Septembar 27, 2024, 06:22:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.973 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!  (Pročitano 10669 puta)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #30 poslato: Decembar 05, 2010, 05:20:18 posle podne »
Kao glumac, Sergej je ok....ali da se razvaljuje od droge i alkohola to je isto tacno
90 % Srbije sljoka , takva smo nacija ... a za gudru , i da je istina ni ja ni ti ne bi to mogli da znamo... to su samo price... a glupo je nekog na osnovu prica tako okarakterisati..
Sprry, ali ne pricam napamet...doticni je ozbiljan konzument opijata....bzvz bi bilo da pricam javno kako i sta, ali eto, ne bih napisao da ne znam licno da je tako...a njegovo ponasanje kad se devastira je u  najmanju ruku jadno...opet i ovo pricam na osnovu licnog iskustva sa njime

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #31 poslato: Decembar 05, 2010, 05:27:08 posle podne »
trsio bih je...

Voliš kad priča prostote hahaha :D  ako ako valja se :)

decko....nije ti ovo stamparija...pazi sta pricas.....

sta si ti hteo da kazes? decko...

Mislio je na mene...ne obraćaj pažnju na njega on mi je bivša ostavljena "devojka" koja može samo da mi preti i da se u inat meni kar. sa svim frajerima na koje naiđe :) hahaha

Nele stari buljs.n
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #32 poslato: Decembar 05, 2010, 05:32:22 posle podne »
Kao glumac, Sergej je ok....ali da se razvaljuje od droge i alkohola to je isto tacno
90 % Srbije sljoka , takva smo nacija ... a za gudru , i da je istina ni ja ni ti ne bi to mogli da znamo... to su samo price... a glupo je nekog na osnovu prica tako okarakterisati..
Sprry, ali ne pricam napamet...doticni je ozbiljan konzument opijata....bzvz bi bilo da pricam javno kako i sta, ali eto, ne bih napisao da ne znam licno da je tako...a njegovo ponasanje kad se devastira je u  najmanju ruku jadno...opet i ovo pricam na osnovu licnog iskustva sa njime

VeljaP NIKAD ne priča napamet, ostao mu Sergej kratak za 5gr :) 

Ma ljudi pustite ih u 3 lepe mate.ne , boli i njih uvo za nas što krpimo kraj sa krajem da plaćamo račune i obezbedimo sebi koji sups tako što odvajamo od usta.

Svi mi psujemo ALI žensko ne treba onako javno čak i da je ispreskako kao vevericu.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #33 poslato: Decembar 05, 2010, 05:35:31 posle podne »
Kao glumac, Sergej je ok....ali da se razvaljuje od droge i alkohola to je isto tacno
90 % Srbije sljoka , takva smo nacija ... a za gudru , i da je istina ni ja ni ti ne bi to mogli da znamo... to su samo price... a glupo je nekog na osnovu prica tako okarakterisati..
ja ne pricam na osnovu prica nego na osnovu onoga sto sam video svojim ocima,kamo srece da covek ima tu sposobnost transformacije u filmovima  kao sto je ima u privatnom zivotu,  na moju veliku nesrecu vrlo cesto sam bio u situaciji da prisustvujem raznim stanjima i njega i mnogih drugih nazovi zvezda i povraca mi se od svih njih komplet, a ovaj nesrecnik je jos umislio da veliki mangup jer se uslihtao nekim politicarima i postao veliki demokrata i borac za prava pedera, isto kao sto se nekada slihtao,Ceci i slicnima i  kevtao oko njih,ne bi li se ogrebao za neko pice i nesto drugo,klosarcina
Mozda se secas ,a mozda i ne incidenta u Stupici koji je izazvao Legija, kada je intervenisalo pola Beogradske policije,pa cak je morao da dolazi i tadasnji ministar, e pa sve je to zamesio i izazvao pijani i drogirani Sergej i tome sam licno prisustvovao. Veruj,ne veruj,meni je sve jedno,ali ja vise necu trositi vreme i reci na sljam kao sto su on i ova retardirana sponzorusa
Verujem , secam se tog incidenta , mislim pricalo se o tome dosta ... a jbg VIP  , estradna elita , sve su to izmisljeni nazivi koji imaju neku vrednost samo u takvom drustvu....

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #34 poslato: Decembar 05, 2010, 06:10:47 posle podne »
@ breshahils
ti ai jedan bandit, znas  ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #35 poslato: Decembar 05, 2010, 06:20:57 posle podne »
Kao glumac, Sergej je ok....ali da se razvaljuje od droge i alkohola to je isto tacno
90 % Srbije sljoka , takva smo nacija ... a za gudru , i da je istina ni ja ni ti ne bi to mogli da znamo... to su samo price... a glupo je nekog na osnovu prica tako okarakterisati..
Sprry, ali ne pricam napamet...doticni je ozbiljan konzument opijata....bzvz bi bilo da pricam javno kako i sta, ali eto, ne bih napisao da ne znam licno da je tako...a njegovo ponasanje kad se devastira je u  najmanju ruku jadno...opet i ovo pricam na osnovu licnog iskustva sa njime

VeljaP NIKAD ne priča napamet, ostao mu Sergej kratak za 5gr :) 

Ma ljudi pustite ih u 3 lepe mate.ne , boli i njih uvo za nas što krpimo kraj sa krajem da plaćamo račune i obezbedimo sebi koji sups tako što odvajamo od usta.

