Jul 01, 2024, 10:20:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja  (Pročitano 20568 puta)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #60 poslato: Januar 15, 2011, 07:50:13 posle podne »
aman cekaj ajmo redom

1.Da li zaista iko sumlja da psotoje proizvodi koji su nezdravi??

2.Da li je potrebno sada ovde praviti svadju oko prve stavke,jednostavno ko hoce nece jesti i kvit!


zar je stvarno toliko neverovatno da nas truju svim i svacim? A to ko je iza toga-satana,rokfeler,gej lobi-me ni malo ne zanima jer nista ne menja kad nas vec truje.


How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #61 poslato: Januar 15, 2011, 07:59:49 posle podne »
ko moze neka gaji domace....neka radi a bice sve teze u godinama koje nam slede....

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #62 poslato: Januar 16, 2011, 12:53:27 pre podne »
valjda je svakom jasno da nas ima SEDAM EBENIH MILIJARDI! Planeta zemlja nije pravljena za toliko stoke tj. ljudi,jedini nacin da odrze neodrzivo je da pumpaju polja svakakvim sranjima i kljukaju zivotinje hormonima.

E bre filipe, ovo sto si napisao stvarno spada u domen teorije zavere ;D ;D ;D
Pa ne mora sve sto se cuje na discoveryju, nationalgeographicu idt da bude istina majka mu stara jbg  :)
Ovakve nam gluposti takodje SISTEM namece i mogu da se cuju sve cesce, malo nam ispiraju mozak a verujem da ce i deca ubrzo u skolama da uce da nas ima previse na planeti, pa da trebamo malo kolektivno da se porokamo.

Ja nesto nisam primetio da se sudaram sa ljudima po ulici jer nemam mesta i da mi je tesno, cak mi nesto malo naroda ima :D, sela nam opustise. Znaci mesta ima i to nije problem.

Ispade da je problem u hrani jer je nema dovoljno? Pa nas seljak pola od proizvodnje mora da baci, (a proizvodi 50 % od ukupne mogucnosti) jer ga sistem namerno sasece ( naprimer uvezu slepere paradajza iz makedonije itd, itd, itd ,,,,,,,,,,,,,,,,) neverovatno. Ljudi danas bacaju hranu, radio sam u jednoj firmi gde se baca hrana tj. bacaju se velike kolicine sveze razunovrsne hrane, mogli smo da hranimo 1000 ljudi SVAKI DAN, a takvih firmi ima na hiljade sirom sveta. Dakle nije problem ni u hrani i ima je dovoljno, problem je u ljudskoj bahatosti, pohlepnosti itd....................................................... :)



Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #63 poslato: Januar 16, 2011, 01:34:54 pre podne »
valjda je svakom jasno da nas ima SEDAM EBENIH MILIJARDI! Planeta zemlja nije pravljena za toliko stoke tj. ljudi,jedini nacin da odrze neodrzivo je da pumpaju polja svakakvim sranjima i kljukaju zivotinje hormonima.

E bre filipe, ovo sto si napisao stvarno spada u domen teorije zavere ;D ;D ;D
Pa ne mora sve sto se cuje na discoveryju, nationalgeographicu idt da bude istina majka mu stara jbg  :)
Ovakve nam gluposti takodje SISTEM namece i mogu da se cuju sve cesce, malo nam ispiraju mozak a verujem da ce i deca ubrzo u skolama da uce da nas ima previse na planeti, pa da trebamo malo kolektivno da se porokamo.

Ja nesto nisam primetio da se sudaram sa ljudima po ulici jer nemam mesta i da mi je tesno, cak mi nesto malo naroda ima :D, sela nam opustise. Znaci mesta ima i to nije problem.

Ispade da je problem u hrani jer je nema dovoljno? Pa nas seljak pola od proizvodnje mora da baci, (a proizvodi 50 % od ukupne mogucnosti) jer ga sistem namerno sasece ( naprimer uvezu slepere paradajza iz makedonije itd, itd, itd ,,,,,,,,,,,,,,,,) neverovatno. Ljudi danas bacaju hranu, radio sam u jednoj firmi gde se baca hrana tj. bacaju se velike kolicine sveze razunovrsne hrane, mogli smo da hranimo 1000 ljudi SVAKI DAN, a takvih firmi ima na hiljade sirom sveta. Dakle nije problem ni u hrani i ima je dovoljno, problem je u ljudskoj bahatosti, pohlepnosti itd....................................................... :)





kakav diskaveri pobogu.


