko od devojka ne bi krochio u teretanu i ne bi se muchili sa vishkom kilograma i ostalim problemima koje idu uz  to ,vec bi bile srecne i zadovoljne sedele kuci i grickale slatkishe;)


Bojane,hvala :)

pozdrav ;)

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #70 poslato: Mart 07, 2011, 08:22:00 posle podne »
Sleepy,da je tako niko od devojka ne bi krochio u teretanu i ne bi se muchili sa vishkom kilograma i ostalim problemima koje idu uz  to ,vec bi bile srecne i zadovoljne sedele kuci i grickale slatkishe;)

x2

Zamislite samo broj devojaka koje joj zavide zbog ovakvog izgleda. Po meni extra izgled, i "nista ja tu ne bih menjao" ;D.....
Salu na stranu, JA LICNO ne volim kada su na devojci prenaglaseni misici, to vise nije devojka....(opet ponavljam, moje licno misljenje, da ne bude posle prica ovo je bb forum etc.)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #71 poslato: Mart 08, 2011, 12:00:44 pre podne »
Dok sam se bavio kickboxom u klubu smo imali devojke koje su izgledale i bolje od tebe Jelena (nisu bile lepse ;) a nisu ni usle u teretanu :) Zato kazem da za takav trening je teretana nepotrebna :)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #72 poslato: Mart 08, 2011, 12:05:52 pre podne »
Super ,samo ja sam bio u zabludi da se ovde prica o sportu, a ne ko se pali na kakav izgled i kakvu bi devojku zeleo da ima, ni jedna devojka u ovoj kategoriji nema ni minimum sportskog izgleda, misica i definicije. Tvrdim da ni jedan sudija ne zna sta bi tu trebalo da se gleda,posto sam licno sudio na ovim takmicenjima i svi smo se zgledali stad a radimo i kako da sudimo, da gledam misice ,kako kad ih ni jedna nema, definiciju takodje, a nisam Verica Rakocevic pa da uporedjujem haljine, tako da sam na pitanje drugog sudije sta da radimo odgovorio da gledamo koja ima manje celulita ,pa na osnovu toga da dajemo plasman i tako je i bilo. Ako su ove devojke zadovoljne svojim izgledom i time da se smatraju nekakvim sampionima ,ja nemam nista protiv,ali mi jako smeta da na jednom bodybuilding takmicenju pola veceri gledam defile haljina i frizura dok izgladneli i dehidrirani bilderi iza bine kolabiraju i padaju u nesvest cekajuci da ih u ponoc prozovu na nastup.
Takodje imam protiv toga da gledam 3 izlaska u raznoraznim toaletama i razvlacenje ovakvih kategorija satima , dok se u bodybuildingu momcima skracuje slobodan nastu na 20 sekundi jer se nema vremena. Verovatno ima neko koga ovakva vrsta takmicenja zanima,ali onda to treba odvojiti od bodybuildinga i fitnesa i organizovati odvojeno,pa ko voli nek izvoli.
Samo bih jos podsetio ove kojima su misici makar i u tragovima visak kod zena da se nalaze na jednom forumu koji je gle cuda posvecen sportu gde su misici poenta price, a da za upoznavanje i lajkovanje slika devojaka koje im se svidjau postoje facebook i razni sajtovi za upoznavanje.
« Poslednja izmena: Mart 08, 2011, 12:08:09 pre podne Ted Arcidi »


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #73 poslato: Mart 08, 2011, 09:47:50 pre podne »
Super ,samo ja sam bio u zabludi da se ovde prica o sportu, a ne ko se pali na kakav izgled i kakvu bi devojku zeleo da ima, ni jedna devojka u ovoj kategoriji nema ni minimum sportskog izgleda, misica i definicije. Tvrdim da ni jedan sudija ne zna sta bi tu trebalo da se gleda,posto sam licno sudio na ovim takmicenjima i svi smo se zgledali stad a radimo i kako da sudimo, da gledam misice ,kako kad ih ni jedna nema, definiciju takodje, a nisam Verica Rakocevic pa da uporedjujem haljine, tako da sam na pitanje drugog sudije sta da radimo odgovorio da gledamo koja ima manje celulita ,pa na osnovu toga da dajemo plasman i tako je i bilo. Ako su ove devojke zadovoljne svojim izgledom i time da se smatraju nekakvim sampionima ,ja nemam nista protiv,ali mi jako smeta da na jednom bodybuilding takmicenju pola veceri gledam defile haljina i frizura dok izgladneli i dehidrirani bilderi iza bine kolabiraju i padaju u nesvest cekajuci da ih u ponoc prozovu na nastup.
Takodje imam protiv toga da gledam 3 izlaska u raznoraznim toaletama i razvlacenje ovakvih kategorija satima , dok se u bodybuildingu momcima skracuje slobodan nastu na 20 sekundi jer se nema vremena. Verovatno ima neko koga ovakva vrsta takmicenja zanima,ali onda to treba odvojiti od bodybuildinga i fitnesa i organizovati odvojeno,pa ko voli nek izvoli.
Samo bih jos podsetio ove kojima su misici makar i u tragovima visak kod zena da se nalaze na jednom forumu koji je gle cuda posvecen sportu gde su misici poenta price, a da za upoznavanje i lajkovanje slika devojaka koje im se svidjau postoje facebook i razni sajtovi za upoznavanje.
x2
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže FitnessModelJeca

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 35
Odg: JELENA PETELINKAR-FITNESS MODEL
« Odgovor #74 poslato: Mart 08, 2011, 10:20:15 pre podne »
Citat
Super ,samo ja sam bio u zabludi da se ovde prica o sportu, a ne ko se pali na kakav izgled i kakvu bi devojku zeleo da ima, ni jedna devojka u ovoj kategoriji nema ni minimum sportskog izgleda, misica i definicije. Tvrdim da ni jedan sudija ne zna sta bi tu trebalo da se gleda,posto sam licno sudio na ovim takmicenjima i svi smo se zgledali stad a radimo i kako da sudimo, da gledam misice ,kako kad ih ni jedna nema, definiciju takodje, a nisam Verica Rakocevic pa da uporedjujem haljine, tako da sam na pitanje drugog sudije sta da radimo odgovorio da gledamo koja ima manje celulita ,pa na osnovu toga da dajemo plasman i tako je i bilo. Ako su ove devojke zadovoljne svojim izgledom i time da se smatraju nekakvim sampionima ,ja nemam nista protiv,ali mi jako smeta da na jednom bodybuilding takmicenju pola veceri gledam defile haljina i frizura dok izgladneli i dehidrirani bilderi iza bine kolabiraju i padaju u nesvest cekajuci da ih u ponoc prozovu na nastup.
Takodje imam protiv toga da gledam 3 izlaska u raznoraznim toaletama i razvlacenje ovakvih kategorija satima , dok se u bodybuildingu momcima skracuje slobodan nastu na 20 sekundi jer se nema vremena. Verovatno ima neko koga ovakva vrsta takmicenja zanima,ali onda to treba odvojiti od bodybuildinga i fitnesa i organizovati odvojeno,pa ko voli nek izvoli.
Samo bih jos podsetio ove kojima su misici makar i u tragovima visak kod zena da se nalaze na jednom forumu koji je gle cuda posvecen sportu gde su misici poenta price, a da za upoznavanje i lajkovanje slika devojaka koje im se svidjau postoje facebook i razni sajtovi za upoznavanje.

E pa Tede,ovo cesh vec morati da pitash onog ko je izmislio ovu kategoruju,a ne onoga ko se takmichi ;)
Pozdrav