Septembar 20, 2024, 07:43:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pomagajte strucnjci!!!  (Pročitano 12810 puta)

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #15 poslato: Maj 20, 2011, 01:31:31 posle podne »
sto se tice ako imas povecan estradiol onda ZMA,a sto se tice kortizola beta-alanin....za ostalo nisam upucen
Beat the genetics!

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #16 poslato: Maj 20, 2011, 03:52:23 posle podne »
Moras u koordinaciji sa dobrim lekarom (znam da je tesko da nadjes takvog) da resis problem, jer on sigurno moze najbolje da te posavetuje oko terapije, doziranja i izbora lekova...

Ono sto mogu da ti kazem vezano za test:

Clomifene citrate - probaj da nadjes malo vise o njemu (moze da pomogne oko podizanja nivoa prirodnog testa - neki ga koriste u oporavku od ciklusa)... ;)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #17 poslato: Maj 21, 2011, 05:57:41 pre podne »
Moras u koordinaciji sa dobrim lekarom (znam da je tesko da nadjes takvog) da resis problem, jer on sigurno moze najbolje da te posavetuje oko terapije, doziranja i izbora lekova...

Ono sto mogu da ti kazem vezano za test:

Clomifene citrate - probaj da nadjes malo vise o njemu (moze da pomogne oko podizanja nivoa prirodnog testa - neki ga koriste u oporavku od ciklusa)...

Milose
ti kojima clomifen pomaze su oni koji su na 1 gr testa i VISE veoma dugi vre period i ne postoji mogucnost da se telo povrati usled unistavnja HPTA osovine
mnogo tema je i prica receno na ovaj deo
tako da preporucitavati LEK nekome bez lekarskog nadozra i nije bas pametno
jer ovome momku nisu hormoni otisli od potrebe aas vec je uzro na pocetku teme
i da
clo i nije bas sretno resenje za bilo koga

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #18 poslato: Maj 21, 2011, 08:52:09 pre podne »
sve je jasno - moja greska  ;)

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #19 poslato: Maj 22, 2011, 11:27:32 pre podne »
naso sam neke studije vezano za ginkgo i ginseng.Kaze da snizavaju prolaktin, tako da cu probat sa tim.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #20 poslato: Maj 24, 2011, 05:43:45 pre podne »
naso sam neke studije vezano za ginkgo i ginseng.Kaze da snizavaju prolaktin, tako da cu probat sa tim.

TACNO
ali nemoj da ocekujes cudo od ginsenga

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #21 poslato: Jul 05, 2011, 12:02:17 posle podne »
evo novih rezultata

prolaktin 136    / 86-324
cortisol 637   /101-535
progesteron 0.800 /0.318 - 0.636
testosteron 50 / 5.41-30

koristio sam bromokriptin, hcg i nolvadex. Sada se dosta bolje osecam, mogu da zaspim kad legnem a ne da se vrtim po krevetu do 5h ujutro i ustajem lagano, zglobovi su prestali da me bole... e sad trebam sniziti jeb... kort i prol?
Ameri se kunu u lean xtream da snizava kortizol a sastav mu je  7-OH (7-Hydroxy-Dehydroepiandrosterone) sto znaci da DHEA + par gr vit c moze da odradi posao!?
A progesteron mi je verovatno uvek i bio sjeb... samo sam ga sada pogorsao sa hcg-om. Sta se moze uraditi povodom njega?

« Poslednja izmena: Jul 05, 2011, 12:31:58 posle podne Edge »

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #22 poslato: Jul 05, 2011, 02:40:49 posle podne »
ma cek
KO JE TEBI REKAO TJ PREPISAO DA KORISTIS BROMOCRIPTIN,HCG I NOLVADEX skupa???

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #23 poslato: Jul 05, 2011, 03:01:55 posle podne »
Jbg mucim muku blizu 2 gobine a doktore bas zabole sa moju situaciju, pa moram sam sebi da pomognem, i naravno malo se zajeb.  Ovde je hcg bio  nepotreban...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #24 poslato: Jul 05, 2011, 03:06:18 posle podne »
jaoooo covece.............

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #25 poslato: Jul 05, 2011, 06:42:48 posle podne »
Ustvari ja se i nisam toliko zajeb. xD   bromo poceo da pijem 2 ned pre nolve i to 1/5 tablete da bi se privikao na lek a hcg sam uzimao 3 ned 3x 600. Usput sam poceo da radim kardio i zbog toga mi je otisao kortizol. A za progesteron sam siguran da mi je on pravio probleme oko libida i da zbog njega imam akne po ledjima otkako mi se sve ovo izdesavalo, samo sto lek za prog ne postoji :/


Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #26 poslato: Jul 05, 2011, 07:04:03 posle podne »
moj zadni post na ovu temu defitivno i nadam se da ces iz njega da izvuces ono sta treba da izvuces

Citat
bromo poceo da pijem 2 ned pre nolve i to 1/5 tablete da bi se privikao

APSOLUTNO ali APSOLUTNO je irelevatno KADA SI POCEO DA PIJES BROMOCRPTIN vec je stvar u tome da si pomesao DVA LEKA KOJA NE TREBA DA MESAS!!!!

