Jul 01, 2024, 05:59:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Fjodor Jemjeljanjenko: Borit ću se opet  (Pročitano 2174 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Fjodor Jemjeljanjenko: Borit ću se opet
« poslato: Februar 16, 2011, 08:32:13 pre podne »
Fjodor Jemjeljanjenko: Borit ću se opet

Po povratku kući nakon razočaravajućeg poraza u prvome krugu Strikeforce-ovog Grand Prix-a, Fjodor Jemjeljanjenko otkrio je ruskim novinarima da je prvotna izjava o mirovini ipak bila rečena "vruće glave".

Dok su fanovi već polako počeli zamišljati MMA svijet bez jednog od najboljih teškaša svih vremena, Rus je pokazao da se iznenađujuće dobro nosi s porazom protiv Antonia Silve, te je natuknuo nastavak karijere.

"Prebrzo sam objavio mirovinu, iz frustracije. Opet ću se boriti, možda se vratim na Grand Prix. Uvjeren sam da mogu odraditi još nekoliko borbi. Nisam još analizirao poraz. Moram se oporaviti, još ne vidim dobro," Otkrio je Fjodor za LifeSports.ru.

S time se slaže i Jemjeljanjenkov trener boksa, koji ne sumnja u brz povratak "Posljednjeg Cara".

"Fjodor je sposoban vratiti se na turnir, svatko ponekad posrne. Ovo nije toliko loše kao što mnogi misle," izjavio je  Aleksander Miškov.

I.F./www.profightstore.com

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: Fjodor Jemjeljanjenko: Borit ću se opet
« Odgovor #1 poslato: Februar 16, 2011, 09:10:30 pre podne »
e pa s nestrpljenjem ga ochekujemo,dako dodje u boljoj formi ubuduce..