Jul 01, 2024, 10:35:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja  (Pročitano 20569 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.587
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #45 poslato: Januar 15, 2011, 01:44:18 posle podne »
au brate ... ok , gledaj ovako ja mislim da to sto pise u mailu ne treba olako shvatiti , to upozorenje , bez obzira sto nema argumetaciju , jer argumentacjiu moze svako da izmisli , cinjenjicu moze svako da iznese u cilju manipulisanja ok ? zato sam pomenuo gay lobi oni cinjenicama i argumentacijama odnosno studijama dokazuju ukratko da je homosekualizam prirodna pojava itd i tako postizu to sto sam naveo... znaci njima je argument da je homosekualac covek sa tim i tim hromozomom i da snim nista nije , ok ? e sad , to ti se zove prosta manipulacija cinjenicama, jer je uvek neko mogao da se nadje i kaze pa nije tako... taj hromozomska promena je defekat u genu ... to je poremecaj ... i tu se sve svodi na to ja sam u pravu a ti nisi i obratno ... a vreme pokazuje ko je u pravu bez obzira na cinjenice ... pa i ja mogu da ti iznesem 20 logickih premisa i da njima dokazem istinitost  neke pojavu ali da li sam ja u pravu ili da li sam ja koristio sofizam da dokazem nesto ... e to je vec drugo pitanje ... zato vezivanje za cinjenice hm pa i nije toliko merodavno koliko ti se cini da jeste... jer se cinjenicama manipulise... zato treba biti oprezan i shvatiti mail ozbiljno ... mozes ti da imas pristup i ma to je sve glupost pa kad te za par godina saceka sranje onda provalis da mozda i nije bila ....

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #46 poslato: Januar 15, 2011, 02:06:46 posle podne »
au brate ... ok , gledaj ovako ja mislim da to sto pise u mailu ne treba olako shvatiti , to upozorenje , bez obzira sto nema argumetaciju , jer argumentacjiu moze svako da izmisli , cinjenjicu moze svako da iznese u cilju manipulisanja ok ?

ja sam o tome i pričao. autor maila pokušava da zastraši čitaoca iznošenjem činjenica koje nisu merodavne za problem koji je osnovni u tom mailu.
evo, da skratim: postoji određeni standard za nešto. postoji, veoma često, više standarda za istu stvar. na primer: vhs (video) standard, beta (video) standard, dvd standard, blue ray standard. a svi se bave istim, kako preneti video signal.

standard sam po sebi ne znači NIŠTA osim da je ono što ima tu oznaku u skladu sa tim standardom. ako neki proizvod ima oznaku  Codex Alimentarius, onda on ima tu oznaku. ali autor mail NE SME da napiše (a napisao je) da zemlja u kojoj se nešto prodaje sa oznakom Codex Alimentarius, da će u toj zemlji da bude zabranjena prodaja vitamina, čajeva i minerala.

za mene bi vest bila da je neko doneo odluku da se ovaj znak ne stavlja na proizvode na koje bi trebalo.
za mene je vest, koju dotični pokret nije preneo, da je EU odobrila logo i standard za isključivo organsku hranu.

p.s. ta viršla iz matijevića ima tu oznaku već godinu dana. pre tačno godinu dana, je ovaj mail već kružio internetom...

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #47 poslato: Januar 15, 2011, 02:26:52 posle podne »
Znaci, po tebi, ako ce neko da me j.be, moze da me j.be, samo molim da se prvo najavi!

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #48 poslato: Januar 15, 2011, 02:33:07 posle podne »
ne. potreban je i tvoj pristanak.

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #49 poslato: Januar 15, 2011, 02:48:25 posle podne »
U tome i je fora, neces ti moci ni znati da odbijes...

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #50 poslato: Januar 15, 2011, 02:53:53 posle podne »
to je neka skroz druga tema.
zato se i zalažem da se priča o svemu, na primeren način, jer uz argumentaciju da će u Srbiji biti zabranjeno da se pije kamilica, niko ništa neće uzeti za ozbiljno; ni ono što treba, ni ono što ne treba.

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #51 poslato: Januar 15, 2011, 02:58:24 posle podne »
Citat
ne. termin teorija zavere su plasirali ljudi koji više nisu imali način da u kratkom objašnjavanju objasne zašto je nešto čista budalaština.

Jaoooooo cvece u kom svetu ti zivis, jebote pa izadji malo napolje provetri se, okreni sam svoju glavu levo i  desno i valjde ce ti biti jasno u kom moronskom, kapitalistickom, prevrtljivom idt svetu zivimo, a ne da ti glavu okrece SISTEM kako on  hoce. Ovo sto si gore odvalio a ja citirao su gluposti koje ne mogu ni da komentarisem. Cuj ti njega
Citat
ne. termin teorija zavere su plasirali ljudi koji više nisu imali način da u kratkom objašnjavanju objasne zašto je nešto čista budalaština.
  sta su pokusali da me ubede, kako je belo ustvari crno.


