Septembar 28, 2024, 06:50:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Kako pomoci nasim matorcima oko ishrane :)  (Pročitano 2556 puta)

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Kako pomoci nasim matorcima oko ishrane :)
« poslato: Oktobar 19, 2006, 11:45:47 posle podne »
Mislim da ova tema nema na forumu a bilo bi dobro da nesto i o tome napisete.
Roditelji nam s godinama ulaze i prilicno lose fizicko stanje. Kako kome, npr moj cale voli da igra tenis i jos uvek se drzi do dobre fizicke kondicije dok keva samo laga setnja i to je to. Sto govori o njenom visku i da nije dovoljno fizicki aktivna a jede jedva 400cal dnevno...
Posto smo svi sportisti ovde verovatno ste suoceni sa pitanjima od roditelja kako da skinema ovo ono, kakvu dijetu i slicno...
Mozda neko ne vidi smisao teme. Smisao bi trebao da bude da mozemo da damo kvalitetan savet nasim matorcima da mogu da skinu koji kilogram.

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kako pomoci nasim matorcima oko ishrane :)
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 19, 2006, 11:58:08 posle podne »
Moja majka ( 70 godina )  vec par godina pije Ultimate Nutrition "Super Complete Formula" a zadnjih par meseci i U.N. Supreme Whey  :D , svako jutro lagano razgibavanje sto je dosta za nju  :D
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Manimal

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.496
  • I'm The King Of Fatness
Odg: Kako pomoci nasim matorcima oko ishrane :)
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 20, 2006, 12:03:19 pre podne »
Moja majka ( 70 godina )  vec par godina pije Ultimate Nutrition "Super Complete Formula" a zadnjih par meseci i U.N. Supreme Whey  :D , svako jutro lagano razgibavanje sto je dosta za nju  :D

Znaci tako, majka te snabdeva proteinima. :shock:

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Kako pomoci nasim matorcima oko ishrane :)
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 20, 2006, 12:06:33 pre podne »
Glavni je distributer Ultimata  :lol:
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: Kako pomoci nasim matorcima oko ishrane :)
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 20, 2006, 12:40:33 pre podne »
Moja majka ( 70 godina )  vec par godina pije Ultimate Nutrition "Super Complete Formula" a zadnjih par meseci i U.N. Supreme Whey  :D , svako jutro lagano razgibavanje sto je dosta za nju  :D

hahaaha ovo mi je skroz dobro sto sam procitao!!!  :D Kada bi i ja moju nagovorio da pije pa ja bi onda mogao da nesmetano imam skladiste preparata u kuci! Moja majka kada vidi da pise ANABOLIC na nekoj kutiji njoj odma nije dobro  :lol:! A cale me redovno pita svaki 5 dan sta to buckam a ja mu svaki put kazem "kolko puta treba da ti kazem da je to protein od surutke!!!", a onda on"zdravlje sa kasikom ulazi" (ili tako nesto) sto je i u pravu :)