Septembar 30, 2024, 12:17:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: DIJAN GYM  (Pročitano 55690 puta)

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #150 poslato: Oktobar 24, 2007, 11:39:04 posle podne »
Neka, treba i kritika slažem se sa vama momci, DIjan je napravio super posao ali fale neka karike. A nadam se da su klupe u izradi i ja ne volim bas da mi se po podu roba vuce :( I KRETENIMA KOJI GOLIM KITAMA idu po svlačioni poručujem da se mogu pobrisat i obuc a onda odjeveni doc do svoje odjece jer degutantno djeluje kad ides vezat cipelu a liku guzica meni pored glave i plus SVE JE MOKRO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže sp

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #151 poslato: Oktobar 25, 2007, 06:40:52 posle podne »

ne radi i jedan steper,a drugi toliko suska da me nervira radit na njemu,sajla na spravi za tricepse puca svako dva tjedna,ima jos dosta toga...





lose fat fast

Van mreže Nuke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #152 poslato: Oktobar 25, 2007, 10:50:14 posle podne »
ja mislin da su klupe zanemarivi problem koji ce Dijan siguran sam rjesit sta prije...
al negledas npr pozitivne strane...sajla za tricepse puca...ali se mijenja...
jedan steper suska, ali ih ima 3, jos + 5 traka, 4 bicikle, 4 moonwalka, znaci veliki izbor kardio sprava, i dobro je tu i tamo prominit spravu...

jos nisan procita da ga je neko pohvalia za jako razumne cijene(neznalicu ne ubrajan u te), a isto tako i popusta na proteinu, partya svaku subotu na kojima su povoljne cijene,prosirenje teretane, rjesavanje problema zagusljivosti, i sada najnovije sta san vidia, besplatni pregledi lokomotornog sustava koji Dijan sam financira, itd itd itd...to su samo neke, a ima virujen jos toga... izvinjavam se ako sam nesto krivo reka...

a to sta se golih kita po svlacioni ka sta neznalica kaze...ja mislin da je jedini razlog toga kultura ljudi, mjesto za brisanje imaju pored tusa...a to sta se kitaraju uokolo...to samo govori o njima...
jos jednom svaka cast Dijanu na velikom ulozenom trudu u teretanu, nevirujen da je puno ljudi njegovih godina sposobno snosit toliku odgovornost...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #153 poslato: Oktobar 25, 2007, 11:47:41 posle podne »
Ma naravno da to sve stoji, ja sam to reka Dijanu da je super uredjeno, ali jebi ga ne mos ti objasnit macanima da se obrisu i dodju kao ljudi se obuc a ne cilu vodu kroz cijeli gym vuc i tako stvarat lokvu punu vlage, a ni sam ne znam kako da se to rijesi....

Ma Dijan je ljudina, samo je ponekad previše dobar pa to neki iskoriste i ponašaju se kao u stajama, a ovo mulaca koji su iskoristili popust je najveca opasnost i za sigurnost drugih jer idu kao muhe bez glave dok nekoga ne poklopi ili se iskilavi...

A ako ima di izbor sprava onda je to Dijan Gym...to se ne treba diskutirat samo je frka sto oni neozbiljni vjezbaci koriste bench, biceps spravu i to je to... :D :D :D noge, ramena, ledja to boli bolje je ovo standardno, pogledat pola utakmice sjedeci i svako 15 min napravit pet ponavljanja sa milion kila :D :D :D :D
Za mene je gym raj na zemlji....nema sto ne koristim skoro i guzne sprave :D :D :D


A nadam se da ce klupe jako brzo stic, nisam stiga pitat Dijana sto se desava jer uistinu nije ugodno po mokrom podu se skidat u čistu odjeću prije i nakon treninga...

Ne spominji tulume, jos sam u bedari od redbull+jeger hahahahahah...

