Jun 29, 2024, 06:02:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: Jedno pitanje u vezi kardio treninga  (Pročitano 2561 puta)

Van mreže Johnny Ringo

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Jedno pitanje u vezi kardio treninga
« poslato: Mart 12, 2011, 03:47:24 posle podne »
E ovako, imam jedno pitanje... Radio sam jedno duze vreme na masi ( isharana za masu + tegovi ) a radio sam i kardio trening i napredovao sam sa misicnom masom uz minimum sala.. e sad hteo bih bolju difiniciju al da ne izgibim na misicima, ako bi ja sad poceo da radim definiciju i prilagodio se tom rezimu ishrane  (bas ono striktno, uniso bih i dalje porteine, ali manje nego kad sam radio masu) a nastavio da radim tegove (cisto da odrzavam misice) kakv bi bio efekat? Cilj mi je da zadrzim ove sad misice sto imam a da dobijem definiciju bolju, trbusanjci najvise... Konkretno nervira me stomak, kad sam u stojecem stavu sve je extra ravno, naziru se i  trbusnjaci malo, ali kad sednem onako pogrbljeno, savijem se i slicno, onda se onaj donji deo stomaka primeti nekako, strci ispresavija se onako. Nije to nesto mnogo ali nervira me...

Van mreže Awwr25

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
  • AXS
Odg: Jedno pitanje u vezi kardio treninga
« Odgovor #1 poslato: Mart 12, 2011, 04:55:48 posle podne »
I opet si otvorio bez korisnu temu jer ne citas forum...

Van mreže Johnny Ringo

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Jedno pitanje u vezi kardio treninga
« Odgovor #2 poslato: Mart 12, 2011, 05:35:02 posle podne »
Ja jesam  citao forum i trazio sam i po drugim forumima al hocu konkretno da pitam za moj slucaj... i na kraju krajeva sta je nekom tesko da u par recenica (ako vec zna) odgovori kratko i gotovo... ja iz onoga sto sam  trazio nisam nasao ono sto me zanima jer svugde nailazim na prepucavanja, jedni kazu ovo drugi ono i moram ovako da pitam, ne trazim citate ... ako neko hoce nek odgovori ako nece ne mora... pozz

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Jedno pitanje u vezi kardio treninga
« Odgovor #3 poslato: Mart 12, 2011, 05:45:42 posle podne »
koliko imas kg?
koliko dugo ides u teretanu?
kakva ti je ishrana?
koliko godina imas?
bilo bi lepo da otvoris svoj topic ovde i da ubacis svoje slike da vidimo tu masu
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/board,16.0.html
ako si toliko zapeo da skines stomak,evo ti prati
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,12074.0.html

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jedno pitanje u vezi kardio treninga
« Odgovor #4 poslato: Mart 13, 2011, 09:54:14 pre podne »
E ovako, imam jedno pitanje... Radio sam jedno duze vreme na masi ( isharana za masu + tegovi ) a radio sam i kardio trening i napredovao sam sa misicnom masom uz minimum sala.. e sad hteo bih bolju difiniciju al da ne izgibim na misicima, ako bi ja sad poceo da radim definiciju i prilagodio se tom rezimu ishrane  (bas ono striktno, uniso bih i dalje porteine, ali manje nego kad sam radio masu) a nastavio da radim tegove (cisto da odrzavam misice) kakv bi bio efekat? Cilj mi je da zadrzim ove sad misice sto imam a da dobijem definiciju bolju, trbusanjci najvise... Konkretno nervira me stomak, kad sam u stojecem stavu sve je extra ravno, naziru se i  trbusnjaci malo, ali kad sednem onako pogrbljeno, savijem se i slicno, onda se onaj donji deo stomaka primeti nekako, strci ispresavija se onako. Nije to nesto mnogo ali nervira me...

momci su te vec pitali
kakva ti je ishrana i kakvu si ti dnveno rasporedi u opste
probaj da shvatis da je prilcino glupo da mi ovde npr pisemo tebi program sihrane i onda ti procitas i kazes.
fuj..ne volim da jedes elea sir..ili nesto takvo
i onda sve ponovo
ono sta je bitno je da pokusas da shvatis da nema PARCIJLANOG SKIDANJA tj u tvom slucaju da skines salo samo sa stomaka a da na drugim mestima dobijas misice (doduse u backj palanci ima strunjak koji prodaje prepratae za to ali to je neka druga prica)
dakle
nadam se da si i malo sa razumevanjem citao te sve forume koje kazes da jesi ida ti je onda jasno mnogo toga a izmedju ostalog da moras da napises kako se sada hranis da bi ti bilo ko pomogao..