Jul 01, 2024, 06:47:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Samostalni trening  (Pročitano 6138 puta)

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Samostalni trening
« poslato: Februar 17, 2011, 06:20:38 posle podne »
Ja vezbam u jednom klubu uglavnom sam,vezbam mma..Volim ovaj sport,nekada kasnije bih voleo da se takmicim ako budem imao uslove,ali trenutno to je samo ljubav,pre sam kombinovao ovaj trening sa bodybildingom ali zadnja 2 meseca skroz sam se prebacio na mma..E ovako interesuje me vase misljenje o mom treningu..Pon.-trening sa tegovima  Uto.-vezbe na vreci i tehnika Sre.-trening snage i izdrzljivosti+vreca  Cet.-vezbe na vreci i tehnika  Pet.-trening sa tegovima  Sub.-trening snage i izdrzljivosti + vreca..nedelja odmor..Sta mislite?
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #1 poslato: Februar 17, 2011, 06:29:56 posle podne »
Prvo moram da ti kazem da ne vezbas MMA. To sto vezbas na vreci ne podrazumeva da vezbas MMA vec samo da udaras vrecu.

Trening ko trening...samo ne znam zasto bi kombinovao vrecu sa snagom i izdrzljivoscu. To se radi na posebnim treninzima. Potrazi na net-u treninge profi boraca pa ces da malo vise skapiras o samoj konceptualizaciji trneinga.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #2 poslato: Februar 17, 2011, 07:17:50 posle podne »
Nije to samo udaranje u vrecu,vezbam nesto kao onaj lik Punisher ako si gledao na You tubu..znaci vezbam i bacanje i parter imam lika koji vezba samnom tj.asistira mi mi prilikom vezbanja tehnike..
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #3 poslato: Februar 17, 2011, 07:26:48 posle podne »
Cek cek, vezbas sam u klubu??? Ne razumem?

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #4 poslato: Februar 17, 2011, 07:29:43 posle podne »
Pa nije to klub za mma,pre je tu bio karate a sad je ostala koja vreca i strunjace,a kuci vezbam sa tegovima i izdzljivost..
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #5 poslato: Februar 17, 2011, 08:45:41 posle podne »
Danijel Kokora iako je radio MMA meceve jos uvek ne vezba MMA zato sto nema uslove. Lepo bi bilo jednog dana ali jos on ima da prodje.

Evo ovde imas kako izgleda MMA trening.

http://borilacki-klub.com/intervju/car-dusan-silni-radom-do-rezultata/
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #6 poslato: Februar 17, 2011, 10:33:12 posle podne »
Ok,razumeli smo se..mene je interesovalo da li sam dobro podelio treninge..ali hvala u svakom slucaju
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #7 poslato: Februar 19, 2011, 03:28:50 pre podne »
Ako mozes bar jednog ortaka da iscimas da radi sa tobom, to bi bilo odlicno.

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #8 poslato: Mart 06, 2011, 09:06:08 posle podne »
Znaci cepaj ovako,jedan dan sat do dva tog sto nazivas TEHNIKA.
Drugi dan pola sata do sat trcanja polusprintom.Znaci da istrcis izmedju 7 i 15 kilometara,ili koliko vec mozes,na kraju obavezno izvedes vezbe istezanja,nogu naravno,i ono,prosetas 20ak minuta.Ne odma posle trcanja sednes u auto ili kuci ili na klupu stepeniste zemlju bilo gde.Znaci ne sedis,setas to je jako bitno.
Treci dan radis snagu.Znaci osnovne vezbe,npr.serija trbusnjaka,serija cucnjeva,pet serija zgibova,pet serija propadanja,serija sklekova,15ak minuta izvodis malo tehnike u prazno da sa malo razgrejes,bacis 2,3 direkta povezes 2 kolena...Na kraju uradis vezbe istezanja i to je to.Sutradan ispocetka udaras u vrecu sta li vec,TEHNIKA,prekosutra trcanje itd.Jednom nedeljno ako ti je bas nuzno uzmes odmor,ali aktivan odmor znaci izvodis bar pola sata vezbe rastezanja,setas se,ne se zabodes u krevet kao tifusar.i to ti je to.

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #9 poslato: Mart 06, 2011, 10:07:57 posle podne »
E hvala ti..radim nesto slicno..samo sto ovaj trening snage radim kao poligon vezba za vezbom bez stajanja(6-7 vezbi),cucanj,mrtvo,nosenje tereta,skok na klupu,bench,zgibovi,trbusnjaci..kombinujem..A ovo trcanje nisam toliko forsirao,ali cu poceti..Sto se tice tehnike trudim se da radim dosta nogama i laktovima(muay thai) i neka osnovna bacanja i poluge..napredujem polako..
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #10 poslato: Mart 06, 2011, 10:30:57 posle podne »
Pa vidi ja sam po ovom programu trenirao mesecima bez dana pauze dobar zato sto nije monoton.
Trcanje mozes i da svedes na recimo 6 km za -30 minuta.
trening na vreci sam radio sat vremena sa 60-70 % + "paklenih" 15 minuta sa 100 % bez rezervi i stednje...
Trening snage pozdravljam i podrzavam,u zavisnosti od zelja i potreba treba ga i modifikovati,ali cenim da bi sklekove,trbusnjake i zgibove morao da sadrzi...

Ja sam ovako trenirao,znaci kod kuce,a takmicio sam se za jedan klub i imao sam od dosta takmicara koji su trenirali u klubu bolje rezultate.Nedostajao mi je sparing partner,pa su mi tehnike bile malo "drvene",ali sam sve uspeo da nadoknadim dobrom fizickom pripremom. . .Mogu ti poslati neke snimke ili da komuniciramo preko PM ako si bas zainteresovan za samostalni trening.
« Poslednja izmena: Mart 06, 2011, 10:36:07 posle podne markosmarko »

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #11 poslato: Mart 07, 2011, 02:48:24 posle podne »
E super..e neki snimci bi mi bas trebali,ako mozes stvarno bi ti bio zahvalan..svaki savet za samostalni trening mi je dobro dosao,drago mi je da je neko i samostalnim radom uspeo nesto da postigne..
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #12 poslato: Mart 08, 2011, 07:59:24 posle podne »
Imas na netu dosta dobrih stvari sto se tice treninga. Ono sto je meni dosta pomoglo je Bas Rutenov sistem za shadow boks i muay thai. Bas govori kombinacije, na tebi je da iste odradis. U pitanju su audio fajlovi, u trajanju od pola sata ka vise.

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #13 poslato: Mart 08, 2011, 11:44:09 posle podne »
Stari dobri Bas Ruten :D Imam i ja te snimke....dobra stvarcica ;)

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Samostalni trening
« Odgovor #14 poslato: Mart 10, 2011, 12:36:20 pre podne »
Ja sam koristo snimke Jerom le Bannera,a to je bilo davno,nisam imao net,pa kad sam dosao u posed istih znacili su mi vise nego da sam pronasao "Sveti Gral".