Ok u Srbiji ima mesta,a sta je s Kinom,Indijom,afrikom,Brazilom???Stvarno msilsi da bez zaebanih djubriva i goveda pumpanih sterodiima mozes prehraniti 7 milijardi ljudi???Iako sve to danas radimo,opet 2 miliajrde gladuju.Dsikaveri daj jbt.Pa hajde da tu hranu saljemo u KInu.Ja kobntam da se tebi jebe za Kineze i da bi ti da Srba ima 2 milijarde.


i stvarno mislsi da je ok sto homo sapiensa ima sve vise a svih ostalih zivih vsrta extremno manje?Da ne pominjem koliko se zelenila krci da se dobiju nove obradive povrsine.Stavrno msilsi da bi covecanstvo moglo nesmetano narasti do 20milijardi a da komplet ne sjebe planetu?

Cisto me zanima,sta tebi odredjuje oko nekog texta ili navoda tj tacnost toga??Zato sto se slaze sa tvojim msiljenjem?Ok radio si u JEDNOJ firmi,kojoj?A kontas li od cega je dobijena ta hrana?Mislis da je 100% organska i zdrava?

A to sto mi ne mozemo proizvoditi vise ima veze sa time sto je em sve manje ljudi ukljuceno u selo i proizvodnju hrane em sto anm fali lova.Zato ako se stavrno brines za ovo,lepo pakuj stavri i idemo na selo da iz korena menjamo stvar.

Jao ta rec SISTEM mi die na q.OK,ja sam sistemski "konformista" a ti??Zivis u gradu??Imas pare u banci??Nosis odecu i obucu kupljenu u prodavnici/butiku?Koristis internet?Placas porez drzavi?Pdv?Kupujes hranu i ostalo u prodavnicama?jesi nekada igrao kompjutersku igricu ili gledao neku seriju na tv?Daj jbt pa sve je to smisljeno da nas drzi u krdu.Ako na sve ovo mozes reci ne nema veze samom,e svaka ti cast.

Ako mislis da ti nisi u SISTEMU tek si onda u zabludi.Znas ko nije u sistemu?neki pustinjak koji ode i napravi kolibu na planinchugi,ne koristi banke,ne koristi struju,ne gleda tv i zivi iskljcuivo od svog znoja bez ikakve veze sa drzavom.To sto smo ti ili ja svesni tog sistema ne menja stvar,u istim smo govnima kao i neko ko missi da je budalstina da nas jebu ovi odozgo.A za promenu takvog stanja eeee,mora se radiklano promeniti msiljenje ljudi,a kako je krenulo uz farme,veliku bracu i ostala zaludjivanja svi su sve manje svesni stavri oko sebe dokle god su zabavljeni.Znaci koje sranje ce nastati kad nestane sargarepe i ostane samo motka.


I naravno da je pohlepnost i bahatost koren svog zla,al ajde nadji mi jedan posao na kugli zemaljskoj koji nije u osnovi korumpiran,jer da pljujes svoje proizvode a  iskljucivo hvalis komsijine,crko bi od gladi.A to je vec petanesti problem da ne sirimo temu u nauku novca...


nemoj da ispada da se stalno svadjam s tobom,samo raspravljamo fino.
« Poslednja izmena: Januar 16, 2011, 01:38:15 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #64 poslato: Januar 16, 2011, 02:46:18 posle podne »
Citat
Ok u Srbiji ima mesta,a sta je s Kinom,Indijom,afrikom,Brazilom???Stvarno msilsi da bez zaebanih djubriva i goveda pumpanih sterodiima mozes prehraniti 7 milijardi ljudi???Iako sve to danas radimo,opet 2 miliajrde gladuju

Sve te zemlje su prenatrpane u ali u velikim gradovima, koi bre Brazil pa ogoman je jbg, sta je s Kanadom, Australijom, pa Rusijom idt.....sta, tamo nemamesta za tivot?
To sto 2 milijarde gladuje nije zato sto NEMA MESTA DA SE PROIZVEDE HRANA, pa moramo da je pumpamo sa svim sranjima da bi malo bolje rodila, vec zbog ocigledno lose svetske politike, koju boli k...c za te ljude koji gladuju.


