Jul 01, 2024, 06:35:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: “UFC 127: Penn vs. Fitch” to Treat Australians to 12 fights.  (Pročitano 5282 puta)

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: “UFC 127: Penn vs. Fitch” to Treat Australians to 12 fights.
« Odgovor #15 poslato: Februar 26, 2011, 11:02:15 posle podne »
Mark Hunt vs Chris Tuchscherer is going to be fight of the night :D ahaha
Mislim da ce Fitch da pobedi penn-a . FItch je bolji i od Matt huges-a koji je daleko od svoje prave forme.. Mator je  jednostvano. Bj penn je dobar ali ne toliko dobar da nokautira Fitch-a .


mislim da nisi bas totalno upoznat sa likom i delom bj penn-a, koga je Machida dobio na poene, da se odma razumemo.
nema on problem da se pobije sa bilo kim, ali ima problem sa kardiom. to je jedini nacin da ga fitch dobije. ako slucajno bude istripovao da moze da "stand and bang" sa penn-om, penn ce ga bukvalno ubiti.

Jel i od Frankie Edgar-a izgubio 2 puta zbog loseg kardija ? Znam da je Bj Penn jeben igrac zaista bilo da je u velter ili lightweight kategoriji ,Ali sa Odlcnim rvacem kao sto je Fitch mislim da nece imati sanse da ostane na nogama.Verovatno ako se borba bude odvijala u  stand up-u Bj Pobedjuje :) 

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: “UFC 127: Penn vs. Fitch” to Treat Australians to 12 fights.
« Odgovor #16 poslato: Februar 27, 2011, 02:09:57 posle podne »
http://www.mma-core.com/videos/_BJ_Penn_vs_Jon_Fitch_UFC_127?vid=10017197&tid=100

evo borba,ne znam rezultat i ja sada gledam,a nije zanimljivo kada znas sta ce biti,ali vidim da traje 20 minuta,pa se vidi da su otisli do odluke,ali eto nadam se da ce biit zanimljiva borba
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: “UFC 127: Penn vs. Fitch” to Treat Australians to 12 fights.
« Odgovor #17 poslato: Februar 27, 2011, 04:10:00 posle podne »
Australija je ponovno bila domaćin UFC-om turniru koji ni ovaj put nije razočarao prepunu dvoranu sa 12 zanimljivih borbi.

U glavnoj borbi večeri su se sukobili BJ Penn i Jon Fitch. Nakon tri zanimljive runde suci nisu mogli odrediti pobjednika te je borba proglašena neriješenom (po bodovima 29 - 28 Fitch, 28 - 28 i 28 - 28). Fitch je bio bolji borac sveukupno gledajući, ali po ovakvom sustavu bodovanja neriješeno je i možda najpravednija odluka.

Prije njih su se u kavezu našli Michael Bisping i Jorge Rivera. Rivera je mjesecima provocirao Bispinga koji mu se za sve to odužio u kavezu, čak i previše sa nekim stvarima. Borba je skorom završila u prvoj rundi nakon što je Bisping pogodio Riveru koljenom u glavu kad je ovaj bio na podu što je zabranjeno u UFC-u. Iako uzdrman, Rivera je nakon pauze nastavio s borbom. U drugoj rundi je Bisping još čvršće krenuo i sudac je morao prekinuti borbu nakon što se Rivera više nije mogao braniti od Bispingovih napada.

Za malo iznenađenje se pobrinuo Dennis Siver. On se borio protiv domaćeg favorita Georgea Sotiropoulosa. Kroz tri runde je Siver kažnjavao Australca u stojci i uspješno se branio od rušenja. Na kraju je zasluženo pobijedio jednoglasnom sudačkom odlukom.

Valja istaknuti i pobjedu borca hrvatskog podrijekla Anthonyja Perosha gušenjem u prvoj rundi kao i pobjedu bivšeg K1 prvaka Marka Hunta, prvu nakon šest uzastopnih poraza.

UFC 127: Penn vs. Fitch
26.02.2011.
Acer Arena
Sydney, Australija

Glavne borbe:

. Jon Fitch vs. B.J. Penn (neriješeno)
. Michael Bisping vs. Jorge Rivera (2R, TKO)
. Dennis Siver vs. George Sotiropoulos (3-0)
. Brian Ebersole vs. Chris Lytle (3-0)
. Kyle Noke vs. Chris Camozzi (1R, gušenje)

Uvodne borbe:

. Ross Pearson vs. Spencer Fisher (3-0)
. Alexander Gustafsson vs. James Te Huna (1R, gušenje)
. Tiequan Zhang vs. Jason Reinhardt (1R, gušenje)
. Anthony Perosh vs. Tom Blackledge (1R, gušenje)
. Nick Ring vs. Riki Fukuda (3-0)
. Mark Hunt vs. Chris Tuchscherer (2R, KO)
. Curt Warburton vs. Maciej Jewtuszko (3-0)

M.R./www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: “UFC 127: Penn vs. Fitch” to Treat Australians to 12 fights.
« Odgovor #18 poslato: Februar 28, 2011, 02:10:51 posle podne »
ima li negdje linkova da se odgledaju borbe,na youtube-u slabo shto izbachaju..

a shto se mecheva tiche,Sotiropulos mi je bio favorit 100 procentno ali jbg..

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: “UFC 127: Penn vs. Fitch” to Treat Australians to 12 fights.
« Odgovor #19 poslato: Februar 28, 2011, 07:12:45 posle podne »
ima li negdje linkova da se odgledaju borbe,na youtube-u slabo shto izbachaju..

imas na http://www.mmatko.com/

Spartak

  • Gost
Odg: “UFC 127: Penn vs. Fitch” to Treat Australians to 12 fights.
« Odgovor #20 poslato: Mart 10, 2011, 03:31:35 posle podne »
nikad na youtube neces naci full fight (pod otkriljem ufc). Copyright rules
ko sto kazu ima na mmatko.com ili na mma-core.com