Septembar 20, 2024, 04:49:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Trening fudbalera u pripremnom periodu  (Pročitano 41450 puta)

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Trening fudbalera u pripremnom periodu
« Odgovor #30 poslato: Novembar 24, 2009, 04:17:06 posle podne »
Pre skoro 3 godine general napisa"ufffff...da...ali stari blago tebi ti imas dobre zivce...ja ne bih mogao mirno da odreagiram....misim naravno da ne mislim na fizicki sukob,nego tako bi ga argmentima ubio...ali ne kada je sam..nego znaci pred svim njegovim momcima jer je to najgore kada treneru izmaknes stolicu ispod gizce..kada se osramoti pred onima koje trenira..e ond aje ugasio za sva vremna"
He,heh :D :D :D

mislis pre skoro 4... :) posto je novembar 2009 :D
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Trening fudbalera u pripremnom periodu
« Odgovor #31 poslato: Novembar 24, 2009, 04:34:54 posle podne »

Van mreže SergioSergio

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Trening fudbalera u pripremnom periodu
« Odgovor #32 poslato: Novembar 24, 2009, 05:54:12 posle podne »
ljudi oce li meni neko pomoci :D

Van mreže Timok

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Trening fudbalera u pripremnom periodu
« Odgovor #33 poslato: Februar 16, 2010, 08:21:21 posle podne »
Imam 15 godina i treniram fudbal.Hteo bih da vas pitam da li neko zna koje vezbe su dobre za oblikovanje tela.Idemo u teretanu ali mislim da to nije dovoljno.Ako bi mogli da mi odgovorite koje su vezbe dobre za oblikovanje bio bih vam zahvalan.POZZZ Svima :)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Trening fudbalera u pripremnom periodu
« Odgovor #34 poslato: Februar 16, 2010, 09:01:23 posle podne »
Kakvo sad oblikovanje, mislim sta ce ti oblikovano tijelo u fudbalu?

Van mreže Timok

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Trening fudbalera u pripremnom periodu
« Odgovor #35 poslato: Februar 16, 2010, 09:36:39 posle podne »
Mislio sam na vezbe snage. :)

Van mreže Timok

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Trening fudbalera u pripremnom periodu
« Odgovor #36 poslato: Februar 20, 2010, 09:45:30 pre podne »
Moze li mi neko pomoci .... tnx unapred ;)

Van mreže JoY93

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Trening fudbalera u pripremnom periodu
« Odgovor #37 poslato: Februar 20, 2010, 11:19:39 pre podne »
 Pa ovako...ako hoces neke vezbe snage koje ce ti pomoci da dobijes snagu, ojacas duel igru i osecas se zategnutijim (oblikovanje ne) predlazem ti kalsiku: trbusnjake (obicne. bocne, ledjne), sklkopke, bacanje nogu, zgrcke, veslanja itd., u sustini trbusnjake na sto raznovrsnije nacine ali da radis po principu koliko prednje toliko i ledja koliko jedan bok toliko drugi bok, sklekove uske i siroke, cucnjeve obicne, cucnjeve sa iskorakom kao i bugarski cucanj, naravno zgibove i propadanja i to bi bilo to u kucnoj varijanti...ove vezbe ti predlazem da radis na sledeci nacin: tako sto ces odraditi u jednom krugu 7-8 vezbica po od 12-20 ponavljanja svaku vezbu (u zavisnosti od mogucnosti) bez pauizae odnosno sa pauzom od par sekundi tek tolikom da sa jedne vezbe predjes na drugu...po zavsrsetku tog kruga (svih 7-8 vezbi) pravis pauzu od 3-5 minuta u kojoj istezes i odmaras misice pa zatim ulazis u drugi krug..i tako odradis koliko mozes krugova (s tim sto mozes da kombinujes vezbice da ne budu u svakom krugu iste) i na taj nacin radis brze pravis manje pauze i smanjujes vreme jednog treninga!

