Septembar 19, 2024, 07:07:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Body fat %  (Pročitano 5916 puta)

Van mreže Mia

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 68
Body fat %
« poslato: Decembar 03, 2010, 05:03:50 pre podne »
Konacno sam nasla nacin da izmjerim kolicinu masnog tkiva i rezultat je 31% (malo sam iznenadjena). Ne znam kako se zove sprava koja mjeri,ali radi se o nekom "skeneru" kojeg drzis u rukama ispred sebe i on ti izmjeri body fat gornjeg dijela tijela. BMI mi je 23 .Mjerenje kaliperom total 105.9


Interesuje me koliko bi bf trebala idealno da imam, s obzirom na mojih  32 g zivota i visinu od 170 cm?
Sta znaci to 105.9 total u mjerenju kaliperom?

Ako neko moze da prokomentarise bila bi zahvalna  ;)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Body fat %
« Odgovor #1 poslato: Decembar 03, 2010, 05:50:30 pre podne »
G L U P O S T,tj ta sprava...

jos da ne pominjem "kao" meri samo gronji deo tela wtf?
To ovi maloumnici iz herbalife serviraju po gradu...uf kako me nerviraju...gledam na svakom koraku da ih kompromitujem...to ti se bazira na tome da pusta slab elektricitet kroz telo,i teorija je da ne provodi svako tkivo isto struju pa prem atome odrede...u praksi je to drukcije,jer si nekada vise nekad manje hidrirana,ima cak veze da li su misici pod upalom,da li je zeludac pun....u teoriji da bi to bilo sto preciznije,ne smes vezbati 7 dana,i ne smes nista piti niti jesti bar 4 sata pre merenja...ja opet kazem teska glupost i smaranje

za zene je normalno da imaju 20-25%,jedini iole precizan nacin za sada nama dostupan (imaju neke fore u inostranstvu s laserima blabla) ti je s kaliperom gde sa razlicitih starteskih mesta na telu meris skinfolde tj. kolicinu koze koju mozes zahvatiti pa se prema tome proracuna...  to sta znaci 105,9 nemam pojma,bolje stavi sve brojek koje si dobila iz merenja kaliperom


i na kraju,ko sto uvek ponavljam,ne gledaj brojke bilo da su tezine s kojima radis na treningu,bilo sta kaze vaga ili kaliper...ako to izgleda onako kako zelis,sve je u redu.Ogledalo najbolja mera
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Body fat %
« Odgovor #2 poslato: Decembar 03, 2010, 06:06:12 pre podne »
Citat
.ako to izgleda onako kako zelis,sve je u redu.Ogledalo najbolja mera

bravo
i jos samo da dodam te fore koje kruze po bg sto je filip naveo
filipe
pa najlakse ti je tako upecati ribu..kapiras
izmesi kalipom "koa bf",onda das jadnici zelenog caja i ostalih biljicica koji ce izazvati blagu diurezu koja ce se naravno prvo ocitatvati na mestima gde se meri kalipom i onda...AHA!!!!!!
SPUSTILI STE TELESNE MASNOCE ZA 10% za 10 dana  ;) ;) ;)

Van mreže Mia

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 68
Odg: Body fat %
« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2010, 07:01:39 pre podne »
Potpuno ste u pravu,ja sam nakon mjerenja ''podvrgnuta'' detoxu heheh i fakat ispuhala sam se ko guma od kamiona ;-)))
Al dobro nemam ja veze sa herbalife-om, mene su uhvatili na neku drugu foru,
Nego,ako necu duziti previse ,evo mojih mjera kaliperom (napisacu neku srednju vrijednost posto sam mjerena po tri puta za svaki dio tijela)

triceps - 24
lopatice(plecke)-23
kuk(ovi)-28
abdominal-28

...i definitivno je ogledalo najbolja mjera, a ja skupljam petlju da postavim slike na komentarisanje!  ;D



« Poslednja izmena: Decembar 03, 2010, 07:03:20 pre podne Mia »

Van mreže naopaka

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 194
Odg: Body fat %
« Odgovor #4 poslato: Decembar 05, 2010, 10:18:45 pre podne »
G L U P O S T,tj ta sprava...

