Septembar 15, 2024, 12:13:41 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.280 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Fresh from EXTREME GYM!  (Pročitano 11523 puta)

Van mreže chakija

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 229
Odg: Fresh from EXTREME GYM!
« Odgovor #30 poslato: Maj 25, 2007, 07:32:59 posle podne »
Ja bio sa curom pre neki dan ,da malo obidjem i vidim o cemu se radi...Teretana je zaista vrhunska ,svlacionice ,sauna i stuff ,samo me nervira to sto su sprave i tegovi na laminatu ,pa mi sve to deluje kao neki muzej u kom su izlozene nautilus sprave  :?.Na kraju ,kad sam uzeo cenovnik  ,utroba mi se prevrnula ...ako oces da uplatis za godinu dana ,onda je 35e za mesec dana ,a ako ces samo mesec dana da uplatis onda je oko 70e koliko me secanje sluzi...Naterali me da popunjavam neku anketu i ja kreten ostavim svoj pravi broj mobilnog...cimali me vec 2 puta-gospodine ovo-ono ,da li cete trenirati itd...Ma ocu ,al sutra  :x
Da sam normalan ,poludeo bih !

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Odg: Fresh from EXTREME GYM!
« Odgovor #31 poslato: Maj 25, 2007, 09:08:02 posle podne »
Ja bio sa curom pre neki dan ,da malo obidjem i vidim o cemu se radi...Teretana je zaista vrhunska ,svlacionice ,sauna i stuff ,samo me nervira to sto su sprave i tegovi na laminatu ,pa mi sve to deluje kao neki muzej u kom su izlozene nautilus sprave  :?.Na kraju ,kad sam uzeo cenovnik  ,utroba mi se prevrnula ...ako oces da uplatis za godinu dana ,onda je 35e za mesec dana ,a ako ces samo mesec dana da uplatis onda je oko 70e koliko me secanje sluzi...Naterali me da popunjavam neku anketu i ja kreten ostavim svoj pravi broj mobilnog...cimali me vec 2 puta-gospodine ovo-ono ,da li cete trenirati itd...Ma ocu ,al sutra  :x

O kojoj teretani pricas? :?
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže chakija

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 229
Odg: Fresh from EXTREME GYM!
« Odgovor #32 poslato: Maj 26, 2007, 11:02:16 pre podne »
Pa ona u Bazaru u NS...
Da sam normalan ,poludeo bih !