Van mreže Michelin

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Trening fudbalera u pripremnom periodu
« Odgovor #38 poslato: Februar 24, 2010, 07:50:30 posle podne »
Citat: drafter
Ma ovaj je u fazonu .
Nesmiju fudbaleri da idu vise od 8-10 treninga u pripremnom periodu u teretanu!!!???
Isto tako teorija mu je.
Imali su isti dan trening sa loptom,trcanje....a uvecer u teretanu.
Tu cu ih jos dodatno izmoriti tako da im nece pasti napamet da uvece izlaze...
Oticice kuci i pasti u krevet !!!?
FENOMENALNO !  :?  :?  :?  :?  :?
To su genijalci....pravo razmisljanje  :roll:  :roll:  O cemu ti ljudi razmisljaju i kako ja neznam...ali neka rade kako im volja ja sam naplatio svoj termin.
DRAFTER
...E SA OVIM DA CE POSLE TRCANJA I SVIH DRUGIH SRANJA DA IH DOKRAJCI PA DA IOM NECE PASTI AN PAMET DA IZLAZE......DAKLE.......!!!!!!!!....STA RECI.....STA RECI.....

PA JA BI GA ZA JAJA OBESIO NA SRED TERAIZJA DA VISI KAO PRIMER SVIM BUDALAM KOJI SU NJEGOVI KLONOVI...UFFFFFFFFF..

E OVO CU DA ISPRINTAM I UOKVIRIM I STAVIM NA ZID U WC DA IMAM STALNU INSIPRACIJU ZA K.......
hhhaaahhha ovo je dobro :)

Van mreže Nikola888

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Trening fudbalera u pripremnom periodu
« Odgovor #39 poslato: Januar 24, 2011, 01:11:05 pre podne »
Evo malo logike i frazi tvz trenera :
1)Ako budeš iša u teretanu bit ceš spor 8O  8O  8O  8O
Zato je Moris Grin i Ben J spori a oni 70 % provode u teretani
2)Ako budeš bilda nećeš se moć zatrćat
Zato Siniša i Nikša skelin (olinp i svj prvaci u veslanju) provode svaki dan 2 h u teretani
IMAN TAKVIH "FRAZA" JOŠ U RUKAVU 10000000000000000 ALI BOLJE DA IH NE GOVORIM JER CE SE "TVZ"TRENERI ZAPITAT ŠTA JA RADIM!!!!!!!!
usao sam ovde da pronadjem par odg na neka moja pitanja li tesko.brate ne mozes da poredis te sportove sa sportovima sa loptom.ja sam fudbaler trenutno igram u inostranstvu ne na nekom velikom nivou ali za mene zadovoljavajucim.sto se tice fudbalera teretanu trebaju da izbegavaju.jer znam iz licnog iskustva da se gubi osecaj za loptu i da postajes manje pokretljiviji ako radis sa tegovima i sl.interesuje me kako je moguce da ja nastavim sa teretanom a da mi se posle toga ne desavaju ti problemi?hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Trening fudbalera u pripremnom periodu
« Odgovor #40 poslato: Januar 24, 2011, 02:55:31 posle podne »
pa zasto hoces da ides u teretanu kada znas iz licnog iskustva da te tegovi usporvaju ida gubis "osecaj" za loptu?
vidi
trebalo bi da se zapitas iz kog razloga onda fudbaleri koji igraju u visim ligama od te u kojoj ti npr igras (ovo je bez uvrede) provode u pripremnom periodu po 1h njamnje u teretani a pogtovo oni klubovi ciji kondicioni trenerri znaju sta i kako rade?
to bi trebalo da se zapitas
pa bi onda trebalo da se zpaitas
dali si ti mozda izgubio osecaj za loiptu iz razloga sto NISI DOBRO RADIO U TERETANI jer nisi ni rekao kako si radio
i mozda bi trbealo da se zapitas dali je to PLACEBO EFEKAT pa tebe lopta slusa jer ti nisi u formi a ne iz razloga so su tome tegovi krivi?