Septembar 22, 2024, 07:26:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Veliki problem  (Pročitano 6303 puta)

Van mreže hajime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Re: Veliki problem
« Odgovor #15 poslato: Avgust 19, 2006, 03:55:12 posle podne »
Hehe pa ja sam sada na definiciji nego planiram da pocnem uskoro masu.
Sto se proteina tice jedem 400g proteina dnevno tako da oni nisu problem najvise me interesuje koliko UH, ja planiram da krenem od 250-300g dnevno pa da povecavam do 500 to bi mi bio neki plafon, sve zavisi od toga koliko bi se ugojio, sta vi mislite?
Trenutno trcim a kada budem krenuo na masu mislio sam da nastavim ujutru sa nekom setnjom ili lagano biciklo sta mislite o tome?

Pedos procitao sam negde na forumu da si isprobavao nesto masu i definiciju zajedno jel moze nesto vise o tome.

Jos i ovo od ugljenih hidrata bi unosio kuvani krompir, ovsene, pirinac, grasak i vlaknaste.
Razmisljao sam i da kasnije ubacim testenine koliko su one dobre?

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Veliki problem
« Odgovor #16 poslato: Avgust 19, 2006, 04:07:04 posle podne »
meni jedini problem kod definicije to sto ne mogu da jedem, znaci ujutro idem na cardio i poslepodne tegovi+cardio. i ove tablete silne i prashkovi su mi se ogadili a kamoli onoliko mesine da trpam po cijeli dan.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže MaliSima

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 281
Re: Veliki problem
« Odgovor #17 poslato: Avgust 19, 2006, 08:08:05 posle podne »
meso mi se verovatno nikada ece zgaditi najbolja hrana na svetu:)
PS. bez potpisa:)

Van mreže hajime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Re: Veliki problem
« Odgovor #18 poslato: Avgust 20, 2006, 10:36:11 pre podne »
Ja nemam tih problem sta sam sve u usta strpao mislim da bi i govno mogao da pojedem samo da ima proteina.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Veliki problem
« Odgovor #19 poslato: Avgust 20, 2006, 04:03:26 posle podne »
ima li u balegama proteina, barem koji gram?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Re: Veliki problem
« Odgovor #20 poslato: Avgust 20, 2006, 05:46:32 posle podne »
Zavisi je stoka jela pre nego sto je posrala
For me , life is continously being hungry.

Van mreže hajime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Re: Veliki problem
« Odgovor #21 poslato: Avgust 20, 2006, 08:25:21 posle podne »
Cisto sumljam posto su oni prezivari i organizam im je takav da iscede sve iz onih travcica sto pojedu a kamoli nesto sa proteinima.
Mislim da goveda imaju najnehranljiviju balegu, mozda svinje daju nesto kvalitetnije, i eventualno kokoske ukoliko se hrane koncetratom :D

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Veliki problem
« Odgovor #22 poslato: Avgust 20, 2006, 09:24:16 posle podne »
pojma nemam kolko proteina dnevno, zavisi od apetita. trenutno sam sit svega i ne mogu bas da se pridrzavam striktnog jelovnika. moro bi napravit pauzu sa mesom da se malo organizam uzeli.

od hemije uzimam samo ECA, nista za zastitu posto sam nedavno zavrsio mass cycle. od suplemenata tu su razni multi-shumeci,whey,glm.  
brzo se oporavljam pa chini mi se da nema problema sa katabolizmom. jednio cu smanjit treninge sa tegovima na svaki drugi dan, a cardio ostaje 2x dnevno.
trenutno ne bavim se nichim, tj treba da uzmem da spremam neke ispite sad za septembar al ne ide :(
sto se takmicenja tice, daleko daleko sam ja jos od te forme. ne planiram nista. al jos koja godina guslanja svom mogucom hemijom,shto budzet bude dozvoljavo, i nadam se nekom takmicarskom izgledu.
poz
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Veliki problem
« Odgovor #23 poslato: Avgust 21, 2006, 06:55:17 posle podne »
kilograma oko 99, svakim danom sve manje i manje. cilj mi je spalit svu kanalizaciju u sto kracem roku, pa onda fino s andjelima nabacivat lean mass.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže hajime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Re: Veliki problem
« Odgovor #24 poslato: Avgust 21, 2006, 08:15:50 posle podne »
Evo uskoro cu i sliku da nakacim samo sto je bezveze ispala slikao me ortak sa telefonom, nigde nisam mogao da nadjem digitalni, to jest imo munja ali me mrzelo po kisi da idem do njega, pa cu da okacim i najvise me interesuje pedjino misljenje kako da se poboljsam i uradim nesto.