jos da ne pominjem "kao" meri samo gronji deo tela wtf?
To ovi maloumnici iz herbalife serviraju po gradu...uf kako me nerviraju...gledam na svakom koraku da ih kompromitujem...to ti se bazira na tome da pusta slab elektricitet kroz telo,i teorija je da ne provodi svako tkivo isto struju pa prem atome odrede...u praksi je to drukcije,jer si nekada vise nekad manje hidrirana,ima cak veze da li su misici pod upalom,da li je zeludac pun....u teoriji da bi to bilo sto preciznije,ne smes vezbati 7 dana,i ne smes nista piti niti jesti bar 4 sata pre merenja...ja opet kazem teska glupost i smaranje

za zene je normalno da imaju 20-25%,jedini iole precizan nacin za sada nama dostupan (imaju neke fore u inostranstvu s laserima blabla) ti je s kaliperom gde sa razlicitih starteskih mesta na telu meris skinfolde tj. kolicinu koze koju mozes zahvatiti pa se prema tome proracuna...  to sta znaci 105,9 nemam pojma,bolje stavi sve brojek koje si dobila iz merenja kaliperom


i na kraju,ko sto uvek ponavljam,ne gledaj brojke bilo da su tezine s kojima radis na treningu,bilo sta kaze vaga ili kaliper...ako to izgleda onako kako zelis,sve je u redu.Ogledalo najbolja mera
x2 :)
Food is like sex: when you abstain, even the worst stuff begins to look good...

Van mreže naopaka

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 194
Odg: Body fat %
« Odgovor #5 poslato: Decembar 05, 2010, 10:20:30 pre podne »
Konacno sam nasla nacin da izmjerim kolicinu masnog tkiva i rezultat je 31% (malo sam iznenadjena). Ne znam kako se zove sprava koja mjeri,ali radi se o nekom "skeneru" kojeg drzis u rukama ispred sebe i on ti izmjeri body fat gornjeg dijela tijela. BMI mi je 23 .Mjerenje kaliperom total 105.9


Interesuje me koliko bi bf trebala idealno da imam, s obzirom na mojih  32 g zivota i visinu od 170 cm?
Sta znaci to 105.9 total u mjerenju kaliperom?

Ako neko moze da prokomentarise bila bi zahvalna  ;)
Šta će ti to? :)
Food is like sex: when you abstain, even the worst stuff begins to look good...

Van mreže Mia

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 68
Odg: Body fat %
« Odgovor #6 poslato: Decembar 05, 2010, 07:47:33 posle podne »
Konacno sam nasla nacin da izmjerim kolicinu masnog tkiva i rezultat je 31% (malo sam iznenadjena). Ne znam kako se zove sprava koja mjeri,ali radi se o nekom "skeneru" kojeg drzis u rukama ispred sebe i on ti izmjeri body fat gornjeg dijela tijela. BMI mi je 23 .Mjerenje kaliperom total 105.9


Interesuje me koliko bi bf trebala idealno da imam, s obzirom na mojih  32 g zivota i visinu od 170 cm?
Sta znaci to 105.9 total u mjerenju kaliperom?

Ako neko moze da prokomentarise bila bi zahvalna  ;)
Šta će ti to? :)

Znatizeljna heheh

Van mreže naopaka

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 194
Odg: Body fat %
« Odgovor #7 poslato: Decembar 08, 2010, 03:47:39 posle podne »
Konacno sam nasla nacin da izmjerim kolicinu masnog tkiva i rezultat je 31% (malo sam iznenadjena). Ne znam kako se zove sprava koja mjeri,ali radi se o nekom "skeneru" kojeg drzis u rukama ispred sebe i on ti izmjeri body fat gornjeg dijela tijela. BMI mi je 23 .Mjerenje kaliperom total 105.9


Interesuje me koliko bi bf trebala idealno da imam, s obzirom na mojih  32 g zivota i visinu od 170 cm?
Sta znaci to 105.9 total u mjerenju kaliperom?

Ako neko moze da prokomentarise bila bi zahvalna  ;)
Šta će ti to? :)

Znatizeljna heheh
Heheh,ubice nas znatizelja ;D ;D :P :P
Food is like sex: when you abstain, even the worst stuff begins to look good...