Svi mi psujemo ALI žensko ne treba onako javno čak i da je ispreskako kao vevericu.
Sta bebac ti si neki smeker ili  borac za zenska prava ovo ono heheh? cool je sve to , samo kad ti neko kaze da jedes govna to vec nije zensko ponasanje nego onakvo kako prilici jednoj sponzorusi kao sto je Nata :) Uostalom meni uopste nije ni jasno zasto mu je to rekla , ne znam za ostale ali najava je bila u saljivom fazonu u skladu sa emisijom itd  Ne, nego treba ono ko u Gradnu... joooo brate to kad cujem, a priznajem volim da gledam te morone kad sam dokon onako fino se nasmejem , kada voditejlka kaze :" I sad na scenu dolazi Cira Prdez iz Donjeg Kurcolina kraj Malih Klitorica, zgodan lep , lepo peva , zene ga prosto obozavaju (voditeljka i sama drma vevericu na njega  ) , buduca zvezda Grand Kurca sa poslednjim albumom " Fenomenomentalno" , a sad uzivajmo u glasu i divnoj pesmi ovog mladog perspektivnog momka " pa da se useres, naravno karikiram, ali hahahahahahah jos ljudi salju poruke na to sranje ...

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #36 poslato: Decembar 05, 2010, 07:15:39 posle podne »
pirat svaka ti cast sto mozes da gledas to sranje pa makar i u dokolici  :)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #37 poslato: Decembar 05, 2010, 07:25:27 posle podne »
Pirat

Nisi me skontao ono što je "Nata" uradila je BLJAK posebno što je žensko + javna ličnost i da se ja pitam trebalo bi par momaka sa foruma da joj izbije iz glave takvo ponašanje...na pravi način ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #38 poslato: Decembar 05, 2010, 07:28:35 posle podne »
Pirat

Nisi me skontao ono što je "Nata" uradila je BLJAK posebno što je žensko + javna ličnost i da se ja pitam trebalo bi par momaka sa foruma da joj izbije iz glave takvo ponašanje...na pravi način ;)

Jel vam treba jos dobrovoljaca :D :D :D

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #39 poslato: Decembar 05, 2010, 07:42:50 posle podne »
trsio bih je...

Voliš kad priča prostote hahaha :D  ako ako valja se :)

decko....nije ti ovo stamparija...pazi sta pricas.....

sta si ti hteo da kazes? decko...

Mislio je na mene...ne obraćaj pažnju na njega on mi je bivša ostavljena "devojka" koja može samo da mi preti i da se u inat meni kar. sa svim frajerima na koje naiđe :) hahaha

Nele stari buljs.n

onda nelle izvini. :)
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #40 poslato: Decembar 05, 2010, 08:04:02 posle podne »
chobanka...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #41 poslato: Decembar 05, 2010, 08:49:04 posle podne »
Natasa utripovana zvezda, Sergej je realno hteo samo da napravi duhovitu najavu, a ista se doticnoj nije svidela. Kakvi su u privatnom zivotu, to ne znam. Znam samo da je "pevacica" bila bezobrazna, a da je iskusno spustena.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #42 poslato: Decembar 05, 2010, 09:04:04 posle podne »
pirat svaka ti cast sto mozes da gledas to sranje pa makar i u dokolici  :)

pa gledas to iz drugacije perspektive :) tih pola sata/ sat  odmorim mozak uz te banalnosti nekako...ne mogu ni sam da objasnim kako... :) Nekako mi smesan taj primitivizam, a cesto to gledam  i komentarisem sa burazerom pa se pokidamo od smeha ...Naravno kad pocnu da preteruju iskljucim TV ... mada eto realno gledano nemas na TV bas nista da vidis isnteresantno izuzev  par stranih kanala sa nekim kao zabavno- naucnim sadrzajem, a i te emisije nikako ne mogu da pohvatam termine niti da stignem da gledam tako da jbg...
@bebac
Nisam te skontao jbg ... ma sto kaze Ted ne treba uopste komentarisati o njima ...
 

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #43 poslato: Decembar 05, 2010, 09:57:36 posle podne »
Citat
Ne, nego treba ono ko u Gradnu... joooo brate to kad cujem, a priznajem volim da gledam te morone kad sam dokon onako fino se nasmejem

Ovo oko Granda nam je svima jasno, ali za mene je jos veci uzas televizija kao sto je MTV, oni i njihove bolesne, perverzne, urnute emisije, Lasy Gaga, Ricky Martin, ovo ono,ma ludilo. :'(

Tako da kakav MTV, takve emisije, voditelji, pevaljke, pa me i ne cudi sto se ovako nesto desava po TV-u. Ted je u prvoj poruci rekao sve.
« Poslednja izmena: Decembar 05, 2010, 10:16:20 posle podne IGOR_X3M »

Van mreže ljubenzi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • www.omegaobezbedjenje.co.rs
    • www.omegaobezbedjenje.co.rs
Odg: Natasa Bekvalac psuje na MTV-ju!!!!
« Odgovor #44 poslato: Decembar 05, 2010, 11:29:41 posle podne »
Gadni su oboje
www.omegaobezbedjenje.co.rs
usluge licnog obezbedjenja i detektivske usluge