Citat
hcg sam uzimao 3 ned 3x 600

Sa administracijom ovog preparata treba biti oprezan, treba ga koristiti u razumnim dozama i u trajanju od maksimalno 3-ri sedmice. Prekomjerna doza može dovesti do aromatizacije putem produkcije prekomjerne količine testosterona, koja aktivira mehanizam tzv. negativne povratne sprege i na taj način ponovo blokira produkciju testosterona. Dulja primjena od 3-ri sedmice može dovesti do neosjetljivosti Leydigovih stanica na gonadotropin (i na LH) , što sa sobom povlači još i gore probleme od prvo navedenih. Osim primjene nakon kure sa steroidima postoji i mogućnost korištenja u toku dugačkih kura kada njegova primjena sprečava potpunu neaktivnost testisa i omogućuje uspješnije i brže vraćanje hormonalne ravnoteže nakon kure. Vrijeme davanja incijalne doze nakon kure ovisi o preparatima primjenjenim u toku same kure, o dozi primjenjenog steroida, duljine kure i brzini metabolizma konzumenta. HCG se nakon kure koristi samo kao incijalni lijek za rapidno vraćanje testisa u funkciju, no za potpuno uspostavljanje hormonalne ravnoteže

Citat
testosteron 50 / 5.41-30

tvoj testostreon je uvecan za 20% OD NORMLANIH REFERENTIH VREDNOSTI dok ti je ujedno PROLAKTIN,KORITIZOL a veruje i estrogen posto ga nisi radio otisao DO TRI Q..A

mislis da su ovo normalni paramteri gde je jedan hormon UVECAN ZA 20% iznad NORMLANOG ( u slucaju zdrave indiviidude) a tri hormona PODIVLJA VAN OPSEGA REFERENTIH VREDNOSTI...hmmmmmm??
ok..


Citat
kardio i zbog toga mi je otisao kortizol.

Kortizol je katabolicki hormon koji razbija misice. Kortizol sprecava sintezu proteina u misicne celije, zbog cega se oni razgradjuju...bla....bla...bla...

dali si ti usao u fazu gde ti se misici razgradjuju usled nagomlivanja kortizola izazvanog cardio treningom?
ne bih rekao
dali je osobi koja ima zdravstveni problem primarno da razmisljao o tome da mu je cardio trening povecao nivo kortisola????....SIGURAN SAM U NEKE STVARI...

Citat
A za progesteron sam siguran da mi je on pravio probleme oko libida i da zbog njega imam akne po ledjima otkako mi se sve ovo izdesavalo, samo sto lek za prog ne postoji :/

hmmmm

dali si SIGURAN i to sta pricas da ti je pored TESTOSTOREONA KOJI JE ZA VISE OD 20 VECI NEGO KOD ZDRAVE INDIVIDUE da ti problem sa aknama na ledjima pravi PROGESTERON..


PRIJATELJU
DEBELO GRESISI -

nadam se da ovaj moj post neces pogresno da protumacis!!!



Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #27 poslato: Jul 05, 2011, 07:50:09 posle podne »
E to volim da cujem! Hvala na ovome!  
Imam problem sa katabolizmom i aknama 2 god unazat,  josa kada mi je test bio osrednji, e sad izvini sto ja malo bolje nisam objasnio kako i sta se izdesavalo u ranijem periodu jbg.

 Zimus se probudim u 5 h nocu nesto mi pripala muka odem do wc-a onesvestim se i posle par minuta se probudim na plocicama u lokvi krvi. Pogledam se na ogledalo glava rascopana odem kod doktora stave mi 5 kopci i aj u 3 lepe. Posel odem kod ocnog kad ono oko pomereno 2mm u gornjem pravcu, i bole njih k... za mene.  I zbog toga ja ovako postupam jer znam da niko nece,ne ume da radi svoj posao pa se ja trudim da sam popravim situaciju, ali jbg sranja se desavaju.
TEBI HVALA PUNO!!! I izvina zbog smaranja.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #28 poslato: Jul 06, 2011, 05:17:32 pre podne »
veruj
NE SMARAS ME NI MALO
ali ja nisam lekar (voelo bih da jesam) pa da ti kazem tacno sta i kako...ISKRENO
odista mi je zao sto cujem da ti se ovo desava (ovaj deo u wc itd itd itd) ali mi deifitvino nije jasno da nikako ali NIKAKO ne mozes da nadjes pa cak i da platis nekog endokrinloga koji ce te saslusati i VIDETI DA IMAS PROLBEM

pa ja ne mogu da verujem da se oni ne obaziru na ovo sta si ti sve ovde napisao.....prosto ne mogu da verujem..

Van mreže Edge

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Pomagajte strucnjci!!!
« Odgovor #29 poslato: April 04, 2012, 06:10:46 posle podne »
Poz Pedja, cisto da ti se javim da sam prevazisao sva sranja koja su mi se izdesavala i da napravim presek kako je bilo nekada.
April 2011






I kako je sada.

Ovo su posle defke februar 2012







i ove su od prosle nedelje. Krenuo malo na masu :D