Jul 01, 2024, 11:09:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: HEMO RAGE-BLACK  (Pročitano 9888 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
HEMO RAGE-BLACK
« poslato: Novembar 16, 2010, 02:59:36 posle podne »
zavrsena sesija sa HEMO RAGE i ono sto cu reci je da je ovaj No rektor VISE NEGO FENOMELANAN i slobodno mogu da ga poredim sa HORSE
celo vreme koristenja sam bio na 1+1/2 merice i odosta celo vreme trajanja a to je 3.5 ned tj malo duze sam imao isti isti OSECAJ NA TRENINGNU kao i prvog dana koristenja
oni ko...jij traze KICK kao sto to daje npr JACK mozda ce malo biti razocararni ali ono sto je bitno a za one koje znaju je POSAO KOJI TREBA DA RADI HEMO RAGE i uloga zbog kojeg je u napralvjen a to jje konstatno dopremanje AK tj antikatabolnh elemenata u toku treninga do misica.
sastav vise nego DOBAR
moja iskrena prepruka svima

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30204

Van mreže NS021

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: HEMO RAGE-BLACK
« Odgovor #1 poslato: Decembar 12, 2010, 07:49:53 pre podne »
Znaci HEMO RAGE nije los supl. Samo ovde je on $10 skuplji od JACKED i manje serviranja ima... da li si siplati uzimati HEMO RAGE. Koliko vidim i kod vas je skuplji od Jack :). S obzirom da je Nutrex-ov Lipo 6 x/ Black fenomenalan verovatno je i taj njihov pre-workout odlican... hmmm mozda probam posle nove godine :)

Van mreže mikson

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 56
Odg: HEMO RAGE-BLACK
« Odgovor #2 poslato: Decembar 12, 2010, 08:03:40 posle podne »
pedjos,probaj hemo rush. mislim da je bolji od ragea,samo je problem sto u sebi nema ak. i od njega dosta korisnika ima malu mucninu u toku treninga,ali je zato pumpa ludilo

Van mreže NS021

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: HEMO RAGE-BLACK
« Odgovor #3 poslato: Decembar 12, 2010, 11:12:48 posle podne »
Bas sad gledam na bb.com , HEMO RAGE BLACK ULTRA CONCENTRATE je dostupan.
.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HEMO RAGE-BLACK
« Odgovor #4 poslato: Decembar 13, 2010, 05:51:28 pre podne »
pedjos,probaj hemo rush. mislim da je bolji od ragea,samo je problem sto u sebi nema ak. i od njega dosta korisnika ima malu mucninu u toku treninga,ali je zato pumpa ludilo

probao sam je hemorush i ne moze da se poredi sa hemorage kada je prica koju sam naveo u pitanju
a ti ako hoces i zelis samo pumpu uonda uzimi JACK 3 pa ces ti hemorush biti smesan

Van mreže losmi_aus

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: HEMO RAGE-BLACK
« Odgovor #5 poslato: Decembar 14, 2010, 05:51:48 pre podne »
pa nije ti Jack3d tako jak sto se tice pumpa, ja sam nekad pio i po 2.5 scoops i nije bio neki pump.. secam se pre kad sam uzimao animal pump da je nekada bolje 'udarao' od jack3da.. :)

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: HEMO RAGE-BLACK
« Odgovor #6 poslato: Decembar 14, 2010, 10:23:29 pre podne »
pa nije ti Jack3d tako jak sto se tice pumpa, ja sam nekad pio i po 2.5 scoops i nije bio neki pump.. secam se pre kad sam uzimao animal pump da je nekada bolje 'udarao' od jack3da.. :)
pa to sve zavisi od osobe do osobe nekom horse daje pump a nekom nedaj, nekom no xplode dobar nekom los, sad ako tebi nije jack3  valjao ne mora znaciti da nije jak...
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HEMO RAGE-BLACK
« Odgovor #7 poslato: Decembar 14, 2010, 12:20:13 posle podne »
pa nije ti Jack3d tako jak sto se tice pumpa, ja sam nekad pio i po 2.5 scoops i nije bio neki pump.. secam se pre kad sam uzimao animal pump da je nekada bolje 'udarao' od jack3da.. :)

postovanje mr..hmm
ANIMAL PUMP
jel si ti dosao ovde da reklamiras nejga ili sta?
mislim
nije mi jasno da sa svojim prvim postom uletis na taj nacin i verovatano zarad lagera PUMPA koji gle cuda ne ide bas sjajno prodaja nikome tebi je on bolji od JACK-a mada NEMA NI JEDNU JEDINI DODIRNU TACKU SA istim....ali neverovatno koliko ljudi mogu da budu na ovaj nacin nedosledni nekim principima i da su sposboni da pricaju ovakve stvari...nevorovatno..a da pri tome u opst ene obracaju pazanju na to da ono sta su napisali nema aama bas nikakve veze sa vezom

Van mreže losmi_aus

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: HEMO RAGE-BLACK
« Odgovor #8 poslato: Decembar 14, 2010, 01:58:19 posle podne »
hehe ma ne reklamiram ja nista, tu sam ja neko vreme na forumu samo sto nisam nigde komentarisao... pump je zastareo zato se sigurno i ne prodaje..
pazi i jedan i drugi proizvod imaju nesto sto kao daje taj pump.. za mene je to ta dodirna tacka, ne razumem se u te sastojke itd.. tako da ne bi mogao da komentarisem mnogo o tome...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HEMO RAGE-BLACK
« Odgovor #9 poslato: Decembar 14, 2010, 01:59:55 posle podne »
ok
sve je jasno onda
ja ti se izvijavam sto sam mislio da reklamiras nesto a i sam si izveo konkluziju koja je i vise nego tacna...tako da je bez veze da se tema o tome siri dalje.
jasni ki dan sve odje!!!
hehhe