Citat
i stvarno mislsi da je ok sto homo sapiensa ima sve vise a svih ostalih zivih vsrta extremno manje?Da ne pominjem koliko se zelenila krci da se dobiju nove obradive povrsine.Stavrno msilsi da bi covecanstvo moglo nesmetano narasti do 20milijardi a da komplet ne sjebe planetu?

Ja ljude ne nazivam homo sapiensima vec ljudima  ;D ;D ;D ( nemoj da se odmah uzbudjujes zbog ovoga ).
Ostalih vrsta je  sve manje opet zbog ljudi jer nekontrolisano unistava, mislim da je to svima jasno, a sume se ne krce da bi se dobilo plodno zemljista vec zbog profita, sumske mafije koja vecinom iza sebe ostavlja hektare neplodne zemljei stena, zbog industrializacije, pravljenje kuca, puteva itd......  ok verovatno se jedan deo pretvori i u oranice,Kina je izgubila 8 miliona hektara plodnog tla koje se zbog industrijalizacije i loše poljoprivredne politike pretvaralo u pustinjska područja.
I na kraju mislim da bi u covecanstvo moglo da funkcionise i sa mnogo vise ljudi, uz normalan sistem.

Citat
A to sto mi ne mozemo proizvoditi vise ima veze sa time sto je em sve manje ljudi ukljuceno u selo i proizvodnju hrane em sto anm fali lova.Zato ako se stavrno brines za ovo,lepo pakuj stavri i idemo na selo da iz korena menjamo stvar.

Pa sve je manje ljudi ukljuceno u selo bas iz razloga sto ih hebe debilska politika to svaki nas seljak VRLO DOBRO zna, kao sto sam vec rekao u predhodnom postu da se ne ponavljam.
Pa mogli bi da idemo na selo, sta bi nam falilo, svez vazduh jbg ;D ;D ;D

I da ne duzim dugo jer stvarno nemam kad,pa da preskocim ovo oko SISTEMA, moram na trening  :D hteo sam da napomenem samo to da nema potre, da kad god neko uputi na neki problem, nebitno dali je malo naduvan ili ne, nemoramo odmah da spominjemo da je taj debil, da ga diskreditujemo i nazivamo teoreticarem zavere. A onaj ko se dobro razume u materiju moze da nas razuveri u to.

Citat
nemoj da ispada da se stalno svadjam s tobom,samo raspravljamo fino.

Ma taman posla da se svadjamo, razmenjujemo misljenja to je sve. Cak mi je simpaticno  diskutovati sa tobom... ;) :)
Pozdrav






Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #65 poslato: Januar 16, 2011, 05:43:55 posle podne »
1.E al pogledaj australiju,tamo imas obalu i OGROOOmnu centralnu pustinju i pustos

Kanada?Rusija?95% povrsine tih zemalja se nalazi u oblastima gde je -20 normalna stvar,stavrno mislis da je efiaksno tamo rasporedjivati ljude?

2.Ok je to sumska mafija,ali ti gledaj da sa porastom populacije,logicno mora rasti i obradiva povrsina.ILI u suprotnom an postojecem napraviti vise prinosa tj.kljukati zemlju ko zna kakvom hemijom.Znaci imas ili da ubijas zemlju ili da krcis sume,a danas se rade obe stvari nekontrolisano to jes istina.

3.Da brate ali koji sistem?KOmunizam?Cisto organkso gajenje povrca(a znas koliko je puta to skuplje od ovoga sto oni arde sa hemijom po poljima)?Ja sam za to da bude zdrava hrana,al evo jbg nadji mi pilece meso,jaja,sir,pirinac po normalnoj ceni i ja cu jesti od danas pa zauvek samo cisto organsko bez aditiva i kojecega.Da ne pominjem koliko one kojima plata iznosi 100 evra boli q da li ce uneti ovo ili ono dokle god moze priustiti bukvalno bilo kakvog leba da jede!
Ovde se opet prozima pojam nemastine,i kao u onoj temi oko pedera,ne gledate uzrok vec posledicu(otrovnu hranu) umesto da drustvo kao celina odbaci sistem vlasti na globalnom nivou kakav sad postoji koji namece takvu ishranu.A to se nece lako desiti i plus bez milijardi litara prolivene krvi...