Van mreže KRALJ

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #154 poslato: Oktobar 26, 2007, 01:11:33 pre podne »
Ja ne znam zasto uopce ides tamo kad je tako trgicno kao sto kazes?
Pored takvih kao sto si ti ne moze ni biti u redu, tu dodjes i pricas gluposti, a uvjeran sam da si i ti jedan od onih mulaca koji prave stetu po teretani!
Vidio sam takve mulce kako se ponasaju po teretani i svlacionici, sve su polomili, cak su i fenomat iscupali!
Da se normalno ponasate sve bi bilo u redu i funkcioniralo.
Covjek vam je dao popust, sto vam ni jedna druga teretana nece dati, i na prehranu i na usluge, a u ni jednoj sigurno nemate takve uvijete kao u Dijana, a vi se tako ponasate.
Sramite se, to je hvala za sve sto cini!
Da sam na njegov mjestu uopce vam nebi dozvolio da trenirate, jer napravite vise stete nego koristi.
Zavist vas ubija pa se tako ponasate.
Zasto se ne predstavis imenom i prezimenom i kazes sto imas za reci, a  da se krijes iza nekih nickova???
Kad imas muda reci Dijanu sve sto imas reci, a ovako na ovaj nacin blatis covjeka i pricas gluposti!!!


ne radi i jedan steper,a drugi toliko suska da me nervira radit na njemu,sajla na spravi za tricepse puca svako dva tjedna,ima jos dosta toga...







Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #155 poslato: Oktobar 26, 2007, 01:58:13 pre podne »
@KRALJ

Ma opusti ste njima je najgore što ne znaju ni sami zašto idu tamo, a napredak je nikakav, to im je najgora pokora za njih, a i fen je slomljen dobro si spomenuo, ja sam nasao 3-troje kako ćakulaju u svlačioni, pa sam slušao priče, onda mi je puka film kad su počeli da se naguravaju pa sam popizdi, a plus je neka mulica ušla po sred muške svlačione i to je kao smiješno...

A neki dan sam skoro zalipia Bečku jednom jer mi se činilo da je komentira nešto na moj popust i vraćanje love od strane cure za šankom...hm...jebena neka omladina....ja sam od njihovog doma igra strategije i štreba.... :lol: :lol: :lol:

Van mreže Duje

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #156 poslato: Oktobar 27, 2007, 02:35:40 posle podne »
zna neko kako sebi mogu sredit ili da mi neko napravi onaj pre kull kao crtez na zidu? Odma kad se popnes uz skale..
->Stairway to heaven<-

Van mreže Nuke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #157 poslato: Oktobar 27, 2007, 05:19:43 posle podne »
ja mislin da bi ti Dijan osobno moga odgovorit na ovo...

Van mreže JESSY

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #158 poslato: Oktobar 29, 2007, 09:05:50 posle podne »
Bija san u subotu na party-ju u Dijan Gym-a, nisam moga virovat kako je dobro bilo.
Ludilo, narodna do jaja!
Svaka cast!

Van mreže Duje

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #159 poslato: Oktobar 29, 2007, 09:20:06 posle podne »
sta je bilo?
malo mi pojasni to narodna khm khm :twisted:
->Stairway to heaven<-

Van mreže Nuke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #160 poslato: Oktobar 29, 2007, 11:10:54 posle podne »
iako nevolin narodnu u subotu je stvarno bilo ludilo, vise svita nisan vidia,a isto san vidia da si je Dijan da truda i ubacia jos par dobrih cijena za pica :) svaka cast!
iduce subote san opet tamo, ekipa za 5+ :)

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #161 poslato: Oktobar 29, 2007, 11:20:49 posle podne »
iako nevolin narodnu u subotu je stvarno bilo ludilo, vise svita nisan vidia,a isto san vidia da si je Dijan da truda i ubacia jos par dobrih cijena za pica :) svaka cast!
iduce subote san opet tamo, ekipa za 5+ :)
Odlican ambient, odlican prostor, odlicne cijene, jedino mene jebe muzika, nisam bas za narodno :D

Van mreže Nuke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 208
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #162 poslato: Oktobar 29, 2007, 11:22:44 posle podne »
Odlican ambient, odlican prostor, odlicne cijene, jedino mene jebe muzika, nisam bas za narodno :D

a i mene je, dosta mi je sta mi brat slusa narodno po cili dan, al ka sta san reka, u dijana nisan ni primjetia da su bile...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #163 poslato: Oktobar 30, 2007, 12:02:57 pre podne »
Možda bude koji put Dalmatinska noć što se tiče muzike  :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P 8)

Van mreže Duje

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: DIJAN GYM
« Odgovor #164 poslato: Oktobar 30, 2007, 10:07:00 posle podne »
a mozda navratin i ja pa da vidin=)
->Stairway to heaven<-