Septembar 17, 2024, 04:14:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc u izboru preparata za jacanje zglobova !?  (Pročitano 2665 puta)

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Pomoc u izboru preparata za jacanje zglobova !?
« poslato: Decembar 11, 2010, 03:04:42 posle podne »
Povredio sam koleno pre mesec i po dana, izletela mi ja casica na levom kolenu i bilo je bas gadno ali sad je sve ok i vracam se laganim treninzima. Levi kvad mi je dosta atrofirao, list ne toliko ali je izgubio na tonusu. Otok se skoro u potpunosti povukao tako da sada moram da krenem da jacam misic ali takodje i zglob kolena pa imam pitanje koji je najbolji preperat za to ? Trenutno pijem neki nas prepearat, glukozamin plus nesto od morskog psa, svaki je savet dobro dosao :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Pomoc u izboru preparata za jacanje zglobova !?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 11, 2010, 03:59:32 posle podne »
pa glukozamin sulfat sa msm om ... imas cini mi se da je od ultimate -a Joint repair proveri ...

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Pomoc u izboru preparata za jacanje zglobova !?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 11, 2010, 07:01:49 posle podne »
Elasti Joint je takodje dobar...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Pomoc u izboru preparata za jacanje zglobova !?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 11, 2010, 08:09:41 posle podne »
Otok se skoro u potpunosti povukao tako da sada moram da krenem da jacam misic ali takodje i zglob kolena pa imam pitanje koji je najbolji preperat za to?

Mozes da koristis Labradin ili Ultimatov proizvod koji su naveli, ali nece ti oni "ozdraviti" koljeno, trebao bi sa paznjom da se posvetis rehabilitaciji i da ubuduce pazis sta radis, jer generalno jednom kad ti iskoci koljeno zglob etc, velika je mogucnost da se to isto desi ponovo.

Vrlo vazno je da i quad ali i zadnju lozu ojacas, jer ako budes radio samo kvadricepse, kao sto mnogi rade u fazama oporavka od povreda koljena moze da dodje do disbalansa antagonista i da budes jos podlozniji povredama.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Pomoc u izboru preparata za jacanje zglobova !?
« Odgovor #4 poslato: Decembar 11, 2010, 08:25:05 posle podne »
Hvala na savetima, elasti joint je bio i neki moj izbor, verovatno cu ga uzeti cim popijem morskog psa :) Vladar vec sam imao problema sa desnim kolenom i levim skocnim zglobom, usled naglog rasta i upraznjavanja kontaktnog sporta( ragbi ) tako da svakako moram biti pazljiv. Koleno sam povredio kod bacanja, uci - mata, tako da na zalost sada gledam svaki korak ali moram se strpiti dok misici ne ojacaju a hrskavica se oporavi. Jos jednom, hvala svima na savetima !
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2010, 08:29:26 posle podne etaoin »