Citat
dobro, šta je onda istina? šta je taj mail probao da nam kaže?

Istina je u tome da mnoge velike svetske kompanije hoce da drze monopol u svemu i ne birajuci sredstva da stignu do cilja, a mail hoce da nam na to skrene paznju. Ja sam odmah stavio i video gde autor istog maila prica o tome   http://vimeo.com/18720200
Dali je on relevantan da prica o tome pa ja bih rekao da jeste jer sam vec citao i slusao o genetski modifikovanoj hrani gde se navode ovakve stvari koje on prica, a dali si ti relevantan da pricas o ovoj temi  ??? ??? ja mislim da nisi, a ti me ubedi u suprotno. A sad ces ti da pitas mene dali sam ja  taj koji jeste relevantan a ja odmah da ti odgovorim. Nisam jer se ne bavim ovim pitanjem duboko i nisam jer ne vrsim nikakva istrazivanja i jer ne buljim kroz mikroskop i posmatram gene itd.........ali zato znam da sve sto jedemo je nafljano sa nekim otrovima aditivima, zasladjivacima, emulgatorima i na osnovu toga mogu da donesem neki zakljucak.

Citat
ja sam o tome i pričao. autor maila pokušava da zastraši čitaoca iznošenjem činjenica koje nisu merodavne za problem koji je osnovni u tom mailu.

Ajde sad ti nas malo edukuj i iznesi nam neke cinjenice koje su merodavne, posto ovaj da postavim ponovo video ( a nemoj me terati da postavim milion drugih )   http://vimeo.com/18720200   nema pojma o cemu prica.
Samo nemoj da pricas o vhs standardu molim te.

Evo ja malo da posolim temu sa ovim sto upravo citam   http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/vatikan-srbiji-servira-mutant-hranu-69685.php    ;D






« Poslednja izmena: Januar 15, 2011, 03:02:30 posle podne IGOR_X3M »

Van mreže Вучко

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 480
  • Reci 8

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #53 poslato: Januar 15, 2011, 03:08:50 posle podne »
ja mislim da imam prava da pričam o ovoj temi, isto tako mislim da autor tog pisma zastrašuje ljude iznošenjem argumentacije koja nije na mestu.
da te podsetim ova tema ima naziv "mail upozorenja" i ja govorim o tome. o upozorenju.
ni jednog trenutka nisam zauzeo stavo genetski modifikovanoj hrani ili organskoj hrani.

bzvz troluješ temu. ti uopšte ne razumeš o čemu ja govorim.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #54 poslato: Januar 15, 2011, 03:20:13 posle podne »
muaahahahah teorije zavere ;D I love em :D brate ne jedite mesne preradjevine i ne jedite nsita s tim oznakama ako necete i gotova prica :D zasto svaka tema mora da ode u zavere satane i cetiri jahaca apokalipse i zlih jevreja i pedera i muhameda i isusa i zeke rodzera :D jbt


valjda je svakom jasno da nas ima SEDAM EBENIH MILIJARDI! Planeta zemlja nije pravljena za toliko stoke tj. ljudi,jedini nacin da odrze neodrzivo je da pumpaju polja svakakvim sranjima i kljukaju zivotinje hormonima.MIslim daj bre jbt o cemu i o kakvom zdarvlju pricate na bodibilding forumu....bodibilding nije pravljen da bude zdarv niti da ta ishrana i koriscenje raznih supstanci bdue zdarvo,vec EFIKASNO! Ko to ne shvata nek ide da nastavi da dize benDZ i jede herbalife i wellnes keks
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #55 poslato: Januar 15, 2011, 03:21:47 posle podne »
Citat
bzvz troluješ temu. ti uopšte ne razumeš o čemu ja govorim.

Ja mislim da ti ustvari ni sam ne razumes o cemu pricas ( jbg SISTEM RADI SVOJE ) stoga nemoj da se cudis sto te ocigledno niko ne razume. I kakve uopste ima veze NAZIV TEME ako sama tema pocne da se razvija i ne moram da se drzim naslova teme kao svetog pisma. Dakle ja sam ti postavio dole video u kome prica autor maila.

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #56 poslato: Januar 15, 2011, 05:19:43 posle podne »
izvinite sto upadam a sta znaci trolovati troll???trolujes temu sta znaci to.ako moze neko da mi odg.neka admin posle obrise

Van mreže spavac

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #57 poslato: Januar 15, 2011, 05:31:21 posle podne »

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #58 poslato: Januar 15, 2011, 07:13:27 posle podne »
Svi cemo postati zombiji od tih kemikalija. ::)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Ekološki pokret Novog Sada..mail upozorenja
« Odgovor #59 poslato: Januar 15, 2011, 07:17:19 posle podne »
Mislim da bi oni koji ne veruju svakako trebalo da pogledaju link, i komentare ispod...

http://dzonson.wordpress.com/2011/01/03/codex-alimentarius-je-vec-stigao-u-srbiju-kako-izgledaju-ti-proizvodi/

Obratite paznju.