4.Ja ne kazem da si ti teoreticar zavere,ja bas kazem da ne kontam sta je tu vama neobicno da nas jebe neki Rokfeler odozgo??Meni je to cinjenica.Druga je stvar sto je nama to ocigledno kada gledamo daleku istoriju pa kazemo Aha jes vidis kako je Cezar gledao da se obogati,a kada mi prozivljavamo isto to sa drugim imenima,neki to ne kontaju.

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #66 poslato: Januar 17, 2011, 02:35:40 posle podne »
Citat
umesto da drustvo kao celina odbaci sistem vlasti na globalnom nivou kakav sad postoji koji namece takvu ishranu.A to se nece lako desiti i plus bez milijardi litara prolivene krvi

ovo se nece nikada desiti NA ZALOST..


Van mreže Burki

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #67 poslato: Januar 25, 2011, 01:32:34 posle podne »
a i da se dogodi verovatno bi posle opet sve krenulo u pogrešnom pravcu, jbga tako je, nemože postojati savršeni svijet jer ni mi nismo savršeni, dapače daleko od toga  ;D.

Spartak

  • Gost
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #68 poslato: Januar 25, 2011, 01:49:32 posle podne »
Da ljudi kradu normalno, pod ovim ljudi mislim na glavne mudonje (politicare/direktore/ministre.itd itd) bilo bi sigurno bolje.
Radi se o tome da kad neko nakrade par miliona,jebi ga nije mu dosta i oce jos,a moze da zivi ko grof.Znaci koliko god da se nakradu opet je na kraj malo.U tome je problem ,ali takvi su ljudi i tome nema spasa

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #69 poslato: Januar 25, 2011, 01:55:02 posle podne »
Ziva istina, sto vise imaju zele jos vise, apetiti rastu...

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #70 poslato: Januar 25, 2011, 02:03:21 posle podne »
ma palim ja na selo da gajim povrce i mangulice :)

Van mreže naopaka

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 194
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #71 poslato: Januar 25, 2011, 02:10:37 posle podne »
ma palim ja na selo da gajim povrce i mangulice :)
Ćurke ;)
Food is like sex: when you abstain, even the worst stuff begins to look good...

Van mreže Burki

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #72 poslato: Januar 25, 2011, 03:54:50 posle podne »
Ziva istina, sto vise imaju zele jos vise, apetiti rastu...
tako je, ni mišića nam nikada nije dovoljno  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #73 poslato: Januar 25, 2011, 03:55:10 posle podne »
ma bitno da nama sada goviro opet ide gore 5 dinsa
da smo dobili porez na upotrebu dobara (nema veze sto si kupio auto,sada treba bandi da placas to sto ga imas)
onda neki ljudi kazu da imaju dva zvrsena fakuleta ili studiraju..kako god..
a opet rade ili ce raditi po nekim kladionicama ili na buvljacima ili sl ali dobro je..
bitno je da ce struja da ode 13.5% jer su ostali predlozi bili smesni
bitno je da dolaze talijani da prave u kg svoje postrojbe
bitno je da u zajecaru gorenje ide da otvara fabriku (ali ije receno sta je prodano)
sve ovo i jos mnogo toga je bitno..
a to dali ima neka teorija..ma nema sanse
to dali treba gledati uzork ili posledicu sto se pederi stetju..ma gde bre...neka ih
i to dali neko smatra da ne treba voditi racuna o slicnim pojavama...ma neeeee..sto bi mi vodili racuna o tome..ne treba


ne treba i stvari nista....e to je ono sta treba...NISTA..
ziviti kao biljka..ako te neko malo zalije (popisa) dobro je..moglo je biti i gore...i to je to..
uzivati u svojim mizernim zivotima pricajuci svojim mackama kada se ostari bez naslednika kako smo mi mogli nekada da uspemo u zivbotu samo da je je moglo da se studira do 68 god i da je extazi bio legalizovan
ptuj majku im....trebalo bi ....

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #74 poslato: Januar 25, 2011, 04:18:51 posle podne »
Ziva istina, sto vise imaju zele jos vise, apetiti rastu...
tako je, ni mišića nam nikada nije dovoljno  :D
To sam napisao, ali onda obrisao jer mi bilo malo bezveze uporedjivati kolicinu misica sa ljudskom pohlepom, ipak mi nikome ne cinimo zlo...

Ponasamo se kao zivotinje u coporu, kada predator dodje i pojede jednu zebru ili antilopu iz grupe ostale su srecne jer nije njih pojela i samo im ostaje nada da ih nece pojesti i apsolutno nista ne cine da se odupru tome...